در اینجا چگونه برای اهدای خود را Sephora امتیاز به حقوق مدنی باعث

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

مکرر Sephora خریداران می دانم که بیشتر آنها خرید بیشتر زیبایی خودی امتیاز دریافت می کنند. معمولا این نقاط قرار داده می شود نسبت به محصولات زیبایی یا پول خرید بعدی خود را. اما Sephora خریداران در حال حاضر قادر به قرار دادن امتیاز خود را به سمت ملی, سیاه, عدالت ائتلاف غیر انتفاعی سازمان دفاع از حقوق مدنی است که مبارزه علیه نژاد مرتبط با کارفرما تبعیض برای عدالت کیفری اصلاح و بهتر بهداشت و درمان در جوامع سیاه به نام فقط چند مسائل در دست است.

امتیاز می تواند مورد استفاده قرار گیرد در Sephora آنلاین پاداش بازار که در حال حاضر ارائه می دهد گزینه ای را برای از گرو در اوردن امتیاز برای پول واقعی قرار داده و به سمت NBJC.

“ما مفتخر به همکاری با ملی, سیاه, عدالت ائتلاف—یک سازمان است که تلاش برای توانمند سازی سیاه LGBTQIA+ افراد و جوامع” Sephora اعلام کرد در ماه ژوئن 6 Instagram post. “ما اهدا به NBJC از طریق شرکت دادن برنامه در حال حاضر شما می توانید آنها را حمایت بیش از حد خود را با زیبایی خودی امتیاز است.”

با هم, Sephora و مشتریان خود را در حال حاضر بیش از 1 میلیون دلار برای NBJC.

مشتریان که به 500 امتیاز اهدا خواهد شد $10 به NBJC; 1 ، 000 امتیاز برابر است با 20 دلار کمک مالی; و 1500 امتیاز می دهد $30.

به کمک همه شما باید انجام دهید این است ورود به Sephora حساب و چک کردن پاداش های بازار. وجود دارد شما گزینه ای را بر اساس چگونه بسیاری از نقاط شما تعلق گرفت. و اگر شما هنوز یک Sephora, پاداش, عضو, شما می توانید در اینجا ثبت نام شروع به کسب امتیاز هر زمانی که شما فروشگاه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im