در اینجا به همین دلیل شما نیاز به اضافه کردن پایتون به خود را هک و برنامه نویسی آرسنال


انتخاب کدام زبان برنامه نویسی برای یادگیری در آینده می تواند واقعا یک وظیفه دلهره آور است. که مورد صرف نظر از این که آیا شما یک Null Byter فقط شروع یک حرفه ای در توسعه و امنیت, و یا شما یک چاشنی اخلاقی هک و نفوذ تستر با سال های گسترده نویسی تجربه زیر کمربند خود را. توجه داشته باشید که ما توصیه می کنیم پایتون برای هر کسی که تسلط آن نشده است.

زبان هایی مانند Python آنقدر جهانی و همه کاره است که آنها تبدیل به ابزار ضروری برای هر کسی که جدی در مورد توسعه و هک اخلاقی. پایتون به طور خاص چند منظوره است که اجازه می دهد تا شما را به کار سریع تر ادغام سیستم های مختلف موثر تر دور زدن چند لایه نرم افزار آنتی ویروس در ثانیه و ایجاد white-hat هک ابزار به نام فقط چند چیز است.

بی شماری وجود دارد دلیل پایتون آزمون زمان ایستاده بود و به دست آورده شهرت خود را به عنوان یک زبان است که هر دو فوق العاده قدرتمند و نسبتا ساده برای استفاده برای کاربران و توسعه دهندگان در سطوح مختلف تجربه. و اگر شما در حال حاضر آموخته پایتون است که در اطراف از سال 1991 (و یکی از Null Byte را مورد علاقه های شما) شما نیاز به جلوگیری از کشیدن پای خود و دریافت پایین به کسب و کار.

چرا یادگیری پایتون?

اول پایتون است که مسلما یکی از مهمترین و با تکیه بر ابزار های برنامه نویسی وقتی که می آید به کار در انواع زیر مجموعه ای از علوم اطلاعات و امنیت سایبر. و داده های علم درست است که تنها به رشد به عنوان جهان می شود به مراتب بیشتر وابسته به داده محور ابزار و ماشین یادگیری برنامه های کاربردی که نیاز به در-عمق و مقیاس بزرگ را تجزیه و تحلیل.

بنابراین اگر شما حتی از راه دور علاقه مند به فرود بالا پرداخت شغلی برای یک شرکت بزرگ که در خط مقدم هوش مصنوعی و یادگیری ماشین شما نیاز به یک درک کامل از پایتون و برنامه های متعدد در این زمینه است.

دوم پایتون قابل ملاحظه ای ساده است به استفاده از با توجه به آنچه که آن را می تواند انجام دهد و شما نمی خواهد نیاز به اتلاف وقت با ارزش wading را از طریق خط کد برای دیدن نتایج واقعی در پروژه های خود را. به عنوان هر گونه موفق کلاه سفید هکر به شما بگویم تسریع ساخت روند و قادر به عیب یابی مسائل به سرعت ضروری است و وجود یک جامعه عظیم از کاربران پایتون است که می تواند کمک به شما انجام درست آن. شما همچنین بهره مندی از طیف گسترده ای از منابع است که به شما کمک خواهد کرد jumpstart پروژه های خود را اعم از پیش ساخته شده اسکریپت و قالب به تصویر نقشه و اطلاعات کتابخانه ها.

سوم پایتون اضافه کردن به نرم toolkit یکی از بهترین راه شما می توانید تضمین خودتان را بالاتر از حقوق صرف نظر از این که آیا شما در حال کار برای حفاظت از شبکه و سرورهای عمومی و یا بخش خصوصی. Python مهندسان و توسعه دهندگان گزارش برخی از بالاترین حقوق و دستمزد در صنعت با متوسط پایتون coder در آوردن بیش از $118,000 در هر سال — و تقاضا برای این تکنولوژی زرنگ و دانا برنامه نویسی جوانب مثبت تنها به رشد جهانی شبکه های تبدیل به آسیب پذیر تر و بیشتر متکی به اطلاعات-سنگین tech.

چهارم Python یکی از معتبر ترین ابزارهای فراگیر جهانی از امنیت سایبر و دیجیتال پزشکی قانونی با تشکر از هر دو طرح بندی بصری و سازگاری وقتی که می آید به کار با طیف وسیعی از فایروال و امنیت سیستم عامل است. که بدان معنی است که اگر شما علاقه مند در هر دو آغاز یا گسترش جدی و حرفه ای در آن امنیت و بی شماری به آن زیر شاخه ها شما نیاز به نشان دادن یک درک قوی از پایتون و چگونه آن را می تواند کمک به حفاظت از شبکه های پیچیده.

در نهایت این که آیا شما یک کل تازه وارد و یا در حال حاضر تاسیس-کلاه سفید هکر با تجربه ساختمان خود را هک ابزار و برنامه های شما می تواند سخت و فشرده برای پیدا کردن یک زبان برنامه نویسی است که بیشتر مناسب برای این نوع کار از پایتون. به لطف ترکیب منحصر به فرد از قدرت و سادگی پایتون برو به زبان برای کار با و سفارشی ضروری نرم افزار.

FinalRecon, ReconT فوتون اسکنر یک Lin3r, Scapy و WebTech و همچنین ضروری شناسایی ابزار مانند شرلوک و Dirsearch — ابزار ما در اینجا تحت پوشش در Null Byte — همه با استفاده از پایتون به عنوان بخشی از زیرساخت های اولیه.

شما حتی می تواند به ساخت یک custom brute-force ابزار برای رشته هش را با حق می دانید چگونه. و شما می توانید اسکریپت خود را و دستورات برای انجام کارهایی مانند استفاده شدن موثر تر دور زدن آنتی ویروس, نرم افزار کنترل دستگاه های IoT یا لوازم جانبی, ارتقا, گنگ پوسته و بهره برداری از دیگر آسیب پذیری.

که در آن شما یاد بگیرند که پایتون?

مکرر و یا حتی گاه به گاه Null Byte خوانندگان بدون شک خواهد شد حداقل تا حدودی آشنا با ایده اولیه از پایتون در حال حاضر. Null Byte مقدار زیادی از آموزش مفید است که می تواند به شما کمک کند یا شروع به کار با زبان و یا ساخت یک موجود skillset.

اما اگر شما می خواهید خود را به توسعه مهارت ها و هک حرفه ای به سطح بعدی شما در حال رفتن به نیاز به سرمایه گذاری در آموزش و پرورش است که به شما می آموزد در مورد پیشرفته تر و باطنی عناصر این فوق العاده همه کاره و کامل 2020, Python, برنامه نویسی, صدور گواهینامه بسته نرم افزاری را به شما که در آن شما نیاز به فقط برای $49.99 — بخش کوچکی از آنچه شما می خواهم برای پرداخت سنتی در کلاس درس را پوشش می دهد که کمتر موضوعات.

بر خلاف بسیاری از آنلاین پایتون دوره ای که تنها به ارائه هر دو یک مقدمه اساسی به زبان یا دست برداشت ماژول های که پوشش خاص برنامه های این بسته نرم افزاری جامع همراه با 12 دوره و بیش از 1 ، 000 درس را ترک خواهد کرد که شما را با یک درک کامل از همه چیز پایتون ارائه کرده است — بدون در نظر گرفتن تجربه قبلی خود را با برنامه نویسی و توسعه نرم افزار و یا نرم.

این بسته نرم افزاری است نیز منحصر به فرد است که در آن شما می آموزد که آنچه شما نیاز به دانستن از طریق درس های است که نشان می دهد شما چگونه به ساخت و از بین بردن دنیای واقعی برنامه های کاربردی و وب سایت ها — به مراتب مفید تر و قدرتمند ترین راه برای یادگیری یک زبان برنامه نویسی جدید از صرفا خواندن و حفظ خط کد.

اگر شما هرگز نوشته یک خط از Python در زندگی خود با شروع دوره مقدماتی که شما آشنا با عناصر اساسی و اصطلاحات مخصوص یک صنف از Python در حالی که به شما نشان چگونه به کار با رشته ها دستکاری متغیرها انجام عملیات پایه ریاضی ،

در زمانی که شما به پایان رسید خود را در دوره های مقدماتی شما آموخته اند که چگونه برای ساخت برنامه های ضروری که می تواند کامل ساده محاسبات و دستورات و شما نیز قدرتمند درک ملزومات چند اتوماسیون پارامتر است که شما را ساعت های بی شماری ساده گردش کار خود را در آینده است.

با اصول اولیه زبان و چندین رفتن به محیط های برنامه نویسی زیر کمربند خود را, شما آماده برای حرکت به مباحث پیشرفته تر است که اجازه خواهد داد که شما برای شروع ساختمان خود را بسیار خود را و برنامه های تست نفوذ پارامترهای از ابتدا از جمله در مقیاس بزرگ داده ها تجزیه و تحلیل ماتریس از اعداد پانداها و قوی از تکنیک های تجسم داده ها.

این بسته نرم افزاری نیز می آید بسته بندی شده با درسهایی که تمرکز به طور انحصاری در راه های متعدد که در آن پایتون استفاده می شود در خارج از هک اخلاقی در خط مقدم از داده های علم هوش مصنوعی و یادگیری ماشین — سه زمینه های به هم پیوسته است که در پشت برخی از هیجان انگیز ترین در جهان و نوآوری های مهم. شما خواهید آموخت که چگونه به کار در Keras (قدرتمند گوگل یادگیری عمیق چارچوب است که نوشته شده است به طور کامل در پایتون) برای پیاده سازی تکنیک های که به شما اجازه می دهد برای به دست آوردن بینش های مهم از داده های عظیم مجموعه و یک ماژول جداگانه در شبکه های عصبی شما را تا رسیدن به سرعت با چگونه پایتون می تواند مورد استفاده برای ایجاد بی وقفه الگوریتم های قدرتمند در هر محیط زیست است.

شروع و یا بیشتر بالا پرداخت حرفه ای است که ترکیبی از جریان اصلی توسعه با سفید-کلاه هک با گرفتن کامل 2020, Python, برنامه نویسی, صدور گواهینامه, بسته نرم افزاری, در حالی که آن را در دسترس برای تنها $49.99 — بیش از 95% آن معمول قیمت $2,385 در حال حاضر.

می خواهید شروع به ساختن پول به عنوان یک کلاه سفید هکر? پرش شروع خود را-کلاه سفید هک حرفه ای با ما 2020 حق بیمه هک اخلاقی, گواهینامه آموزشی از بسته نرم افزاری جدید Null Byte فروشگاه و دریافت بیش از 60 ساعت آموزش از هک اخلاقی حرفه ای است.

خرید در حال حاضر (96٪) >

تصویر جلد توسط piotrkt/123RF

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو