در اینجا همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد طراحی معاصر

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

وجود دارد بسیاری از تصورات غلط وقتی که می آید به طراحی معاصر و گیج کننده این زیبایی با سبک مدرن شایع است. پس از همه, این دو واژه اغلب قابل معاوضه استفاده می شود حتی اگر وجود دارد برخی از تفاوت. برای بسیاری از, می توان آن را دشوار است به دقت اشاره کردن دقیقا چه معاصر فضا شامل—در واقعیت یکی می توانید عناصر طراحی از بسیاری از سبک های مختلف از جمله هالیوود ریجنسی, بسیار معروف جنسیت آشپزخانه و حتی boho.

“طراحی معاصر است که برای همیشه در حال تحول می گوید:” طراح Mikel ولش و این شار همچنین باعث می شود آن را دشوار است به تعریف. در نهایت طراحی معاصر است همه چیز در مورد ایجاد یک زیبایی است که در حال حاضر در روند چیزی است که احساس می کند مانند آن متعلق اینجا و اکنون.

از آن فکر می کنم این راه: یک خانه که می افتد تحت معاصر چتر امروز مشخص می شود کاملا متفاوت عنوان در 20 تا 30 سال است. به طور خلاصه آن چیزی است که شما به عنوان “محبوب” در حال حاضر. تعریف طراحی معاصر به معنی درک آن سیالیت و شناخت آن ماهیت چند منظوره است که می تواند شامل انواع سبک التقاطی. در اینجا چند طراحان کمک کرده اند برای شکستن طراحی معاصر به طوری که شما می توانید آن را درک کنید بهتر است.

طراحی معاصر, تعریف,

طراحی معاصر می تواند نسبتا مبهم اگر چه بیشتر از آن را توسط یک پالت های خنثی. بر خلاف خطوط براق مدرنیسم شما پیدا کردن اطلاعات بیشتر در لبه های گرد و عناصر طبیعی در حال حاضر با ترکیبی از قطعات است که نگاه مانند آنها شده است با اقتباس از سایر دوره—فکر می کنم, صنعتی, یکپارچهسازی با سیستمعامل و حتی غیرمتعارف در سبک. Decorist طراح ناتالی پنجه جوش سبک را به این مشخصه فنی:

بر خلاف بسیاری از طراحی آن به سبک همتایان طراحی معاصر است که به طور مداوم در حال تحول است. این سبک کانال آنچه ما درک می شود از-این-لحظه—زیبایی شناسی که در حال حاضر “سرد” و “مد روز”. به طور کامل درک این مفهوم فکر می کنم به دهه قبل و با سنگ تیز کردن در در مورد آنچه احساس شیک ، در سال 1920 این هنر دکو جنبش ’50s شد, همه چیز در مورد اواسط قرن مدرن از نزدیک دنبال پست-مدرنیسم از ’60s و غیره و غیره. به عنوان هر دهه به حال خود را متمایز سبک معاصر طراحی باقی مانده تكیه قرض گرفتن قطعات از آنچه که اقدام آن در حال رشد و در نهایت تطبیق دوره بعدی.

“تعریف امروز از طراحی معاصر می تواند دیده می شود در غیرمتعارف سبک طراحی می گوید:” طراح Ariene C. Bethea. در حالی که درست boho زیبایی سرچشمه در دهه 1970 آن را ساخته شده محبوب دوباره توسط طراحان مانند جاستینا Blakeney. طراحی اسکاندیناوی است و در عین حال دیگر به صورت مشترک از سبک معاصر است. این روزها یاد این نگاه می تواند ترکیب فهرست مواد و یا اواسط قرن مبلمان مدرن—نیز وجود دارد اتاق را برای زبان-در-گونه در ریف بسیار معروف جنسیت آشپزخانه سبک مانند سفید کردن و طراح ویرژیل Abloh همکاری با IKEA.

به همین دلیل آن را از روی حیله و تزویر برای قرار دادن برچسب در طراحی معاصر و یا شناسایی یک نقطه دقیق که در آن قله محبوبیت است. در راه طراحی معاصر است که همیشه مد روز است. این نه تنها نشان دهنده چه چیزی است که در حال حاضر تلقی “در سبک” اما به نظر می رسد به آینده (و می توانید کانال های گذشته) نیز هست. استقبال معاصر زیبایی به معنی سازگار بودن و مستعد ابتلا به ثابت تغییرات تدریجی و تغییرات است.

مدرن در مقابل معاصر

“هنگامی که صحبت از طراحی مدرن سه چیز به ذهن می آیند” یادداشت ولش. “پاک کردن خطوط معنی دار قطعات و ویرایش رویکرد—این همه در مورد مینیمالیسم و پالایش.” در مقابل طراحی معاصر است کمی بیشتر همه جانبه. آن را قرض عناصر از انواع زیبایی شناسی و در نتیجه یک طرح است که احساس تازه و در عین حال مشخص است که باعث می شود آن را دشوار است به دقت اشاره کردن به آن را به یکی از خاص عصر و یا یکی دیگر. در حالی که طراحی مدرن است که به طور معمول عاری از بافت شما می توانید مطمئن باشید که به پیدا کردن مقدار زیادی از tactility در طراحی معاصر—فکر می کنم با شکوه الگو فرش زنده لبه میز قهوه و یا حتی یک مجسمه نمایش شاخه است که به عنوان دو هنر است.

“طراحی مدرن در واقع اشاره به اوایل تا اواسط قرن 20 در حالی که معاصر است و بیشتر زمان” توضیح می دهد که طراح رنه ms virtual academy, co-founder از پارک & بلوط طراحی داخلی. “این اساسا مخالف آنچه شما فرض بر اساس نام و نام خانوادگی.”

مینیمالیسم در مقابل معاصر

فکر می کنم از مینیمالیسم به عنوان یک زمان زیرشاخه از سبک معاصر است. محبوب ساخته شده در سال های اخیر تحت تاثیر طراحی اسکاندیناوی آن صفات مشخصه از ویژگی های خاموش زنگ کارآمد سطوح و unfussy دکور. در یک محیط معاصر پیدا خواهید کرد علاوه بر این از لهجه مانند حصیر صندلی یا برنج طرف میز و صنعتی عناصر مانند آهن لوستر و یا یک درهم فرش.

آوردن خانه به سبک معاصر

آماده به آغوش این همیشه در حال تغییر زیبایی? در اینجا چند راه ساده برای ترکیب طراحی معاصر به خانه خود را:

در مجموع “طراحی معاصر به شما می دهد ماهیت در حال حاضر می گوید:” ولش. “شبیه به احساس می کنید زمانی که شما راه رفتن را به یک جدید مغرور لابی هتل یا رستوران و آنها باید تمام قطعات شما را دیده ام که در Pinterest یا Instagram.” دیدن این خنثی بافتنی عناصر در همینطور نوه ها از خانه خود را بسیار سخت برای رقیب و این چیزی است که باعث می شود سبک معاصر خیلی آرامش بخش و جذاب است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de