در اینجا به همین دلیل نرخ بیکاری واقعی ممکن است به بالاتر از گزارش

اسپنسر پلات | گتی ایماژ

نرخ بیکاری در آمریکا بهبود یافته در ماه گذشته به عنوان میلیونها نفر از مردم بازگشت به نیروی کار است.

اما رسمی 13.3 درصد نرخ بیکاری کشور در حالی که هنوز بالا نسبت به هر نقطه ای از زمان رکود بزرگ در اوایل قرن 20 به احتمال زیاد طلب بخشایش اقتصادی آسیب های ساخته شده توسط این بیماری همه گیر کوروناویروس.

نرخ بیکاری واقعی است که به احتمال زیاد حداقل 16 درصد به دولت فدرال است.

که به معنی تقریبا 1 در 6 مردم نمی توانند کار پیدا کنند.

اداره آمار نیروی کار که منتشر شده ماهانه خود شغل گزارش صبح روز جمعه بستری رسمی نرخ بیکاری ممکن است کم نسبت به واقعیت به دلیل یک خطا در جمع آوری داده ها.

Furloughed کارگران

در حدود 21 میلیون آمریکایی بیکار بودند که از اواسط ماه مه کاهش 2.1 میلیون نفر از یک ماه قبل با توجه به BLS داده است.

این BLS تعیین چگونه بسیاری از مردم بیکار هستند بر اساس یک مطالعه خانواده. بررسی مصاحبه misclassified چند furloughed کارگران به عنوان “غایب از کار با توجه به دلایل دیگر'” با توجه به BLS.

که همان دسته از کارگران که می تواند در تعطیلات, برای مثال.

16.3% نرخ بیکاری

به طور کلی نرخ بیکاری شده اند که “حدود 3 درصد بالاتر از گزارش” اگر این افراد تا به حال شناخته شده است به درستی به گزارش آژانس. (برآورد نیست فصلی تنظیم شده است.)

است که نرخ بیکاری رسمی در 16.3%.

درست رای می تواند بالاتر هست.

نرخ بیکاری را شامل نمی شود و سهم کارگران که ممکن است کاهش یافته و از نیروی کار شاید به دلیل احساس بدبینانه در مورد شانس پیدا کردن یک شغل در اقتصاد فعلی. بیش از 6 میلیون نفر از کارگران کاهش یافته است از نیروی کار از فوریه.

در واقع نرخ بیکاری بسیار بالاتر 21.2% به عنوان قضاوت دیگری متریک.

این متریک که BLS تماس U-6 شامل افراد “حاشیه های متصل به نیروی کار است.” این مردم هستند که در حال حاضر مشغول به کار و یا به دنبال کار اما در دسترس هستند برای کار به عنوان به خوبی به عنوان بخشی-زمان کارکنان است که می خواهید و در دسترس هستند به صورت تمام وقت کار می کنند اما تا به حال به حل و فصل پاره وقت اشتغال است.

U-6 متری را شامل نمی شود و کارگران misclassified توسط آژانس.

البته furloughed کارگران می تواند به یاد می آورد بازگشت به کار به سرعت بسته به سرعت جهش اقتصادی به عنوان متحده شروع به بازگشایی برخی از بخش های کسب و کار. نرخ بیکاری به احتمال زیاد دوباره بجای اول برگشتن سریع تر در این احتمال از اگر اخراج شد و دائمی است.

همان misclassification پدیده رخ داده است در ماه آوریل بیش از حد رسمی 14.7% نرخ بیکاری شده اند که نزدیک به 20% اگر furloughed کارگران شناخته شده بود به درستی BLS گفت.

“BLS و اداره آمار در حال بررسی چرا این misclassification خطا همچنان به رخ می دهد و در نظر گرفتن گام های بیشتری برای رسیدگی به موضوع” آژانس روز جمعه گفت در شغل گزارش.

“با توجه به عمل معمول داده ها از مطالعه خانواده پذیرفته شده و به عنوان ثبت” آژانس گفت. “برای حفظ تمامیت داده ها بدون ad hoc اقدامات صورت گرفته برای reclassify بررسی پاسخ.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im