در اینجا چگونه برای پیدا کردن ارزان کابینت آشپزخانه است که نمی خواهد خود را به سازش سبک

کابینت می تواند باعث شکستن و یا آشپزخانه شما, اما اگر شما مایل به شکستن بانک خود را به آنها را از نصب, شما تنها نیستید. کابینت آشپزخانه در حال گرانو می توان آن را دشوار برای پیدا کردن نسخه های ارزان تر و یا حتی دانستن که در آن برای شروع است.

در حالی که شکار برای ارزان کابینت آشپزخانه آسان نیست, آن را قطعا غیر ممکن نیست—شما می توانید یک آشپزخانه شما عشق بدون cringing بیش از حد در لایحه نهایی. آنچه باعث می شود پیدا کردن خوب و قیمت نسخه دشوار است به لیست طولانی از عوامل است. کابینت آشپزخانه خرید شما بستگی دارد که در آن شما منبع آنها مواد آنها ساخته شده از جایی که شما زندگی می کنند چگونه بسیاری از کابینت شما, نیاز, چگونه خود را در آشپزخانه است و اگر شما در حال استخدام کارشناس کمک کند یا نه فقط به نام چند. خیلی اما اجازه دهید آن را کمی.

با توجه به گزارش های مصرف کنندگان کابینت آشپزخانه, راهنمای خرید, اساسی, بودجه دوستانه کابینت شروع در حدود 70 دلار در هر فوت اواسط محدوده کابینت به طور متوسط شروع در $150 در هر فوت و کابینت های سفارشی و بالاتر سبک end شروع در $500 در هر پا. این البته متفاوت با نام تجاری سبک و مواد از آنها ساخته شده و چقدر بزرگ آشپزخانه شما است. برای کمک به شما انجام برخی از محاسبات به طور متوسط متوسط آشپزخانه است که معمولا بین 100 تا 200 متر مربع است. در کل کابینت های جدید می تواند اجرا حیطه بین 2000 $و $20,000 به طور متوسط 10 × 10 پا در آشپزخانه با توجه به خانه مشاور. بنابراین آنچه که کمک می کند تا پایین آوردن قیمت و ایجاد برخی از کابینت آشپزخانه ارزان تر از دیگران است ؟

IKEA و دیگر آماده برای مونتاژ کابینت

وهله اول ذهن بسیاری از مردم سرگردان به ارزان اما معمولا قابل اعتماد مبلمان است که هیچ یک دیگر از IKEA. سوئدی مبلمان غول پیکر آن شناخته شده است شامی کباب, باور نکردنی استرس زا, خرید, سفر, و نسبتا قیمت مبلمان با کمی سودمند جزوات آموزش. در حالی که آنها نه تنها فروشگاه انجام آماده برای مونتاژ (RTA) کابینت های آنها یکی از مهمترین و شناخته شده است. شما می توانید فروشگاه IKEA کابینت آشپزخانه آنلاین اما بازدید در فروشگاه حرکت هوشمند است به خصوص دلیل این که شما می توانید صحبت با کارکنان خود را در مورد آنچه شما دنبال آن هستید و چگونه آن را پیدا کنید. در مورد سایر گزینه های صفحه اصلی انبار به RTA فروشگاه Costco چند دیگر خرده فروشان بزرگ جعبه که فروش RTA کابینت برای کاهش هزینه ها.

اگر شما spooked توسط جعبه بزرگ داستان های ترسناک فکر نکنید کابینه مغازه ها تخصص از سوال است. آنها ارزان نیست با هر وسیله ای اما نمی باید به طور افراطی گران است. من صحبت با کسی که از یک فروشگاه در نزدیکی شهر من, و به عنوان یک سوپر خشن ballpark را برای 12 خطی از پایه کابینت و اندازه استاندارد (6 x 3′) جزیره من به دنبال او گفت: من نباید به صرف بیش از $15,000. که ارزان—اما با دمای آشپزخانه عوض کردن هزینه های سراسر کشور اعم از $13,000 دلار 37,000 با توجه به HomeAdvisor, آن را از عادی یا.

