هرتز فایل برای ورشکستگی ایالات متحده حفاظت به عنوان اجاره ماشین تبخیر در همه گیر

یک علامت در مقابل یک هرتز اجاره ماشین در 8 اوت سال 2017 در سان فرانسیسکو کالیفرنیا است.

جاستین سالیوان | گتی ایماژ

بیش از یک قرن, پیر اجاره خودرو شرکت Hertz Global Holdings برای ورشکستگی زمینه حفاظت از روز جمعه پس از آن کسب و کار همه از بین رفت اما در طول coronavirus همه گیر و مذاکرات با طلبکاران شکست خورده به نتیجه مورد نیاز در امداد.

هرتز گفت: در دادگاه ایالات متحده تشکیل پرونده در روز جمعه که آن را به طور داوطلبانه برای ثبت 11 فصل سازماندهی مجدد. بین المللی آن عامل مناطق از جمله اروپا و استرالیا و نیوزیلند شامل نمی شد در آمریکا رسیدگی است.

این شرکت که بزرگترین سهامدار است, سرمایه گذار میلیاردر Carl Icahn وضعیتی وخیم از دولت سفارشات محدود کردن سفر و نیاز شهروندان برای خانه باقی می ماند. بخش بزرگی از هرتز درآمد ناشی از اجاره ماشین در فرودگاه ها که همه به جز تبخیر به عنوان مشتریان بالقوه چرخید هواپیما سفر.

با نزدیک به 19 میلیارد دلار از بدهی و تقریبا 38,000 کارمند در سراسر جهان تا پایان سال 2019 هرتز است که در میان بزرگترین شرکت های به undone با این بیماری همه گیر. بحران سلامت نیز ناشی از یک آبشار از ورشکستگی و یا فصل 11 فرآورده های میان شرکت های وابسته به تقاضای مصرف کننده از جمله خرده فروشان و رستوران ها و نفت و گاز شرکت.

خطوط هوایی ایالات متحده تا کنون اجتناب مشابه سرنوشت پس از دریافت میلیاردها دلار کمک دولت خیابان هرتز به کاوش بدون موفقیت است.

در استروئ فلوریدا-بر اساس شرکت که در عمل هرتز دلار و Thrifty car-اجاره شده بود و در مذاکرات با طلبکاران پس از پرش قابل توجهی خودرو-پرداخت اجاره به علت در ماه آوریل است.

تحمل و چشم پوشی موافقت نامه در پرداخت های از دست رفته بودند مجموعه به پایان می رسد در مارس 22. هرتز در حدود 1 میلیارد دلار پول نقد.

اندازه هرتز اجاره تعهدات باید به عنوان افزایش ارزش وسایل نقلیه کاهش یافته است به دلیل بیماری همه گیر. در تلاش برای دلجویی از طلبکاران برگزاری دارایی پشتوانه اوراق بهادار است که سرمایه گذاری ناوگان خود را از بیش از 500 ، 000 وسایل نقلیه هرتز پیشنهاد کرده است که فروش بیش از 30 ، 000 خودرو در ماه از طریق پایان سال در تلاش برای بالا بردن حدود 5 میلیارد دلار یک فرد آشنا با این موضوع گفت.

در مه 16, هیئت منصوب اجرایی پل سنگ به جای کاترین Marinello به عنوان مدیر عامل. هرتز زودتر گذاشته حدود 10 ، 000 کارکنان و گفت: هیچ توجهی شک و تردید در مورد توانایی خود را برای ادامه به عنوان یک نگرانی رفتن.

هرتز را گلایه های مرکب با پیچیدگی ترازنامه خود را که شامل بیش از 14 میلیارد دلار از securitized بدهی. درآمد حاصل از آن دسته از اوراق بهادار سرمایه گذاری خرید وسایل نقلیه است که پس از آن اجاره به هرتز در ازای پرداخت ماهانه است که افزایش یافته است به عنوان ارزش اتومبیل های سقوط.

هرتز نیز سنتی خطوط اعتباری وام و اوراق قرضه با شرایط است که می تواند به صورت پیش فرض بر اساس از دست رفته آن پرداخت اجاره و یا شکست برای دیدار با شرایط دیگر مانند ارائه به موقع بودجه عملیاتی و reimbursing بودجه آن قرض گرفته شده است.

هرتز زودتر نشانه های آن می تواند جلوگیری از ورشکستگی اگر آن را دریافت امداد از وام یا کمک های مالی این شرکت و رقبای خود به دنبال از دولت ایالات متحده. وزارت خزانه داری ایالات متحده آغاز شده است کمک به شرکت ها به عنوان بخشی از یک اقدام بی سابقه $2.3 تریلیون بسته امداد توسط کنگره تصویب و امضا و به قانون است.

یک گروه تجارت به نمایندگی هرتز آمریکا اجاره اتومبیل انجمن از کنگره خواسته است تا به انجام بیشتر برای این صنعت در حال گسترش coronavirus تلاش های امداد رسانی و پیشبرد قانون جدید هدف گردشگری مرتبط با کسب و کار است.

حتی قبل از همه گیر هرتز و همسالان خود تحت فشار مالی به مسافران منتقل سوار-نقطه خدمات مانند Uber.

برای مبارزه با بارگذاری هرتز تا به حال به تصویب رسید یک چرخش طرح با هدف نوسازی آن برنامه های گوشی های هوشمند و بهبود مدیریت ناوگان خود را از اجاره اتومبیل.

هرتز آثار ریشه های آن به سال 1918 هنگامی که Walter Jacobs سپس پیشگام اجاره اتومبیل های تاسیس یک شرکت اجازه می دهد مشتریان به طور موقت درایو یکی از ده فورد موتور مدل Ts, با توجه به وب سایت این شرکت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im