در اینجا چگونه برای جلوگیری از صدا حتی از اطلاعات همسایگان

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

زندگی در مجاورت نزدیک به افراد دیگر دارای قدرت پردازش آن (دوستان جدید BBQ دعوت قرض گرفتن یک عنصر گم شده) اما آن را اغلب همراه با چند ناکامی های بیش از حد یکی از اصلی آنهایی که سر و صدا. همه ما تا به حال حداقل یک تجربه با یک نفرت انگیز همسایه, آیا آن را بدون توقف تمرین گیتار, کمی بیش از حد شبانه سرگرم کننده و یا حتی فقط به طور کلی با صدای بلند و سنگین-footed فرد است. آن را فراتر از آزار دهنده و هنگامی که شما شروع به از دست دادن خواب و یا صبر بیش از آن ممکن است زمان برای انجام کاری.

از نظر قانونی وجود ندارد قوانین فدرال که تحت پوشش با صدای بلند همسایه اما اکثر شهرهای بزرگ و به نوعی از سر و صدا فرمان که شما را محافظت می کند. خواندن قوانین دولت خود را و ببینید که چه حقوق شما به عنوان قبل از پر کردن هر گونه شکایت و یا مصرف آن را با کسی دیگر از همسایه خود است. Tobener Ravenscroft مستاجر قانون شرکت در سان فرانسیسکو ذکر شده در آن سایت است که بسیاری اجاره شامل برخی از نوع بند در مورد سر و صدا است که به شما کمک کند برنده این نوع نبرد. اما به طور مشابه به سر و صدا قوانین هر ایالت و ساختمان های مختلف قوانین و مقررات مختلف وقتی که می آید به اجاره و شما باید برای بررسی به دولت-قوانین خاص برای دریافت دقیق ترین جزئیات. اما اگر این سر و صدا مشکل فقط آغاز شده وجود دارد انواع مختلفی از راه حل های است که ارزش تلاش برای اولین بار قبل از اینکه شما اقدام قانونی.

در زیر ما گرد کرده ام تا بسیاری از راه های مقابله با همسایگان پر سر و صدا و بازگرداندن صلح—ما مطمئن هستیم که شما دیگر کشورهای همسایه خواهد شد با تشکر از شما, بیش از حد.

کاهش صدا با مبلمان و دکور

گاهی اوقات همه آن طول می کشد برای غرق کردن صداهای ناخوشایند چند تزئینی افزار و ابزار های مفید. در حالی که آنها همیشه ادم آن مطمئن ضربان مهار نشده با صدای آقا پارس-a-lot طبقه بالا.

در حالی که تمام عیار تابلو فرش بهترین برای کاهش سر و صدا شما کاملا نمی تواند انجام دهد که در یک آپارتمان. اضافه کردن در چند منطقه فرش برای کمک به جذب صدا و نگه داشتن همه چیز ساکت تر. به علاوه آنها شیک قطعه بیانیه که به نظر نمی آید مانند یک عمدی سر و صدا-مسدود کردن ابزار.

سر و صدا لغو هدفون ممکن است در مفید آمده است در دفتر و یا در حالی که کار از خانه اما شما نمی خواهید به پوشیدن آن به رختخواب. یک ماشین سفید سر و صدا و نرم و پیچ و تابدار گوش شاخه دقیق گزینه های برای کمک به شما در گرفتن Zs زمانی که شما از همسایه ها که به نظر می رسد هرگز به رفتن به رختخواب قبل از 2 صبح

صدای امواج عشق را به گزاف گویی در اطراف اتاق خالی, بنابراین اگر شما تا به حال برای خرید یک نیمکت و یا زندگی شده اند با چیزی بیش از یک تشک و لامپ شما رو بهانه ای برای در نهایت بیشتر مبلمان. پر کردن اتاق خود را ایجاد می کند کمتر از یک اکو که به معنی آرام تر برای شما.

شما ممکن است شنیده ام از خاموشی پرده برای نور اما نیز وجود دارد که پرده در دسترس است که می تواند به کاهش حجم از خارج مانند این عزیزان از AllModern. در حالی که شما را خاموش برخی از سر و صدا کردن آنها نیز کمک به نگه داشتن از نور و حرارت نگه دارید از فرار—آن را به یک برنده در بسیاری از راه های مختلف.

در حالی که این ابزار مفید به منظور جلوگیری از پیش نویس سرد از ساخت راه خود را به خانه خود آنها نیز به خوبی کار می کنند در جذب سر و صدا از فراتر از خود را درب. سعی کنید با قرار دادن یکی در درب جلو و یکی در جلوی درب اتاق خواب به مهر و موم کردن هر گونه ترک است که می تواند اجازه دهید سر و صدای اضافی نفوذ در.

مصرف حقوقی و کلامی عمل

آن می تواند یک کمی تهدید آمیز از توقف *مهربانی* از آنها بخواهید به نگه داشتن آن را. اما مردم معمولا خیلی پذیرای این درخواست و اغلب درک نمی کنند که چگونه با صدای بلند آنها که در وهله اول. اگر شما عصبی در مورد چهره به چهره جلسات ترک توجه داشته باشید به جای آن با اطلاعات تماس خود را.

گاهی اوقات ممکن است همسایگان خود را در از دست دادن برای ایده های در مورد چگونه به تن کردن سر و صدا آنها ممکن است یک نوازنده حرفه ای و یا یک happy-go-lucky سگ در حال اجرا در اطراف در همه زمان ها. لطفا با ارائه چند توصیه هایی مانند اضافه کردن فرش به طبقات و یا سرمایه گذاری در یک بالشتک یا صدا تصحیح پرده.

بسیاری از آپارتمان و مجتمع محل سکونت باید در سایت مدیران و اجاره دفاتر. توقف سریع بیش از وجود دارد به ذکر است شما با داشتن مسائل با همسایگان پر سر و صدا و دیدن آنچه که آنها نشان می دهد. آنها ممکن است قادر به تماس یا صحبت با همسایه برای شما. اگر شما اجاره از مالک آنها ممکن است قادر به برقراری ارتباط از طرف شما به ساختمان یا مستاجر دیگر.

اگر آلودگی صوتی است فاحش پر سر و صدا شکایت خود را با شهرداری ممکن است تنها راه برای به دست آوردن توجه و در نظر گرفتن از همسایگان خود. حتما نگاه به احکام و قوانین خاص شهر شما زندگی می کنند برای اطمینان از شما در اشتباه و نمی تشدید این مشکل به این سطح تا زمانی که شما خسته از هر گزینه دیگر در دسترس است.

چگونه به مقابله با همسایگان پر سر و صدا

در گرمای لحظه ممکن است احساس ساده ترین راه برای ترک توجه داشته باشید و یا فریاد زدن اما وجود دارد تعدادی از چیزهایی که شما هرگز نباید توسل به—مهم نیست که چقدر خسته کننده سر و صدا است.

به عنوان آن را به نوشتن روزنوشت توجه و ترک آن را بر روی درب خود را بهتر است برای نگه داشتن توجه داشته باشید مهم جنگ برای فیلم است. نامه دست نویس با نام و شماره بر روی آن خوب است اما نه شناسایی خود را تنها در خدمت به تشدید کنند.

تبدیل تلویزیون خود را تا حجم ده شکاف بالاتر و یا پخش موسیقی برای غرق کردن صدا از درب بعدی ممکن است رفع موقت, اما وجود دارد چند مسائل با این روش. برای استارت شما اضافه کردن به سر و صدا که هدف شکست. و در حالی که آن را ممکن است به نظر می رسد مثل شما بودن خوب نیست شکایت شما به احتمال زیاد مزاحم همسایگان خود عقب (و یا همسایه خود را درب بعدی است که شما را احاطه کرده).

ما آن را دریافت کنید. گاهی اوقات تپش پشت بر روی دیوار و یا وافغان موسیقی با وجود احساس می کند مانند شما در حال آموزش آنها بهترین نوع درس دادن به آنها طعم پزشکی خود را. اما این می تواند شروع متقابل تنش بین دو طرف و این بسیار بهتر در دراز مدت به روش اول وضعیت مهربانی.

بدون شک وجود دارد که همسایگان پر سر و صدا کاملا بدتر است. اما خارج می گردند خشم می تواند منجر به درام های غیر ضروری و ترس و یا کمتر از یک شانس است که آنها را گوش دهید. اگر چه ناراحت کننده سعی کنید برای به دست آوردن آرامش خود را قبل از لحاف موضوع.

اگر شما در معرض خطر فوری نیست با پلیس تماس بگیرید. اگر شما صحبت نکرده و به همسایگان خود در شخص نیست و با پلیس تماس بگیرید. تماس با پلیس از یک مرحله شدید است که می تواند عواقب پیش بینی نشده.