در اینجا چگونه شما می توانید با استفاده از تنها تمیز کردن ابزار با ساخته شده است در تایمر

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

شنبه ها اغلب با یک دیرینه احساس شاید از پیش القا دوران کودکی عادات که برخی از تمیز کردن احتمالا باید انجام شود. شاید اول صبح آخر هفته به طور منظم ورق-زمان شستشو و یا شاید شما لذت بردن اجتناب تعیین شده کار سخت و طاقت فرسا زمان در حال حاضر است که شما یک فرد بزرگسال.

در هر صورت اگر شما برای یک پروژه آخر هفته, این یکی را سرگرم کننده و آسان است. ما در حال رفتن به یک پاک کن سحر و جادو (یا generic ملامین اسفنجی—آنها همان چیزی) و “پاک کردن” لکه و لکه های سراسر خانه تا زمانی که سحر و جادو پاک کن که همه استفاده می شود.

نتیجه نهایی دو قسم است: با استفاده از سحر و جادو پاک کن تا آن را “به پایان رسید” شما انگیزه برای حفظ شستشو گذشته معمول خود را نقطه توقف مقابله با برخی از مناطق که به ندرت تمیز کنید. و شما همچنین می خواهید خودتان را از تداخل از ذخیره سازی نیم-استفاده, کثیف به دنبال اسفنج. شما باید با استفاده از یکی به آن مطلق پتانسیل کامل—و شما باید برخی از بی عیب مناطق اطراف خانه برای نشان دادن آن.

ادامه مطلب: چگونه سحر و جادو مداد پاکن کار می کند ؟

این آخر هفته: استفاده از یک کل Magic Eraser.

چالش این آخر هفته به اطراف و تمیز کردن همه چیز است که شما درک نمی شد به عنوان کثیف به عنوان آنها هستند. در اینجا برخی از پیشنهادات برای نحوه استفاده از سحر و جادو خود را پاک کن:

اگر شما یک Magic Eraser, کاربر, شما هنوز هم می توانید نگاهی به این یکی. فقط چنگ زدن عادی خود را ابزار—یک اسفنج و دستمال و یا برس—و تنظیم یک تایمر برای یک ساعت یا تا تمیز کردن همه چیز شما می توانید تا زمانی که تایمر متوقف می شود.

شما می توانید با گرفتن پروژه های آخر هفته حق در اینجا. به اشتراک گذاری پیشرفت خود را با ما و دیگران با ارسال به روز رسانی ها و عکس ها در Instagram و توییتر با هشتگ #atweekendproject.

به یاد داشته باشید: این است که در مورد بهبود نه کمال. هر هفته شما می توانید هر دو را انتخاب کنید به کار در انتساب ما به شما ارسال می شود و یا مقابله با یکی دیگر از پروژه شما شده است به معنی رسیدن به. آن را نیز به طور کامل و درست به جست و خیز یک آخر هفته اگر شما مشغول هستید و یا احساس تکلیف است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید