در اینجا لیستی از قطار که اجرا خواهد شد از فردا, ایستگاه زمان

Here's List Of Trains That Will Run From Tomorrow, Stations, Timings

IRCTC: راه آهن گفت: تنها بدون علامت مسافران اجازه خواهد داشت به هیئت مدیره قطار

دهلی نو:

راه آهن در روز یکشنبه گفت که آن را “به تدریج” راه اندازی مجدد عملیات از روز سه شنبه به عنوان کشور برطرف coronavirus مستند. در مجموع 30 سفر با قطار – 15 جفت از سفر بازگشت – را اجرا خواهد کرد از ایستگاه راه آهن دهلی نو به شهرهای دیگر از جمله بمبئی بنگلور و چنای.

“راه آهن هند قصد دارد به تدریج راه اندازی مجدد قطار مسافری عملیات از 12 ماه مه سال 2020… بعد از آن راه آهن هند باید شروع بیشتر خدمات ویژه در مسیرهای جدید” وزارت راه آهن در بیانیه ای گفت. “آن خواهد بود و اجباری برای مسافران به سایش پوشش و تحت غربالگری در خروج و تنها بدون علامت مسافران اجازه خواهد داشت به هیئت مدیره قطار.”

در اینجا یک لیست از تمام قطار و در حال اجرا برنامه:

لیست قطار های در حال اجرا و … توسط NDTV در Scribd

رزرو براي رزرو در این قطار شروع خواهد شد از ساعت 4 تا 11 مه (روز شنبه). بلیط رزرو آنلاین تنها از طریق راه آهن هند پذیرایی و گردشگری شرکت (IRCTC) سایت و یا از طریق خود نرم افزار تلفن همراه. رزرو بلیط از طریق عوامل (هر دو IRCTC و راه آهن) مجاز نیست.

تعداد محدودی از قطار شده اند عامل در روزهای اخیر برای کمک به این رشته فقیر و روستایی کارگران مهاجر که مشاغل از دست رفته در این مستند به بازگشت به روستاهای خود را.

کشور آغاز شده است به سهولت مستند است که با توجه به برداشته on May 17, اما ایالتی حمل و نقل عمومی و داخلی و پروازهای بین المللی که تا کنون مبتنی باقی می ماند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de