در اینجا چیزی است که چک کردن به هتل مثل این است که در سن Covid-19

میز پذیرش در بوتیک لوکس املاک الماس میلز هتل و میخانه در Saugerties, New York, عطسه ویژگی های سپاه پاسداران است. مهمانان و کارکنان باید با پوشیدن ماسک در اماکن عمومی.

جینا Hornbeck/الماس میلز هتل و میخانه

مانند بسیاری از قطعات از سفر در Covid-19 عصر در هتل, بررسی تغییر کرده است — شاید در بسیاری از راه هایی برای خوب است.

به عنوان اقامت در آمریکا با کاهش عفونت و بستری نرخ شروع به بازگشایی درهای خود را به مهمانان یک بار دیگر و هتل و رفت و آمد مکرر مدیران و کارکنان در حال خلاص شدن از برخی از دیرین قدرت پردازش و غرفه در حالی که اضافه کردن جدید اقدامات ایمنی.

در الماس میلز توچال & میخانه در Saugerties نیویورک برای مثال ثبت نام شروع می شود و حتی قبل از ورود با پر کردن فرم و کارت اعتباری مجوز تکمیل آنلاین. اولین چیزهایی که مهمانان پس از رسیدن به 30-واحد لوکس بوتیک ملک در دره هادسون 100 مایلی شمال شهر نیویورک را ببینید نشانه هایی اطلاع آنها که ماسک مورد نیاز در همه حوزه عمومی است.

پوشش صورت بصورتی پایدار و محکم در محل مهمان تنها نیاز به توقف در دریافت را انتخاب کنید تا یک اتاق انتظار کلید — یک بار مصرف یکی از گذشت کمتر از یک بزرگ از جنس پلکسی گلاس عطسه گارد جدا کردن آنها از جلو میز کارکنان. آنها همچنین با توجه به برگه اطلاعات ایمنی توضیح پروتکل های مصوب در هتل وجود دارد مقدار زیادی از ژل ضد عفونی کننده در شیر, بیش از حد.

بیشتر از امور مالی شخصی:
بسیاری از مسافران و نه امید بستن به بیمه سفر خود را بررسی می یابد
بیمه راه اندازی سیاست برای سفرهای جاده ای در خارج از کشور Covid-19 پوشش
قانون را تضمین بازپرداخت برای coronavirus پرواز لغو

کلید در دست مهمانان در الماس میلز را بیش از احتمال زیاد سر راست به اتاق خود را به عنوان کوچک اما به خوبی منصوب لابی هتل دیگر می بالد — صورت — تعریف و قهوه و چای و میوه-تزریق آب و نه معمول صبح رایگان صبحانه و شب شراب-و-پنیر گسترش به معطل شدن بیش از.

“ما نمی لابی به طور کامل, اما هیچ چیز واقعا در حال حاضر وجود دارد” گفت: Gina Hornbeck, مدیر در الماس میلز. “ما یک بوتیک هتل; شما در اتاق خود را قفل درب خود را.

“هنوز هم ما در حال گرفتن اقدامات احتیاطی [و] ما همه چیز را برای مهمانان حفاظت,” او اضافه شده است. این ورزشگاه بسته است. میخانه رستوران باز بود اما در دوران اخیر فاز 2 اقامت برای نقاشی با آبرنگ روی گچ خدمات با نقاب کارکنان صبر کنید در اجتماعی فاصله جداول در رستوران عرشه. (در حال حاضر که Ulster County وارد نیویورک دولت در فاز 3 ناهار خوری نیز در دسترس در داخل — در 50 درصد ظرفیت است.) در منو: مزرعه به جدول کرایه توسط آشپز مارکوس کاسترو.

در عصر Covid-19 نگرانی های ایمنی اتاق امن قدرت پردازش مانند نمایش ها منحصر به فرد را در ارزش افزوده است. نمایی از Cantine سد در Saugerties نیویورک از یک guestroom بالکن در الماس میلز هتل و میخانه.

