در اینجا چگونه بایدن را رای گیری سرب بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن در مقایسه با گذشته ریاست جمهوری نژادها

ایالات متحده دموکرات نامزد ریاست جمهوری و معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن صحبت می کند در طول یک رویداد کمپین در مورد اقتصاد آمریکا در دانشگاه ایالتی دلاور در دوور دلاور 5 ژوئن 2020.

جیم Bourg | ایسنا

Presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن عمدتا مجازی انتخابات تا کنون به نظر می رسد موثر تر از پیشینیان خود’ بهترین تلاش های واقعی مبارزات انتخاباتی یک نظرسنجی CNBC تجزیه و تحلیل را نشان می دهد.

متعدد در سراسر کشور نظرسنجی از رای دهندگان نشان می دهد بایدن در نظر گرفتن یک فرمانده دو رقمی سرب بیش از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با کمتر از پنج ماه تا روز انتخابات.

در این مرحله در چرخه دیگر هیچ جمهوریخواه یا دموکرات نامزد در آخرین چهار انتخابات بود که به مراتب جلوتر از حریف خود را به عنوان بایدن در برابر تهمت با توجه به CNBC به طور متوسط از نظر سنجی ارسال شده به RealClearPolitics. ان بی سی نیوز گزارش روز شنبه که مغلوب ساختن پیشی جستن است دورتر پشت سر رقیب خود در این انتخابات بیش از هر وقت شده است و پس از جورج دبلیو بوش در سال 1992.

مقایسه بایدن سرب بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن با مغلوب ساختن پیشی جستن 2016 مسابقه دموکرات هیلاری کلینتون, باراک اوباما اجرا می شود در برابر جمهوری خواهان میت رامنی در سال 2012 و جان مک کین در سال 2008 و جمهوریخواه جورج دبلیو بوش در سال 2004 انتخاب مجدد مسابقه دموکرات جان کری ،

در بسیاری از مراحل از هر یک از چهار جمهوری قبلی مسابقه نامزدها بودند بیشتر دقت همسان در پای صندوقهای رای است.

خودتان ببینید:

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

برنده در انتخابات لزوما پیش بینی برنده در انتخابات به عنوان تاریخ نشان می دهد. کلینتون led مغلوب ساختن پیشی جستن در بسیاری از نهایی نظر سنجی های قبل از انتخابات 2016 هنوز از دست داد با وجود برنده شدن به رای مردم. کری به نظر می رسد به اضافه یک رای گیری سرب بیش از بوش در آستانه انتخابات 2004 با توجه به CNBC را تجزیه و تحلیل و در عین حال او هنوز هم از دست داد.

رای گیری خطوط روند نیز می تواند تغییر به طور قابل توجهی به عنوان روز انتخابات نزدیکتر – هیچ تضمینی وجود ندارد بایدن سرب در تابستان از طریق ادامه خواهد داد به سقوط.

های مختلف نظر سنجی می تواند به طور گسترده ای متفاوت است در روشهای آنها به عنوان به خوبی. برخی از نظرسنجی ها ممکن است شامل هر گونه ثبت نام رای دهندگان برای مثال در حالی که دیگران سعی کنید برای محدود کردن پاسخ به تنها کسانی که می گویند آنها به احتمال زیاد برای رای دادن در ماه نوامبر.

آن را به ذکر است که فاصله بین نامزدهای کنونی به نظر می رسد گسترده تر در هفته های اخیر حتی به عنوان بایدن عمدتا اجتناب فرد کمپین حوادث به دلیل نگرانی در مورد گسترش coronavirus. او ساخته شده فقط تعداد انگشت شماری از غیر مجازی حضور در چند ماه گذشته و به عنوان برگ برنده های کمپین سریع به اشاره او برگزار کرده است هیچ کنفرانس مطبوعاتی در بیش از 80 روز است.

مغلوب ساختن پیشی جستن عملیات در ضمن به تازگی از سر گرفته برگزاری خشن عرصه تظاهرات که تعریف شده خود موفق 2016 و خیلی از دوره اول خود را در دفتر. اما رئیس جمهور کیکآف تجمع در اوکلاهما به همراه داشت به عنوان مقدار اختلاف آن را به عنوان قرار گرفتن در معرض خود را به مناسبت انتخاب مجدد زمین و پایین مشارکت مردم در تولسا مرکز کنوانسیون خدشه دار مشتاق تصویر مبارزات انتخاباتی خود امیدوار بودم برای انتقال.

آن را فقط به یک روند ملی: نظرسنجی ها نشان می دهد بایدن ساخت سود در نوسان متحده نیز هست. یک CNBC/تغییر پژوهشی نظرسنجی منتشر شده در هفته گذشته نشان داد بایدن ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن در آریزونا و فلوریدا و میشیگان و پنسیلوانیا, کارولینای شمالی و ایندیانا – هر چند برخی از این نتایج بودند در این نظرسنجی حاشیه خطا از به اضافه یا منهای 2 درصد است.

یک نظرسنجی از نیویورک تایمز و سینا کالج پنجشنبه منتشر شد می دهد بایدن حتی گسترده تر منجر شود در هر یک از کسانی که در میدان نبرد متحده است. برگ برنده برنده تمام شش تن از آنها در سال 2016.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین تحت فشار قرار دادند که در بررسی.

“به عنوان تقریبا تمام نظر سنجی عمومی این آخرین نمونه های وحشتناکی ناقص. آن را تنها ثبت نام رای دهندگان به احتمال زیاد رای دهندگان و آنها محزون می خوانی undersample جمهوری خواهان به منظور ایجاد اخبار و روایت” مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین سخنگوی مدیر ارتباطات تیم Murtaugh در بیانیه ای گفت: ان بی سی نیوز گزارش داد. “اطلاعات ما همچنان به نشان می دهد رئیس جمهور به عنوان قوی در برابر بایدن در تمام ایالت های مهم ما بررسی. او خواهد بود و انتخاب مجدد در نوامبر است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در صبح روز پنج شنبه شدت انتقاد کرد در توییتر در “ساختگی جعلی سرکوب سنجی” را نشان انتهایی بایدن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>