در اینجا چیزی است که 6 خانه از “سیمز” می خواهم در زندگی واقعی

علائم این سال سیمز‘ سالگرد 20th باشد. بیش از دو دهه گذشته این سری بازی های ویدئویی نه تنها اجازه نسل از مردم بازی کردن خود به خود اپرا صابون و فن داستان با انسان Tamagotchi اما آن را نیز piqued است بازیکنان منافع در باغبانی و طراحی داخلی و معماری. به افتخار سیمز‘ جشن تولد, angie’s List ایجاد تفاسیر چه شش خانه از این بازی ها ممکن است نگاه مانند در زندگی واقعی است.

نگاهی به خانه های زیر:

5 سیم لین – گت خانه و خانواده

خانواده آدامز-الهام گرفته از خانه هنوز هم به نظر می رسد مناسب محزون هر چند در محل گورستان در حال حاضر از نمای خیابان. کوچک یک طبقه و دو طبقه خانه است به خصوص زیبا.

215 سیم لین – لذت بخش خانه و خانواده

خانواده سلطنتی تودور-سبک خانه به نظر می رسد دنج با درختان بلندتر در عقب و یک نوسان ایوان در جلو. یک دوچرخه تکیه در برابر حصار می دهد اشاره ای به شیرین و لذت بخش کودکان و نوجوانان نشان می دهد که آنها هنوز هم در اینجا و آماده برای رفتن بر روی یک محله ماجراجویی.

شرجی Springside – این Caliente, خانگی

این زیبا به سبک مدیترانه ای عمارت دارای کاشی کاری و فضاهای باز هر دو طبقه پایین و طبقه بالا و یک خرما به صف استخر پشت آن است.

Affluista عمارت – این Landgraab خانه و خانواده

این نما خانه مناسب به نام Landgraab خانواده احاطه شده است قد بلند و نرده ها و بیابان.

101 راه به هیچ جا – خانواده اسمیت صفحه اصلی

در این خانه زرد, غریبه, گرده افشانی Tech#9 اسمیت زندگی با انسان و مخلوط گونه کودکان است. یک کوره زغال چوب و جوان درخت در یک نگاه اجمالی به اسمیت حومه رویا.

150 خیابان اصلی – همین Lothario خانه

یک پیانو در یک پاسیو است ترسناکتر و گران تر قمار در دنیای واقعی از آن در است سیمزاما این خانه مثل یک مکان سرگرم کننده برای یک حزب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de