Kenneth Kiesnoski

مسائل اندازه وقتی که می آید به مهمان راحتی سطوح ممکن است با قرار گرفتن در معرض عوامل بیماری زا در اماکن عمومی مشاهده Brian Kelly, موسس و مدیر عامل شرکت از وب سایت سفر به نقاط پسر. بنابراین خواص کوچکتر مانند الماس میلز ممکن است بهتر است واقع از بزرگ هتل و رفت و آمد مکرر رسانه های زنجیره ای, حداقل در کوتاه مدت.

“در حالی که Covid-19 قطعا می تواند زندگی می کنند در سطوح آن را بیشتر در مورد که در همان آسانسور با افراد دیگر و گرفتن عطسه در از آن است که در مورد ویروس ها در کمین یک کنترل از راه دور تلویزیون,” او گفت:. “کسی که می خواهد به ماندن در 50th طبقه از یک هتل بزرگ اگر شما می توانید سوار شدن در آسانسور با هر کس دیگری ؟

“چه شما به انجام یک ساعت صبر کنید برای رفتن پایین برای شام؟” کلی اضافه شده است. “که درایو من دیوانه.”

مهمانان در هتل ها نیاز به رسمیت شناختن است که با, پرواز, آنها در حال رفتن به گرفتن تجربه کامل.

برایان کلی

مدیر عامل شرکت از نقاط پسر

الماس میلز — کوتاه دو ساعت رانندگی از منهتن به عنوان راه سفر, افزایش محبوبیت این تابستان — تا به حال هشت رزرو آخر هفته از ماه ژوئن 20-21 که Hornbeck به عنوان “خوب مقدار” داده شده بود اموال توقیف برای همه آوریل و عملا خالی بسیاری از ممکن است.

این هتل به طور معمول شلوغ کسب و کار نه تنها جاده های معلق اما اسکی بازان و شرکت کنندگان در رویدادهای خاص مانند عروسی و سالانه بازدید Saugerties سری اسب نشان می دهد. در حالی که آن را بسته الماس میلز با تمرکز بر اموال و ارتقاء و همچنین تهیه و اهدا کردن به 5000 وعده های غذایی یک هفته به سازمان های خیریه محلی و بیمارستان ها.

با اشغال هنوز هم کم مهمانان قرار داده شده در هر اتاق دیگر و زمانی که ممکن است فاصله بین طبقه. “ما می تواند انجام 100% اشغال در حال حاضر, اما ما نمی خواهد در این زمان” Hornbeck گفت. “ما می خواهیم مهمانان به احساس امن و راحت است.”

ساختمان اصلی هتل در الماس میلز هتل و میخانه رفت و آمد مکرر پیچیده در Saugerties, New York.

Kenneth Kiesnoski

الماس میلز با هدف قرار دادن اواسط جولای برای اشغال کامل و پایان ماه اوت — هنگامی که آن را فکر Ulster County ممکن است رسیدن به مرحله 4 از بازگشایی — برای بازگشت از مهمان همه خدمات و امکانات رفاهی.

صاحب تام Struzzieri یک کارآفرین محلی رستوران و بازدید اسب نشان می دهد اپراتور که باز الماس میلز در سال 2011 است که به دنبال به جلو. “ما به [به طور کامل] باز در ماه های ژوئیه و ما هیجان زده در مورد این که” او گفت:. “ما از دست رفته در ماه مه و ژوئن که غمگین بود اما در طرح بزرگ از چیزهایی که همه ما سالم و انجام می دهند فقط خوب است.”

یک راه جدید برای اقامت

در عین حال مدیریت است معرفی آنچه در آن خواستار “راه جدید برای ماندن” برای ورود مهمانان.

“شما هنوز هم باید به راحتی و لوکس نیز از چیزهایی به انجام است که Covid-19-دوستانه مانند بازدید از شهر ساحل و یا پیاده روی در محلی مسیر و یا فقط نشستن در بالکن خصوصی خود را با یک لیوان شراب” گفت: Hornbeck.

تمام 30 اتاق در الماس میلز طراحی و ساخته شده توسط Struzzieri در سایت از رودخانه قرن 19 کارخانه کاغذ سازی به رخ کشیدن بالکن بزرگ با منظره دیدنی Cantine سد آبشار. ویژگی های حق بیمه مانند کسانی که verandas ممکن است مهم تر به عنوان مهمان انتخاب به صرف زمان بیشتری را در اتاق خود و کمتر در مناطق عمومی هتل ها.

لوکس اتاق پادشاه در الماس میلز هتل و میخانه رفت و آمد مکرر پیچیده در Saugerties, New York. در میان Covid-19 مهمان واحد محروم شده اند مشکل ساز اضافی مانند زینتی بالش روی تخت.

Kenneth Kiesnoski

همه گیر-عصر ترفند به واحد مبلمان و-امکانات اتاق شامل حمام, مهر و موم شده در پلاستیک رول کاغذ توالت به سمت چپ پیچیده و حذف تمام بالش های تزئینی از تخت. سرویس اتاق شب به نوبه خود به پایین را با گل های تازه و شکلات دستباف در ضمن باید هر دو حالت تعلیق درآمده است.

تلفن و آژیر و قهوه و تلویزیون کنترل از راه دور باقی می ماند در اتاق هستند اما مقادیر قبل از ورود مشتری با استفاده از biohazard تمیز کردن استانداردهای Hornbeck. “همه ما خانهدار همواره روت در biohazard تمیز کردن” او گفت:. “آنها کت و شلوار و رفتن در ماسک و دستکش به تمیز کردن.”

خانه داری در طول مهمان باقی می ماند, اما, نیز به حالت تعلیق مگر اینکه درخواست شده است. “ما می خواهیم به عنوان بهداشتی که ممکن است” Hornbeck توضیح داد. “کمتر تماس بگیرید بهتر است.”

یکی به طور فزاینده ای رایج احتیاط الماس میلز است اجتناب است مهمان متوسط چک. اگر چه کارکنان هتل خود را متوسط گرفته شده قبل از هر تغییر مهمانان نمی خواست وضعیت سلامت خود را پس از ورود.

من فکر می کنم که ما در حال پیچیده و هوشمند به اندازه کافی برای دریافت بازگشایی انجام می شود با خیال راحت به عنوان امکان پذیر است.

تام Struzzieri

صاحب الماس میلز هتل و میخانه

“ما در مورد آن, اما آن را احساس بیش از حد تهاجمی به خصوص از مهمانان هستند تعامل بسیار با هر کس دیگری” Hornbeck توضیح داد. “وجود ندارد صدها نفر از مردم در اینجا ما در حال نگه داشتن همه از هم جدا شوند.” Struzzieri به ذکر است که ایالت نیویورک نیست دستور مهمان متوسط چک به عنوان بخشی از آن همه گیر راهنمای کسب و کار.

نرخ شده اند با تخفیف 30 درصد به 35 درصد نیز اعم از $275 $575 در هر اتاق دو اشغال این آخر هفته. که jibes با حساسیت کلی در نقاط پسر. “پرداخت پول برای یک هتل با سرویس کامل اما گرفتن استخوان لخت واقعا به معنی” او گفت:. “مهمانان در هتل ها نیاز به رسمیت شناختن است که با, پرواز, آنها در حال رفتن به گرفتن تجربه کامل” در بسیاری از هتل ها و استراحتگاه.

اما در پایان کلی اشاره کرد: “این همه در مورد ایمنی, ایمنی, ایمنی است.”

Struzzieri در ضمن اعتماد به نفس کارکنان خود را می توانید دریافت الماس میلز را به بالا و در حال اجرا در بخار کامل به عنوان به زودی به عنوان در نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو می دهد همه روشن است. “ما جامع صرف مقدار زیادی از زمان با شهرستان و دولت [مقامات] و دریافت ممکن است هر قطعه از اطلاعات شما می تواند همیشه می خواستم به خواندن در مورد آن,” او گفت:. “من فکر می کنم که ما در حال پیچیده و هوشمند به اندازه کافی برای دریافت بازگشایی انجام می شود با خیال راحت به عنوان امکان پذیر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید