اینجا چرا اتاق نشیمن خود را با بهترین لهجه صندلی متعلق در اتاق خواب خود را

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

من قصد دارم به شما اجازه می در بر راز کوچک: اتاق نشیمن خود را با بهترین لهجه صندلی—یا چیزی شبیه به آن ممکن است بهتر است در اتاق خواب خود را. چرا ؟ نه تنها صندلی تکیه به شما در محل دیگری به بازی با رنگ و بافت, اما آنها همچنین یک نقطه مناسب برای مطالعه تخمگذار از لباس های خود را و تنظیم کردن یک کیسه و یا یکی دیگر از بارها استفاده می شی. بنابراین اگر شما بوده ام به دنبال یک راه برای اضافه کردن سبک و عملکرد خود را به اتاق خواب لهجه صندلی خود حرکت می کند. اتمام نه اتاق خواب زیر را برای اثبات این که یک یا بیشتر از این صندلی به آن تعلق دارد در اتاق خواب خود را.

این اسکاتلندی اتاق خواب ثابت می کند که چقدر لهجه صندلی می توانید کراوات یک طرح طراحی با هم. مطمئن شوید که اتاق در حال حاضر سرشار از رنگ اما صندلی وبهلسترد پژواک تن از الگوهای گل در nightstand لامپ سایه و تخت پرتاب بالش, ایجاد یک چشم مسیر در اطراف اتاق. آن را بسیار کوچک صندلی, اما به لطف یک لامپ طبقه زاویه بیش از آن آن را تبدیل به یک نقطه کانونی که فوق العاده دعوت برای خواندن sesh یا فقط یک لحظه آرام.

مانند سقف یک اتاق خواب خوب تزئینات “مشکل” را در طرح بزرگ از چیزهایی. که گفت: گاهی اوقات loftier بزرگتر فضاهای نیاز به کمی توجه بیشتر و مبلمان—به احساس راحت واسوده, کامل, و دعوت. چنین است در مورد این مدرن تگزاس اتاق خواب و یک لهجه صندلی یک ابزار خوب را در اختیار شما برای بستن بصری شکاف. واقع پنجره در اینجا یک cushy صندلی پر کردن این اتاق گوشه در حالی که اضافه کردن یک نقطه برای نشستن و یا مجموعه ای از مسائل است. صندلی نیز فراهم می کند یک کمی از یک پایه عنصر به کلاه که آویزان بر روی دیوار در بالای آن است.

اگر شما فضای چرا خودتان را محدود به تنها یک لهجه صندلی ؟ تبدیل اتاق خواب خود را به یکی دیگر از نقطه به چت و لرز با مجموعه ای از صندلی و یک میز کوچک فقط به عنوان این واشنگتن دی سی مستاجر بود. او کمی از ناحیه توسط ویندوز است که عملا التماس به رفتن به قهوه صبح ، به علاوه این صندلی را روشن یکی دیگر از پاپ به اتاق و کاملا مطابقت با انگشت کوچک-قرمز زنگ در آثار هنری و منسوجات مورد استفاده در سراسر اتاق.

این ملکه و اتاق خواب در سمت کوچک به دلیل, خوب, که تقریبا یک داده در شهر نیویورک است. اما زندگی مردم وجود دارد یک جمع اندک صندلی در یکی از گوشه و کنار به هر حال از آن نمی توانست بهتر حرکت می کند. صندلی کامل می کند استفاده از آنچه خواهد بود در غیر این صورت فضای مرده. احاطه شده توسط کتاب ها و گیاهان و یک چراغ مطالعه صندلی به نظر می رسد مانند آن تعلق دارد که در گوشه و آن را نمی کند نزدیک کردن فضا راه یک دولت و یا دیگر حجیم قطعه از مبلمان خواهد بود.

سلام آفتاب! این هالیوود اتاق خواب پر از رنگ های شاد شما احتمالا می خواهید در یک فضای ساخت آن را در جایی صاحبان آن احتمالا می خواهید به معطل شدن. همین دلیل است که آنها به جمع یک صندلی به گوشه ای. اگر تا کنون وجود دارد یک محل به صرف چند دقیقه آرام در صبح گرفتن ذهنی آماده برای روز این cushy زرد صندلی است.

این تزئینات ترفند نیست و محدود به تنها صندلی وبهلسترد و یا. یک اتاق خواب صندلی تکیه می تواند ساده چوبی صندلی ناهار خوری بیش از حد. نظر دادن شما یک کت تازه رنگ و آن خواهید بود علامت تعجب در کنار تخت خود راه اندازی. این مونترال صاحب خانه بود که فقط با اضافه کردن سفارشی-رنگ صندلی که کاملا منطبق عالی دیواره های سبز. این یک لمس کوچک با تاثیر بزرگ و هدف به صندلی تکیه همچنین توابع به عنوان یک nightstand. چه هوشمند فضای کوچک راه حل!

حتی اگر اتاق خواب خود را در حال حاضر بسیاری از عناصر تزئینی, شما هنوز هم می توانید اضافه کردن یک صندلی به مخلوط. این را پررنگ پنسیلوانیا اتاق خواب ، آن را پر از طرح و رنگ با بسیاری از مبلمان که در سمت تاریک. نور فیروزه صندلی در کنسرت با پنجره بزرگ و سفید بنی Ourain فرش کاملا روشن کردن فضا.

من نشان داده ایم یک اتاق خواب که دو برابر شده است تا با یک جفت از همان صندلی تکیه, اما آن را کاملا خوب به استفاده از عدم تطابق آنهایی که به خوبی در مورد شما بدونم. این روح بوستون اتاق خواب بسیار باز فضا بنابراین صاحبان flanked خود را تخت و میز کنار تخت با عدم تطابق صندلی تساوی آنها را با هم تطبیق boho بالش. این حرکت فورا باعث می شود اتاق احساس cozier و کولر.

یکی از آخرین, اما من تا به حال به آن را به خاطر نمی توانم بگویم صندلی هستند راه کامل برای اضافه کردن یک پاپ یا رنگ ؟ من و این Philadelphia اتاق خواب آن را نشان میدهد. یک کمی کهنه صورتی صندلی در گوشه ای نگه می دارد و این شیرین راه اندازی از شاید احساس کمی بیش از حد سفید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>