HGTV است مصاحبه جدید نشان می دهد که در آن کارشناسان مربی شما را از طریق پروژه های, در حالی که همه اجتماعی فاصله

به یاد داشته باشید که یک پروژه DIY شما قرار بود برای رسیدن به تابستان گذشته اما هرگز ؟ در حال حاضر آن نشسته بودند و خیره در شما در حالی که شما گیر در خانه در تمام طول روز هر روز. خوب HGTV می خواهد به شما کمک کند. شبکه مصاحبه جدید نشان می دهد به نام “طراحی در درب خود را” و آن را همه چیز در مورد سرانجام برسه به کسانی که پروژه های خانه در حالی که شما مشغول اجتماعی فاصله.

“ما همه به دنبال راه هایی برای شاد ماندن و متصل و یک سری مثل این احساس می کند حق, راست, در حال حاضر,” HGTV رئیس جمهور جین Latman می گوید, در بیانیه ای. “ما صرف زمان زیادی را در خانه و در اطراف ما کسانی هستند که به انجام است که ما دیگر نمی تواند چشم پوشی است. خبر بزرگ است که اگر شما می خواهید کمک HGTV آماده است با کارشناسان مورد اعتماد است که می تواند راهنمای شما را از آغاز تا پایان.”

او ادامه می دهد “از طریق تکنولوژی شما می توانید آنها را دعوت به خانه خود را به آنها نشان می دهد خود را به چالش و ما ارسال خواهد شد راه حل خود را به درب جلو.”

اگر انتخاب گفت: DIYers خواهد “خود را بیرون بکشد رنگ, برس شکستن دستگاه دوخت و گرد و غبار را ابزار نجاری” به عنوان بیانیه می خواند. آنها می تواند متصل شود عملا با یک HGTV متخصص و دریافت یک بسته کامل از قطعات سفارشی است که کمک خواهد کرد که خود را جلو و طراحی منحصر به فرد با هم.

بنابراین اگر چه اعضای بازیگران انجام خواهد داد رنو خود را نگهبان دکور فرشته منجر به راه است.

ریخته گری به طور رسمی باز است. بنابراین اگر شما یک اتاق است که در نیاز مبرم به یک جراحی کشیدن صورت منابع به آن انجام می شود اما هیچ ایده و یا انگیزه تماس با ما “طراحی در درب خود را” از طریق ایمیل و یا HGTV ریخته گری صفحه. شما انجام آن را خودتان درست شد رو-آن-انجام شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو