در اینجا بزرگترین شرکت های عمومی در نظر گرفتن حقوق و دستمزد وام به کسب و کارهای کوچک

صدها میلیون دلار از چک حفاظت برنامه بودجه اضطراری شده است ادعا های بزرگ داد و ستد عمومی شرکت تحقیقات جدید منتشر شده توسط مورگان استنلی نشان می دهد.

در واقع دولت ایالات متحده اختصاص داده است حداقل $243.4 میلیون از مجموع $349 میلیارد به عموم شرکت های معامله این شرکت گفت.

PPP طراحی شده برای کمک به ملت کوچکترین mom-and-pop مغازه نگه داشتن کارکنان در حقوق و دستمزد و جلوگیری از اخراج های دسته جمعی در سراسر کشور در میان coronavirus بیماری همه گیر.

اما تحقیقات نشان می دهد که تعدادی از شرکت هایی که با دریافت کمک های ارزش بازار نیز به بیش از 100 میلیون دلار از جمله DMC جهانی ($405 میلیون) موج علوم زندگی ($286 میلیون) و Fiesta رستوران گروه ($189 میلیون). فیستا که استخدام بیش از 10 ، 000 نفر با توجه به آخرین گزارش سالانه تعداد دریافت PPP وام 10 میلیون دلار مورگان استنلی داده نشان داد.

حداقل 75 شرکت که با دریافت کمک بودند و داد و ستد عمومی و دریافت یک ترکیب $300 میلیون در کم بهره-مالیات دهندگان حمایت وام با توجه به یک گزارش جداگانه منتشر شده توسط آسوشیتد پرس.

“من فکر می کنم شما را دیده ام برخی از اعمال شرم آور توسط برخی از شرکت های بزرگ را به استفاده از این سیستم گفت:” هوارد شولتز سابق استارباکس رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل. در عوض دولت باید قانون “به عنوان یک backstop برای بانک ها به هر کسب و کار کوچک و مستقل هر رستوران یک پل به واکسن. و است که پول و منابع آن را از طریق.”

آمار منتشر شده توسط اداره کسب و کار کوچک در هفته گذشته نشان داد که 4,400 از تصویب وام بیش از 5 میلیون دلار. اندازه معمولی وام در سراسر کشور بود $206,000 با توجه به SBA گزارش منتشر شده در مارس 16.

SBA اعطا کثرت PPP دلار (13.12%) به صنعت ساخت و ساز. حرفه ای فنی و مهندسی و خدمات دریافت 12.65% تولید دریافت 11.96% مراقبت های بهداشتی دریافت 11.65% و محل اقامت و غذا و خدمات دریافت 8.9 درصد است.

قانون اول بیا اول خدمت PPP در ماه مارس به عنوان بخشی از عظیم 2.2 تریلیون دلار مراقبت عمل می کنند که در آن زمان وعده داده شده به سهولت برخی از بار مالی برای بسیاری از ملت کوچکترین صاحبان کسب و کار. اما این برنامه از پول روز پنج شنبه زمانی که SBA اعلام کرد که آن را “قادر به پذیرش برنامه های کاربردی جدید برای چک حفاظت برنامه بر اساس در دسترس تخصیص بودجه است.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و وزیر خزانه داری استیون Mnuchin (L) شرکت در یک کنفرانس ویدئویی با نمایندگان بانک های بزرگ و شرکت های کارت اعتباری بیشتر در مورد کمک های مالی برای کسب و کارهای کوچک در اتاق روزولت در کاخ سفید مارس 07, 2020 در واشنگتن, DC.

داگ میلز | گتی ایماژ

ملت را بالا آورده اند در هفته های اخیر کار به گسترش کسب و کار کوچک مالی.

کارکنان برای بهداشت ، چاک شومر و مجلس نانسی پلوسی شده اند در مذاکرات با وزارت خزانه داری در تهیه پیش نویس لایحه دیگری که به نظر می رسد تقریبا به پایان رسید جمعه شب.

شومر بالا دموکرات در سنای آمریکا روز سه شنبه گفت که او معتقد است اتاق منتقل خواهد شد اضافی امداد لایحه برای کسب و کار کوچک بعد در روز.

او به سی ان ان گفت او “به خوبی نیمه شب گذشته” با Pelosi, کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع و وزیر خزانه داری استیون Mnuchin و “آمد به یک توافق در فقط در مورد هر موضوع است.”

یکشنبه مذاکرات بین جمهوری خواهان و دموکرات ها شامل صرفنظر $310 میلیارد بیشتر به PPP. برخی از 60 میلیارد دلار از این مبلغ خواهد بود اختصاص داده شده برای مناطق روستایی و گروه های اقلیت در حالی که 60 میلیارد دلار را به اقتصادی آسیب فاجعه وام برنامه جداگانه امداد ارائه شده توسط SBA برای کسب و کارهای کوچک.

Mnuchin گفت: این قرارداد ممکن است شامل $75 میلیون دلار بودجه برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و بیمارستان ها و 25 میلیارد دلار برای Covid-19 تست.

— CNBC لورن هرش کمک گزارش.

اشتراک به CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو