زمانی که الفبای گزارش درآمد سه ماهه اول خود را از سال 2020 سه شنبه سرمایه گذاران انتظار بدترین داده Covid-19 گریم اثر موج دار شدن در تبلیغات سفر و صنایع و همچنین خود شرکت کاهش بودجه.

چه آنها کردم اما برخی از اطمینان داد که اثرات اقتصادی از coronavirus همه گیر ممکن است به عنوان بد به عنوان آنها می ترسید. که موجب افزایش شدید در سهام بعد از افزایش به اوج نزدیک به 10%.

این شرکت سود گزارش شده از $9.87 هر سهم و درآمد $41.16 میلیارد دلار در روز سه شنبه — یک دست بر درآمد و ضرب و شتم در, درآمد, بر اساس انتظارات از تحلیلگران خلاصه شده توسط Refinitiv. سرمایه گذاران به نظر می رسید رها با رشد درآمد حاصل از 13 درصد از سال قبلی ارسال این سهام تا حدود 3% به عنوان آزادی عبور.

اما سهام واقعا شروع به افزایش می یابد در طول Q&بخشی از این شرکت تماس کنفرانسی که در آن مدیر عامل شرکت سوندار پیچای و CFO اموزش Porat به برخی از رنگ بیشتر در سه ماهه و دو هفته اول Q2.

در حالی که چشم انداز نیست, همه گلگون به عنوان مدیران وعده یک “مشکل” در سه ماهه پیش رو در اینجا خبر خوب آنها به اشتراک گذاشته.

مارس ممکن است بدتر از آن است. Porat بستری شد “ناگهانی” افت در آگهی درآمد در ماه مارس, اما چیزهایی که نمی شد بدتر در ماه آوریل است.

“بر اساس برآورد ما از پایان ماه مارس از طریق هفته گذشته برای جستجو ما دیده نمی وخامت بیشتر در درصد در سال در سال درآمد کاهش می یابد.”

در نقطه دیگری به او گفت: “ما شاهد برخی از نشانه های اولیه در این نقطه است که کاربران در حال بازگشت به تر و تجاری تر رفتار” حتی در حالی که هشدار می داد: “این روشن نیست که چگونه با دوام و یا monetizable که خواهد بود.”

YouTube پاسخ مستقیم تبلیغات ماند قوی در طول سه ماهه. یوتیوب تبلیغات درآمد شد $4.04 میلیارد دلار تا 33% در سال در سال. مدیران گفت که قوی YouTube رشد درآمد همچنان ادامه داشت تا اواسط ماه مارس بود که زمانی که coronavirus رسما جهانی شد همه گیر.

اما Porat اشاره کرد شکاف در عملکرد بین تبلیغات تجاری در مقابل تبلیغات پاسخ مستقیم (که به معنای خار بینندگان را به یک عمل خاص مانند بازدید از یک وب سایت و یا خرید). در حالی که تبلیغات تجاری آهسته پاسخ مستقیم تبلیغات “ادامه داد: به های قابل توجهی در سال در سال رشد در سراسر چهارم.”

پناه در محل رانندگی عظیم تعامل آنلاین. پیچای گفت که مردم به شدت با تکیه بر سرویس های گوگل به عنوان اقامت-صفحه اصلی محدودیت های تغییر رفتار مردم است. Coronavirus جستجو فعالیت گسترده بود اوج در چهار زمان حداکثر فعالیت در طول سوپر جام کرد. Anrdoid دانلود برنامه 30 درصد افزایش از ماه فوریه تا مارس, و, یوتیوب, دیده بان زمان “به طور قابل توجهی افزایش یافته است.” او همچنین گفت که 100 میلیون دانش آموزان و مربیان در حال حاضر با استفاده از گوگل کلاس درس بود که دو شماره از ابتدای ماه مارس ،

جستجو رود که به سرعت بازیابی. پیچای همچنین اشاره کرد که جستجو تبلیغات رانده است و خیلی بیشتر به طور مستقیم با بازگشت در سرمایه گذاری از اشکال دیگر از تبلیغات به تبلیغ کنندگان می توانید ببینید که دقیقا چه نوع از نتایج آنها در حال گرفتن و تنظیم سرعت. به عنوان رکود اقتصادی سال 2008 نشان داد که اقتصاد می آید و جستجو صرف باید به سرعت بهبود می یابند.

“این یک بازی فوق العاده موثر, سیستم,” او گفت:. “این یک سیستم شفاف. شما باید بسیار روشن حس ROI. آن را بسیار قابل اندازه گیری بسیار مقرون به صرفه است. و بنابراین ما باید همیشه دیده می شود در این دستورات در سال 2008 و همچنین پاسخ مردم در کوتاه مدت اما بهبودی نیز سریع هنگامی که آن را به عقب می آید.”

این شرکت با گرفتن هزینه های. مدیران در تماس وعده داده شده به سرعت یافته و کاهش هزینه های سرمایه ای. به طور کلی capex را ببینید. “متوسط کاهش” در سال 2020 به عنوان شرکت کاهش جهانی فضای اداری و کاهش می یابد و سرعت که در آن اقدام به خرید ساختمان اداری و تاخیر زمین تا ساخت و ساز Porat گفت. او همچنین گفت: این شرکت با تنظیم آن در سرشماری انتظارات است که این شرکت قبلا برنامه ریزی شده بود به رشد 20٪. که کاهش سرعت را نشان می دهد در سه ماهه سوم او اضافه شده است.

Porat همچنین تایید کرد CNBC گزارش پیش از آن که این شرکت خواهد بود برش در برخی از بودجه های بازاریابی است. “آن را به عنوان مربوط به بازاریابی جزء یعنی تبلیغات و هدایای تبلیغاتی صرف ما کاهش آن نسبت به برنامه های ما در آغاز سال….و با فیزیکی حوادث لغو برای بسیاری از سال و بازاریابی صرف نیز کاهش می یابد.”

Buybacks ادامه apace. Porat همچنین اشاره کرد که این شرکت buybacks ادامه خواهد داد به عنوان برنامه ریزی شده که باید به کمک قیمت سهام با افزایش سود هر سهم. “در آغاز سال من نشان داد که ما انتظار می رود به خرید مجدد سهام در یک سرعت حداقل مطابق با سه ماهه چهارم باقی مانده مجوز و باقی می ماند که به نظر ما برای سه ماهه دوم,” او گفت:.

(اجرایی نقل قول رونویسی از طریق FactSet.)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو