در اینجا همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد خرید یک سگ تست DNA

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

می خواهید بدانید که سگ خود را پرورش آرایش ؟ تست DNA می تواند سرگرم کننده راه برای یادگیری در مورد اصل و نسب خود را. اما با رشد تعداد سگ آزمایش DNA در بازار می توان آن را خسته کننده برای کشف کردن که یکی برای خرید برای دوستان خزدار خود را (نه به ذکر است نحوه استفاده از آن).

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سگ تست DNA ما صحبت های دکتر جسیکا Hekman, یک دامپزشک و فوق دکترا کاردانی در Karlsson آزمایشگاه گسترده موسسه MIT و هاروارد. از آنچه به دنبال در یک آزمون به چگونه آنها حتی کار در اینجا همه چیز شما نیاز به دانستن:

چرا شما می خواهید برای انجام یک سگ تست DNA?

دکتر Hekman می گوید دلیل اصلی صاحبان سعی کنید سگ آزمایش DNA است که از روی کنجکاوی خالص. “اگر شما یک سگ نژاد مخلوط و کنجکاو در مورد چه نژاد در وجود دارد که تقریبا برای تفریح,” او می گوید. “گاهی اوقات کسی ممکن است بخواهید برای بررسی خود را سگ واقعا اصیل.”

دلیل دیگر برای انجام, سگ, تست DNA است که برای دریافت اطلاعات بهداشتی که دکتر Hekman می گوید معمولا مربوط به پرورش دهندگان برای تصمیم گیری سالم سگ نژاد با هر یک از دیگر. همچنین اگر شما به دنبال به خرید یک توله سگ های اصیل از مادر و سوالات در مورد سگ, سلامت, دکتر Hekman می گوید آن را معقول و منطقی به درخواست اگر آنها به انجام آزمایش ژنتیک. نگهداری از سگ مانند چوپان استرالیا برای مثال حساسیت بیشتری نسبت به داروهای خاص است که اطلاعات مفید به دانستن قبل از آوردن سگ به خانه.

نگه داشتن در ذهن هر چند که یک سگ نشان DNA نشانگر برای برخی بیماری به این معنی نیست که قطعا باید آن شرط است. دکتر Hekman می گوید آن را فقط به معنی وجود یک احتمال بالاتر نسبت به سگ های دیگر.

چگونه سگ تست DNA کار می کند ؟

مانند بسیاری از انسان نسخه های سگ آزمایش های DNA با استفاده از نمونه های بزاق. اصل و نسب آزمون با استفاده از یک الگوریتم کامپیوتر به دنبال نشانگر پراکنده در سراسر سگ DNA و سپس تعیین می کند که نژاد آن را مانند به نظر می رسد در تمام کسانی که نشانگر. “سپس شما می توانید می گویند این سگ به نظر می رسد مانند یک سگ شکاری طلایی در بسیاری از این اماکن بنابراین او احتمالا 50 درصد طلایی” دکتر Hekman می گوید.

تست سلامت است که کمی پیچیده تر است. دکتر Hekman می گوید: این آزمون اغلب بر اساس مطالعات علمی که در آن محققان با بررسی DNA نشانگر نگاه در یک سگ با یک بالاتر یا پایین تر خطر یک بیماری است.

آنچه که من باید برای نگاه در یک سگ تست DNA?

دکتر Hekman می گوید دو عنصر وجود دارد که یک سگ ایده آل تست DNA. اولین چیزی که به دنبال یک کیت با تعداد بالاتر از مارکرهای DNA از مارک های دیگر است. در واقع وسعت DNA نشانگر این معنی است که کیت را شناسایی و حتی پایین تر-در صد نژاد در سگ خود را. “آزمون که بیشتر نشانگر بهتر خواهد بود در پیدا کردن نژادهای مختلف,” دکتر Hekman می گوید. “بیشتر مارکرهای DNA شما نگاه بهتر—شما نمی خواهید به دست یک نژاد است.”

پس از جمع آوری اطلاعات DNA کیت شرکت نیز به مقایسه آنچه که سگ های دیگر مانند نگاه در آن نشانگر. بنابراین دکتر Hekman می گوید این مهم است به دنبال یک سگ DNA تست که تست شده به اندازه کافی سگ به تعداد بالاتر از نژاد بر نژاد خود پنل.

اکثر شرکت ها باید همه نژاد مشترک. برخی از کیت نگاه کنید به بیشتر های غیر معمول نژاد از دیگران, اما دکتر Hekman می گوید اگر شما یک mutt, آزمون احتمالا نمی تواند تشخیص برخی از تصادفی نادر نژاد است. اگر شما در حال تلاش برای پیدا کردن اگر سگ خود را به یک نژاد خاص در آن مهم است که به بررسی شرکت در آزمون به مطمئن شوید که نژاد در پانل.

بهترین سگ آزمایش DNA در بازار ؟

سوار بالاتر تعداد نشانگر بنابراین اگر شما یک mutt با تعداد زیادی از پتانسیل نژاد در آن این نام تجاری ممکن است کوچکتر درصد (آن 110 برابر بیشتر نشانگرهای ژنتیکی از رقابت آن). آه و ظاهرا اپرا آن را دوست دارد بیش از حد!

حکمت پنل کمی بزرگتر نژاد پنل تست برای 350 نژادهای مختلف, بنابراین شما می توانید به آن نگاه کنید اگر وجود دارد یک نژاد خاص شما کنجکاو در مورد هستند.

یک نکته دکتر Hekman می گوید به خاطر داشته باشید اگر شما در حال آزمایش DNA سگ خود را: اکثر دامپزشکان ندارد و آموزش در چگونگی تفسیر سگ آزمایش DNA بنابراین مهم است که به تمام این اطلاعات با یک دانه نمک است.

این نیز مهم است به یاد داشته باشید که هر سگ متفاوت است. یادگیری در مورد سگ خود را پرورش آرایش نیست, یک راه قابل اعتماد برای یادگیری در مورد سگ خود را در شخصیت و یا رفتار. “ژنتیک رفتار بسیار پیچیده است و بنابراین استفاده از این آزمون به تغییر مفروضات خود را در مورد سگ خود را,” او می گوید. “این آزمون باید با استفاده از سرگرم کننده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>