رئیس فدرال جروم پاول شهادت در یک کمیته خدمات مالی مجلس شنوایی در “سیاست های پولی و دولت از اقتصاد” در واشنگتن در 10 ژوئیه 2019.

ارین اسکات | ایسنا

در روز پنج شنبه, آوریل 9 بازار متوجه شدند که اقتصاد بود و حتی بدتر از بیشتر فکر کرده بود که وزارت کار ایالات متحده گزارش داد که یکی دیگر از 6.6 میلیون آمریکایی بود پیوست صفوف بیکاری. که بدان معنی است که فقط در یک دوره سه هفته حدود 16 میلیون آمریکایی یا 10 درصد از نیروی کار فرستاده شده بود به بیکاری خط.

به چشم آن نگاه مانند اقتصاد ایالات متحده در سقوط آزاد و بدون امید اجتناب از رکود که رقیب رکود بزرگ.

فدرال رزرو هر چند تا به حال ایده های دیگر.

در معنای واقعی کلمه همان دقیقه دولت منتشر مدعیان اطلاعات تغذیه تا به حال یک اطلاعیه خود را — یک سری از برنامه با هدف بزرگ و کوچک کسب و کار به طور یکسان و همچنین خانواده ها و دولت ها به نمایندگی بی سابقه $2.3 تریلیون دلار در اقتصادی.

این برنامه بودند دور و بزرگتر از هر چیزی که بانک مرکزی اقدام در طول بحران مالی و اعلام شد در زمان بسیار کمتر از 2008-09 تلاش.

این حرکت همچنین قرار دادن یک capstone در یک گیج کننده لباس های شسته شده لیست طرح های. عملیات آغاز شد و با اورژانس به کاهش نرخ بهره و ادامه داد: از طریق یک سوپ الفبا از تسهیلات اعتباری با هدف نگه داشتن پول در جریان را از طریق سیستم مالی به کسب و کار خانواده ها و شهرداری و دولت حاکم بر بدن بیبهره از درآمد به اقتصاد آمریکا شده است, کنار.

“هیچ یک از ما دارای لوکس از انتخاب ما چالش ها; سرنوشت و تاریخ ارائه آنها را برای ما” رئیس بانک فدرال جروم پاول گفت: در سخنان که همراه با پنج rollout. “کار ما این است که برای پاسخگویی به تست های ما ارائه شده است.”

تغذیه عمل می کند در حالی که کنگره معتقد

بانک فدرال عمل کرده است در حالی که کنگره همچنان به داد و بیداد — بیش از خود آن محرک چه چیز دیگری مورد نیاز است و چگونه باید آن را توزیع شده است.

در حالی که قانونگذاران را تصویب اقدامات نجات به ارزش بیش از 2 تریلیون دلار نیاز برای بیشتر آشکار است. رقیب احزاب نتوانسته اند به توافق برسند در اضافه کردن فقط 250 میلیارد دلار کمک و موکول برای آخر هفته به عنوان کسب و کارهای کوچک همچنان به مبارزه و بیکاری رول صعود.

به نوبه خود, در اینجا نگاهی به اقدام فدرال رزرو گرفته شده فقط در شش هفته گذشته:

 • مارس 3 — اورژانس 0.5 درصد کاهش نرخ بهره.
 • مارس 15 — یکی دیگر از 1 درصد کاهش نرخ مصرف فدرال ریزرو معیار برای اعطای وام های کوتاه مدت را به نزدیک صفر است.
 • مارس 15 — در همان زمان به عنوان دومین کاهش نرخ بهره بانک فدرال کاهش نرخ برای بانک ها به قرض گرفتن در پنجره تخفیف 1.5 درصد و کاهش نیاز به ذخیره نسبت برای بانک ها به صفر
 • مارس 17 — در اول کشت از اقدامات با هدف حفظ اعتبار جریان از طریق سیستم مالی فدرال رزرو گفت: این امر شروع به خرید تجاری کاغذ یا کوتاه مدت بدهی نا امن است که کسب و کار تکیه می کنند به صورت نقدی عملیاتی.
 • مارس 18 — یکی دیگر از امکانات ارائه اعتبار به نگه داشتن پول در بازارهای درستی است.
 • مارس 19 — عملیات جدید متمرکز ارز معاوضه با هدف نهادهای دیگر نیاز به دلار را گرانتر.
 • 20 مارس — یک عملیات به رهبری بوستون تغذیه به خرید بدهی های شهرداری.
 • آوریل 23 — گسترش فدرال ریزرو در ابتدا اعلام کرد که خرید دارایی که قرار بود حداکثر در 700 میلیارد دلار است اما در حال حاضر فضای مجاز: نامحدود بسته به نیاز به حمایت از بازار و اقتصاد. خرید در حال حاضر گسترش فدرال رزرو منابع در ترازنامه بیش از 2 تریلیون دلار.
 • آوریل 23 — در علاوه بر این به بعد پای سیاست تسهیل کمی فدرال رزرو همچنین اعلام کرد 300 میلیارد دلار برنامه های اعتباری برای کسب و کار و مصرف کنندگان است. این طرح شامل دو اعتبار تسهیلات برای کارفرمایان بزرگ گسترش یافته سرمایه Banked تسهیلات وام برای کسب و کار و مصرف کنندگان از طریق اداره کسب و کار کوچک و گسترش بازار پول تسهیلات که شامل بدهی های شهرداری و گواهی سپرده.
 • مارس 6 — اعلام کرد که فدرال ریزرو برای ارائه پشتیبانی به خزانه پرداخت حفاظت از برنامه با هدف incentivizing کسب و کار به اخراج کارکنان در طول coronavirus ناشی از خاموش کردن.
 • آوریل 8 — اصلاح برای دارایی محدودیت قرار داده است در رسوایی-گرفتار ولز فارگو اجازه می دهد تا سوم بزرگترین بانک ایالات متحده آمریکا برای شرکت در کسب و کار برنامه های وام دهی.
 • مارس 9 — coup de gras, a $2.3 تریلیون برنامه اعطای وام است که گسترش وام و اعتبار به بانک ها که موضوع PPP وام خرید تا 600 میلیارد دلار در وام های صادر شده از طریق خیابان اصلی برنامه به متوسط شرکت. این حرکت نیز شامل ثانویه, شرکت, تسهیلات اعتباری است که اجازه خواهد داد که فدرال رزرو به خرید اوراق قرضه شرکت های بزرگ از “فرشتگان سقوط کرده” که به تضعیف نکند و 500 میلیارد دلار از برنامه خرید اوراق قرضه از دولت و شهرداری ها و دولت ها است.

در تمام این برنامه ها می تواند در ترکیب به ارائه بیش از $6 تریلیون دلار نقدینگی به بخش مالی و کسب و کار سیستم.

تقریبا پس از او او را منصوب رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است berated پاول برای حرکت به سرعت به اندازه کافی.

اما اگر مغلوب ساختن پیشی جستن را به حال راه خود را, فدرال رزرو در حال حاضر می شده اند و یا در نزدیکی صفر با نرخ خروج از آن با کمتر مانور در طول بحران وجود دارد. مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت: کمی در مورد تغذیه ایران تا کنون, اما خود را در برابر سخت سرزنش کردن از پاول فروکش کرده است.

پاول بارها و بارها با رد این تصور که بانک فدرال می ملاحظات سیاسی به حساب آورد. او گفت: مقامات کوک در ساخت مطمئن شوید که شیب رکود اقتصادی است که به عنوان کوتاه که ممکن است.

“تمرکز اصلی ما در این مدت نزدیک به,” او گفت:. “حدس من این است که رفتار تغییر خواهد کرد. آن را تغییر نمی دهد به سرعت. مردم شروع به بازگشت سینما به تئاتر. آنها شروع به مسافرت و آنها را به دست آوردن اعتماد به نفس است که آن را خوب به انجام این کار. که روند … قطعا تدریجی و آزمایشی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im