اینجا چرا همه باید رشد یک پیروزی کوچک باغ (و چگونه برای شروع)

شما ممکن است متوجه شده اند که تقریبا هر کس در اطراف شما به نظر می رسد به طور ناگهانی علاقه مند به رشد همه چیز. (اگر نه شاید به این دلیل است که شما مشغول رسیدگی به خود خمیر ترش استارت.)

به عنوان بسیاری از کشور وارد یک ماه دیگر از مستند باغبانی پدید آمده است به عنوان یک مورد علاقه COVID-19 مکانیسم مقابله. و از آن آسان است به درک که چرا بسیاری از در حال جذب شدن به باغبانی در حال حاضر آیا این بدان معناست که نصب تخت مطرح شده در پشت حیاط خود را و یا فقط ریشه خود را پیازچه را در یک شیشه آب خود را از پنجره.

به عنوان برخی از مواد غذایی در قفسه های فروشگاه باقی می ماند و سفرهای خرید بیشتر فاصله, جذابیت رشد مواد غذایی خود را و با تکیه کمی کمتر در زنجیره تامین غیر قابل انکار است (از این رو تجدید حیات از جنگ به یادگار پیروزی باغ). “من فکر می کنم بخشی از این افزایش بزرگ در باغبانی است که وجود دارد غریزی میل به ارائه برای خودتان و یا خانواده خود و یا همسایگان خود می گوید:” مورین اوبراین یک باغ جامعه, مربی در بروکلین باغ گیاه شناسی.

فراتر از کوچک عمل حاکمیت در snipping چند برگ از وطنی کاهو برای سالاد باغبانی نیز می تواند احساس مانند مراقبت از خود: این کاهش به پایین سرعت, هنر رسیدگی و پرورش, و این واقعیت است که این همه اتفاق می افتد به دور از صفحه نمایش احساس می کند مراقبه. “هنگامی که شما در حال باغبانی شما واقعا قرار دادن دست خود را در خاک و توجه می گوید:” امی پنینگتون که برنامه ها و نصب خوراکی باغ برای خانه و کسب و کار. “که پایه. این یک عمل. و من فکر می کنم, آن را قطعا کمک می کند تا با استرس, دلیل این که شما را به حرکت کمی کندتر و آن را فقط آرام کار می کنند.”

Coronavirus مجبور است بسیاری از ما به یک استرس زا قرار انزوا برای هفته ها و هفته اما اگر وجود دارد هر گونه کوچک بریدن از پوشش نقره ای یافت می شود این است که این مستند در سراسر کشور آغاز شد و درست در شروع فصل رشد. در بهار شکوفه ظاهر و گیاهان unfurling جدید جوانه صرف نظر از آنچه اتفاق می افتد در اخبار. درجه حرارت در حال گرم شدن و خطر يخبندان فروکش کرده است, در بسیاری از کشور. وجود دارد به معنای واقعی کلمه هیچ زمانی بهتر به سعی کنید دست خود را در باغبانی از سمت راست در حال حاضر.

باغبانی ممکن است به نظر می رسد مانند یک سرگرمی است که نیاز به مقدار زیادی از فضای در فضای باز لوازم و تخصص خود را, اما آن را واقعا نمی باشد—حتی اگر همه شما باید یک پنجره آفتابی شما می توانید شریک شدن در کوچک لرزش از تماشای یک نهال رشد و عملکرد مواد غذایی است.

این که آیا شما در حال کار با یک بالکن کوچک چند فوت مربع از خاک یا یک جعبه پنجره; آیا ایوان خود را که آغشته به ده ساعت از نور خورشید در روز و یا شما زندگی می کنند در سایه بالا, شما می توانید شروع به کوچک خود را پیروزی باغ. (اما نه در فرار از آتش! کسانی که برای آتش نشانان.) و شما تقریبا قطعا پاداش آن تازه وطنی ریحان را در پستو یا کوچک آبدار یاقوت-قرمز گوجه فرنگی در سالاد خود.

در طی چند روز آینده خواهیم بود های راهنمایی و مشاوره از کوچک باغبانی فضای کارشناسان برای ساخت بیشتر از فضای خود را و شرایط و گرفتن بیشتر از لذت بردن از کوچک خود را از پیروزی باغ. شما خواهید آموخت که چگونه به حق انتخاب گیاه برای فضای خود را چگونه به مراقبت از آن, و چگونه برای جلوگیری از برخی از رایج ترین اشتباهات تازه کار. و پس از یک سفر به یک جعبه بزرگ مرکز باغ است که هنوز هم غیر واقعی برای بسیاری از ما نیز به اشتراک گذاری مشاوره برای یافتن منابع گیاهان, پیدا کردن منابع و استفاده از آنچه شما باید تخمگذار در اطراف خانه.

روز اول: آیا شما (کوچک) مشق شب

برای باغبانی بهترین نتایج شما نمی نیاز فانتزی کود pricy خاک یا عامیانه کشاورزی خرد است. شما فقط نیاز به یک خوب قدیمی از مد افتاده طرح است.

برای شروع یک زمان کمی برای ارزیابی فضای خود شرایط خود و خود را امیدوار است برای آنچه که باغ خود را می تواند.

مشق شب #1: چقدر نور خورشید کار می کنید ؟

یکی از اولین و مهم ترین سوال را در نظر بگیرید: چه مقدار از نور خورشید می کند فضایی خود را در یک روز ؟ “نور خورشید واقعا خواهد بود که بزرگترین عامل در آنچه شما را قادر به رشد موفقیت می گوید:” اوبراین و اضافه کرد که “آفتاب کامل” گیاهان نیاز به یک حداقل از 6 ساعت بدون مانع نور خورشید (هر چند ترجیحا بیشتر شبیه 8-12 ساعت). هر چیزی کمتر و فضایی خود را از سقوط در “جزئی خورشید” رده. (ترس نیست: شما می توانید کار با آن است.)

سپس آن زمان برای انجام گیاه خواب است. بررسی کنید که USDA گیاه سرسختی منطقه شما هستیم و به دقت بررسی کنید تا مطمئن شوید که مورد علاقه خود را از گیاهان می تواند به رشد وجود دارد به راحتی. (با چت باغبان همکار در منطقه خود را یک راه عالی برای کشف گیاهان است که رشد در شرایط خود را.) اگر شما از گیاهان در ذهن در حال حاضر تحقیقات آنها را به ببینید که آیا آنها نیاز به تراز خود را با فضا.

مشق شب #2: چگونه است که خود را در فضا ؟

صحبت از فضا: چه مقدار از آن را دارید ؟ آیا شما یک سر پنجره و یا خم شدن? یک بالکن? یک تکه از حیاط ؟ یک بالکن کوچک و مناسب برای چند ظروف, اما خواهد شد به سرعت پیشی گیرد و توسط یک آلاینده نامشخص گوجه فرنگی گیاهی است که در گیاهان است که رشد عمودی ممکن است بهترین. چقدر اتاق شما باید برای ظروف? برخی از گیاهان با ریشه سیستم نیاز به بزرگ, عمیق, ظروف (و مقدار زیادی از خاک) را به خود; در ضمن شما می توانید رشد یک و نیم دوجین سر کاهو در باریک و کم عمق جعبه پنجره. مطمئن باشید که به تحقیق چقدر فضا یک گیاه نیاز به رشد بیش از حد—ترجیحا قبل از شما به خانه ده نفر از آنها را. بیش از چاشنی زمینی یا تخت تنها منجر به توقف گیاهان.

مشق شب #3: چه چیزی شما را از خوردن از باغ خود را?

آخرین, اما شاید مهم ترین? فکر می کنم در مورد آنچه شما می خواهم به خوردن. اگر گشنیز طعم مانند شماره گیری به شما و سپس یک قابلمه بزرگ از چیزهای احتمالا نمی تواند بسیار پرارزش است. اگر شما زندگی می کنند برای یک, تازه, ترد سالاد سپس یک باغ کاهو و اسفناج و منداب است که احتمالا راست تا کوچه شما. “مطابق این فضا به انتظارات شما و شرایط شما قطعا مهم برای تولید کنندگان جدید می گوید:” اوبراین. “و رو به رشد شما چه چیزی مهم است.”

بعدی: که در آن برای پیدا کردن منابع برای کوچک خود را از پیروزی باغ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im