در اینجا چگونه به تجارت سهام چین در افزایش تنش با ایالات متحده و یک بیماری همه گیر

رئیس جمهور چین به پیاده روی گذشته مقامات پوشیدن ماسک صورت زیر coronavirus بیماری (COVID-19) شیوع به عنوان او می رسد برای بسته شدن جلسه کنگره خلق ملی (NPC) در تالار بزرگ مردم در پکن چین 28 مه سال 2020 است.

کارلوس گارسیا رولینز | ایسنا

چین شده است دستکاری جهانی همه گیر همراه با تنش های سیاسی در این سال تیرگی چشم انداز برای کسانی که مایل به سرمایه گذاری در دومین اقتصاد بزرگ جهان.

این کشور در تلاش است به عقب بر گردیم روی پای خود را پس از آن اساسا بسته اقتصاد آن شامل coronavirus. این ویروس همچنین بخش مهمی از تنش بین آمریکا و چین پس از واشنگتن متهم پکن پنهان حد کامل و ریشه های شیوع.

تنش بین این دو باید در سراسر بسیاری از جبهه ها از جمله بازارهای مالی پس از سنا تصویب لایحه ای با هدف قرار دادن شرکت های چینی ذکر شده در ایالات متحده نیروگاهی نیز درگیر شدند بیش از چین امنیت ملی قانون برای هنگ کنگ که باعث شد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که ایالات متحده را لغو آسیایی مالی hub ویژه وضعیت معاملاتی.

با وجود این تحولات وجود دارد هنوز هم مناطقی از بازار که در آن سرمایه گذاران می توانند در پیدا کردن فرصت است. در اینجا این است که چگونه سرمایه گذاران باید تجارت سهام چینی در میان این تنش به گفته تحلیلگران.

تمرکز بر یک-سهام

بانک سرمایه گذاری مورگان استنلی توصیه اضافه وزن در چین یک-سهام یا سهام است که در حال معامله در سرزمین اصلی شاخص. ارزیابی درون آن سهام تمایل به شیب حداقل در پاسخ به ایالات متحده-چین تنش ها گفت: بانک سرمایه گذاری.

“یک-به اشتراک گذاری در بازار نیز بسیار محدود مالکیت خارجی نمایندگی گفت:” مورگان استنلی. که تنها در حدود 4 درصد از سرمایه گذاری در بازار برای یک سهم سهام در مقابل حداقل 35% برای MSCI چین شاخص آن گفت.

MSCI چین شده-سهام در شاخص اما همچنین شامل ثانیه-سهام — که در حال معامله در هنگ کنگ ارز و همچنین ایالات متحده ذکر شده شرکت های چینی.

انتخابی در چیدن آمریکا-لیست شرکت های چینی

این لایحه در مجلس سنا تصویب در ماه گذشته می تواند اساسا ممنوعیت بسیاری از شرکت های چینی از لیست در بورس ایالات متحده.

این امر نیاز شرکت به گواهی آنها متعلق نیست و یا کنترل شده توسط یک دولت خارجی و موضوع آنها را به ممیزی توسط آمریکا تنظیم برای سه سال متوالی. شرکت ها خواهد بود ممنوع از مبادلات اگر آنها را برآورده نمی کنند یا نیاز.

مورگان استنلی هشدار به سرمایه گذاران در مورد شرکت های با مالکیت خارجی اما واجد شرایط نیست ثانویه لیست در هنگ کنگ.

“آنها روبرو هستند بیشتر عدم قطعیت با توجه به delisting به عنوان یک نتیجه از ادامه تمرکز بر … حسابداری/حسابرسی انطباق” آن نوشت: در گزارش هفته گذشته است.

هنگ کنگ شده است و آن را بیشتر جذاب برای شرکت های ذکر شده در جای دیگر به یک ثانویه مثال در آن بورس. اما معیارهای خاص: به عنوان مثال شرکت های فناوری و نوآوری ذکر شده برای حداقل دو سال در بازار بورس نیویورک و یا نزدک واجد شرایط.

تحلیلگران پیش بینی کرده اند که خطر delisted در ایالات متحده خواهد شد درایو بسیاری از شرکت های چینی به گله به هنگ کنگ.

خواهد شد که مثبت برای سهام بورس هنگ کنگ و پاکسازی سیتی تحلیلگران تحقیقات گفت: در گزارش هفته گذشته است. که می تواند به 10 ٪ افزایش در درآمد که به گفته تحلیلگران در آن توجه داشته باشید تکرار یک “خرید” امتیاز.

افزایش قرار گرفتن در معرض مصرف کننده سهام

اقتصاد چین در میان اولین برای بازگشایی بلند ترین محدودیت و اجازه می دهد ساکنان برای از سرگیری فعالیت های خارج از خانه های خود. که عادی سازی فعالیت های اجتماعی “باقی مانده است و همچنین در مسیر” گفت: مورگان استنلی.

این بانک افزایش رتبه آن برای مصرف کننده لوازم خانگي سهام به “برابر وزن” نشانه ای که از آن انتظار سهام آن به انجام در خط با همسالان خود. سرمایه گذاری بانک توضیح داد: این انتظار کمتر فشار رو به پایین بر درآمد برای صنایع مرتبط با مصرف و خدمات است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im