هر دو مرموز و گیج کننده به Kraftmaid کابینه خروجی ارائه می دهد و کابینت به صورت شگفت انگیزی کم قیمت با تخفیف, اما وجود دارد چند هشدارهای. اول از همه شما باید برای سفر به وارن, اوهایو, برای دریافت در در معاملات—بدون خرید آنلاین در دسترس در اینجا. فروشگاه حتی نمی باید یک وب سایت پس از آن بسیار بیشتر از یک ماجراجویی از یک به طور منظم کابینه سفر خرید. Kraftmaid کابینه خروجی فروش برگزار شد دو هفته و آنها نه برای ضعف قلب است. شما نیاز به رفتن با یک ایده روشن از آنچه شما دنبال آن هستید و آنچه شما می خواهید, اما بلند کردن اجسام سنگین به ارزش آن است. بسیاری از مردم به ثمر رساند کل آشپزخانه برای 10 ، 000 دلار یا کمتر است.

منابع مورد استفاده در کابینت

مانند بسیاری از موارد استفاده می شود کابینت آشپزخانه بیش از حد می توان در wonderous سیاه چاله است که در Craigslist. در حالی که این هوشمند به دقت و توجه بسیاری از لیست با قیمت ها ارزش بررسی است. اغلب افرادی که بیشتر نگران در مورد خلاص شدن از همه چیز و نه از آنچه آنها برای آن ارسال خواهد شد وجود دارد. اگر شما وسیله ای برای حمل و نقل بین کابینت بیشتر فاصله آن را به ارزش به دنبال در نزدیکی شهرها و شهرستانها بیش از حد.

مغازه های دست دوم و دست دوم بازار آنلاین

کابینت نیز می توان در مغازه ها مانند زیستگاه برای بشریت بازگرداند و دیگر محلی از مغازه های دست دوم می توانید با ارائه یک مقدار شگفت آور از گزینه های کابینت آشپزخانه. بسیاری از این مغازه ها نیز اهدای بخشی از فروش به موسسات خیریه و یا کمک به تامین مسکن و سایر ملزومات به اعضای جامعه که به آنها نیاز دارید بنابراین شما انجام می شود بیش از حد خوب. اگر شما ترجیح می دهید سرد از آسایش خود را از نیمکت های جدیدتر به این بازی دست دوم سایت های مانند OfferUp که اجازه می دهد تا به کاربران برای ارسال مبلمان خود را که آنها در حال تلاش برای فروش و خلاص شدن از شر به طوری که افرادی مثل شما—جستجو برای چیزهایی مانند کابینت آشپزخانه—می توانید ضربه محکم و ناگهانی آنها را.

صنعتگر و کسب و کار کوچک Aggregators

کسب و کار کوچک صنعتگر و دستباف متمرکز بر بازار مانند Etsy یکی دیگر از محل های غیر منتظره برای پیدا کردن کابینت آشپزخانه, گاهی اوقات حتی سفارشی-ساخته شده در نسخه های که بسیار پایین تر از حد معمول است. حتی آشپزخانه جزیره و hutches را می توان در اینجا یافت نشد برای قیمت مناسب.

Facebook, بازار, Facebook, گروه های محلی و رایگان و برای فروش صفحات

یکی دیگر از راه جدید برای مردم برای پیدا کردن کابینت آشپزخانه است که از طریق کانال های اجتماعی مانند Facebook, که در آن وجود دارد که گروه ها و صفحات اختصاص داده شده به دست دوم خرید. این گزینه خوبی است اگر شما به دنبال برای رفتن به آنجا برای کابینت استفاده می شود. این اجازه می دهد تا شما را به ماندن محلی و صرفه جویی در پول در حمل و نقل و کابینه جدید هزینه. فقط آماده برای نصب این خودتان و یا استخدام یک پیمانکار برای انجام کار برای شما.

بهترین شانس در همه آشپزخانه خود کابینت تلاش و به یاد داشته باشید که با کمی اضافی حفر, شما نمی خواهد نیاز به حل و فصل برای قیمت است که مجسمه نیم تنه کیف پول خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>