هرتز می گوید این انتظار سهامداران به از دست دادن تمام پول خود را در تشکیل پرونده برای فروش بیشتر سهام

نشانه ای ارسال شده است در مقابل یک هرتز فروش خودرو و اجاره ماشین در 8 اوت سال 2017 در جنوب سان فرانسیسکو, کالیفرنیا.

گتی ایماژ

Hertz Global Holdings, هشدار به خریداران بالقوه در آن مشترک ارائه سهام که تقریبا مسلم است که این سهام بی ارزش تبدیل خواهد شد.

هرتز گفت: در دولت تشکیل پرونده که روز شنبه آن را به فروش برساند تا به 500 میلیون دلار در سهام عادی. در همین پرونده این شرکت گفت: کسانی که سهام نمی تواند ارزش هر چیزی مگر کسانی که با اولویت بالاتر در ورشکستگی مانند شرکت دارندگان بدهی به طور کامل پرداخت شده. و این که این شرکت گفت: فقط اتفاق می افتد اگر وجود دارد یک تغییر حیرت انگیز در پیشرفت Covid-19 و قابل چرخش در سفر روند.

شرکت کنند و در آن تشکیل پرونده در کمیسیون بورس و اوراق بهادار:

“اگر چه ما نمی تواند پیش بینی کند که چگونه ما سهام عادی برخورد خواهد شد تحت یک برنامه ریزی ما انتظار داریم که دارندگان سهام عادی نمی خواهد دریافت بازیابی از طریق هر برنامه مگر اینکه دارندگان ارشد ادعاها و منافع مانند امن و نا امن بدهی (که در حال حاضر معاملات قابل توجهی تخفیف) به طور کامل پرداخت شده که نیاز قابل توجه و سریع و در حال حاضر پیش بینی نشده در بهبود شرایط کسب و کار به قبل از COVID-19 یا نزدیک به قبل از COVID-19 سطح.”

ورشکستگی در ایالات متحده دادگاه منطقه از دلاور در روز جمعه تایید هرتز به فروش برای $1 میلیارد دلار در سهام در آخرین تلاش خندق شرکت به پول نقد در آن نوسان قیمت سهام و haggles با بازار بورس نیویورک نمی شود delisted.

به عنوان یک شرکت در معرض تقاضای سفر هرتز قابل توجهی مواجه headwinds در طول زمستان به عنوان Covid-19 و تلاش برای مهار گسترش آن نگهداری می شود آمریکایی ها در خانه و مانع اکثریت قریب به اتفاق روزمره سفر.

, فروش سهام نادر حرکت برای یک شرکت رفتن را از طریق فصل 11 ورشکستگی از سهامداران مشترک گذشته در خط زمانی که دارایی ها اختصاص داده شده در دادگاه. افراد و اشخاص که نگه هرتز اوراق قرضه دریافت پرداخت برای اولین بار به عنوان دارندگان بدهی دریافت اولویت در ورشکستگی.

همچنین معمول است که نوسانات در دیده هرتز سهام در ماه گذشته حتی پس از ثبت شرکت فصل 11 در 22 مه. قیمت سهام که ظرف حدود 40 سنت در هر سهم 26 مه است تا 475% پس از آن در حدود $2.30.

اما سهام کاهش یافته و 19 درصد در روز دوشنبه.

سهام باقی مانده است محبوب در میان سرمایه گذاران خرده فروشی حتی به دیگران مانند CNBC جیم کرامر فکر می کند “ارزش آن صفر است.” این “پول دیوانه” میزبان روز دوشنبه گفت که خرده فروشی معامله گران و سرمایه گذاران به خرید سهام مانند هرتز باید اول انجام تحقیقات و علت سعی و کوشش قبل از بستن پول به حقوق صاحبان سهام.

“این یک بازی رولت. این یک بازی است, اگر شما می خواهید به آن تماس بگیرید, که, مهارت. و مهارت به معنی داشتن یک لبه و لبه می آید از بدهی سمت” کرامر گفت.

اشتراک به CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im