در اینجا به همین دلیل شما نیاز به یک طراحی “ممیزی” از خانه خود را

برای مدت زمان طولانی من بازدید ترین جنبه های زندگی من از طریق یک “همه یا هیچ” لنز. من می تواند هر دو کار را هر روز—و یا نه در همه. من می تواند صرفه جویی در درصد معینی از درآمد من هر ماه و یا آن را به ارزش آن را به حتی امتحان کنید. این نیست لزوما سالم طرز فکر, اما از آن وجود داشته باشد. و من اعمال می شود همان دیدگاه برای دکور خانه. هیچ چیز به نظر می رسید به نگاه خوب است—و یا نمایش در Instagram—اگر آن را به طور کامل انجام می شود.

در ذهن من وجود دارد و یک چندپاره و فاقد تأثیرگذاری لیست از تمام چیزهایی که نیاز به توان به ایجاد یک فضای “کامل است.” این شامل همه چیز از ساخت یک کشو های ناخواسته کمتر بنجل به سازماندهی مجدد گنجه من در نهایت به پیدا کردن کامل یدکی مبلمان اتاق. اما حتی اگر من انجام یکی از کسانی که همه چیز را احساس نمی کند که خوب اگر من مقابله با آنها را در همه. و از آنجا که همه آنها تنها وجود داشته است در سر من من تا به حال مشکل پیگیری بسیاری از آنها برای شروع با. همه من می دانستم که وجود دارد همیشه بیشتر به انجام, و من تا به حال به انجام به عنوان بسیاری از آن را به عنوان ممکن است به هر چیزی من احساس مانند آن را به ارزش آن است. نتیجه ؟ من با عجله از طریق فهرست لباس های شسته شده از خانه دکور اهداف و در نهایت با اتاق است که احساس نمی کند کاملا درست و یا حتی بدتر من می خواهم تا پایان صرف پول در چیزهایی که من تنها نیمی دوست داشتم و می خواهم تا پایان جایگزینی در سه ماه. و سپس یک روز از محض خستگی نامزد من و من تصمیم به انجام چیزی است که ما به نام “پیاده روی را از طریق” یا “حسابرسی” ما تمام خانه—و آن را کاملا تغییر چگونه ما بازدید تزئینات. و در اینجا به همین دلیل شما باید در نظر انجام این کار بیش از حد.

ما صرف چند ساعت از رفتن را از طریق هر فضا و ساخت دقیق و جزء به جزء لیست از آنچه ما می خواستیم را تغییر دهید. همه چیز از نقره سازمان به یک بزرگتر کوچ به رفع یک خراش بر دیوار کردم, ذکر شده است, اتاق توسط اتاق. هنگامی که ما به پایان رسید کل حسابرسی ما مونده بودیم و ده ها و ده ها تن از به انجام موارد اما هیچ یک از وظایف مانند احساس چندپاره و فاقد تأثیرگذاری قریب به اتفاق ظروف سرباز یا مسافر وجود داشت که در مغز من قبل از. به جای آن احساس مانند یک بازی برنامه ریزی—چیزی عملی و عینی است که می تواند ما را در به آرامی اما مطمئنا. به جای احساس عجله به اتاق احساس کامل من احساس ما در حال برنامه ریزی. مطمئن شوید که آن را در حالی که برای دریافت از طریق تمام از آن, اما, برای اولین بار, من به دنبال در یک جسمی لیست از همه چیز ما می خواستیم به انجام. و حداقل من می دانستم که اگر ما رفت و آیتم های مورد, ما می خواهم از طریق آن دریافت کنید.

هر آخر هفته پس از آن ما شروع به ساخت زمان برای رفتن از طریق لیست. ما می خواهم به انجام یک تعمیر کوچک در یک شنبه یا رفتن thrifting روز یکشنبه برای جستجوی خاص آینه سبک ما تا به حال در لیست ما است. و به آرامی من در واقع شروع به لذت بردن از فرایند تزئینات به جای اینکه در آن غرق. من دیگر به جستجو برای هر یک مورد من فکر میکردم نیاز به تکمیل یک اتاق و یا قانع کننده خودم که هیچ یک از آن تا کنون کامل شود مگر اینکه من آن را همه در یک بار. من در واقع خودم را با بهره گیری از اتاق برای تغییرات کوچک ما ساخته شده کم کم و قدردانی است که ما در زمان ما زمان برای پیدا کردن قطعه از مبلمان و یا هنر برای یک اتاق به جای انتخاب چیزی است که هیچ کدام از ما واقعا دوست داشتم.

قبل از من می دانستم که آن روند تزئینات خانه ما تبدیل شده بود به تدریج فعالیت پاداش که ما هم به جای استرس زا فرایند ساخته شده است که من احساس می کنم مثل من همیشه می تواند انجام شود ، آن را برای تلفن های موبایل از عقل اما در بسیاری از راه های لیست (حتی یکی که بلند) ساخته شده من احساس من تا به حال یک چشم انداز بتن برای خانه ما به جای بی پایان قریب به اتفاق جریان وظایف در سر من. و دانستن که ما نبودند عجله برای تکمیل اتاق و یا صرف پول در چیزهایی که ما نمی خواهد عشق را در دراز مدت? خوب است که احساس خیلی خوب رفو, هم, حتی اگر آن را به معنای یک فضای نخواهد بود “کامل” برای مدت زمان طولانی. و روی صدق و صفا ؟ به “حسابرسی” ما در فضا به من آموخت که من به عنوان علاقه مند به مناسب فضاهای که من یک بار فکر می کردم. معلوم است که صرف وقت متفکرانه به آرامی ایجاد یک خانه بسیار با ارزش تر از هر آنچه در “کامل” است یا می تواند باشد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>