در اینجا این سوال کلیدی برای بازار سهام به عنوان نیمه دوم سال

حاصل کار دو تیم از سال 2020 است تقریبا اینجا و گاو خسته پس از نصب خشمگین گشت به باریک چه عمیق بود کسری پس از سه ماهه اول.

خستگی بود که انتظار می رود پس از بهترین 11 هفته با حداکثر سرعت دویدن در بازار, تاریخچه به دست آوردن از 44 درصد در شاخص S&P 500 از 23 مارس تا ژوئن 8. و تحت شرایط عادی سهام دادن یک ششم از یک بی پروا رالی به عنوان شاخص سه هفته گذشته می توان به عنوان کاملا معمول است. و شانس هستند آن است که یک روال اگر مضطرب به عقب برگشت.

اما بسیار کمی در مورد این سال بوده است, معمولی, حتی اگر برخی از ریتم آشنا هستند. در یک سال نرمال S&P 500 به پایین بودن 6 درصد در نیمه راه از طریق می توانست سرمایه گذاران میپرسند: “چه چیزی را اشتباه رفت ؟” به جای “چرا آن را مقدار زیادی بیشتر است؟” و در واقع آن را بیش از حد معمول برای بازار به نشستن در چنین ضرر و زیان نزدیکی midyear.

در اینجا 2020 دوره از S&P 500 در برابر مسیر از تنها سه سال گذشته 16 در یک نقطه مشابه در این مرحله: یک سال هنگامی که یک سنگ خرس بازار تبدیل فاجعه بار (2008); سال آینده (2009) زمانی که قدرتمند و جدید بازار گاو نر آغاز شد و پس از یک اوجی مارس پایین و یک سوم (2010) زمانی که نگرانی در مورد بهبودی ضعیف و بدهی ناشی از سوء هاضمه اولین روده بررسی از آنچه که تبدیل به یک دهه روند صعودی.

(منبع: MacroTrends)

البته مسیر Covid همه گیر و مصرف کننده و کسب و کار لوازم جانبی به آن خواهد بود که تیتر اصلی راننده چگونه بازارهای عمل از اینجا.

کلید سوالات برای نیمه دوم

اما در بیشتر بازار-شرایط خاص راه رفتن چیزهایی در ماه های آینده پایین می آید به چند سوال کلیدی:

  • می توانید این بازار همچنان اقدام خواهم اولیه (و یا به طور کامل تجدید) bull فاز با گسترده قدرت ادواری-سهام رهبری و توانایی از طریق نگاه کوتاه مدت اقتصادی مبارزه کنید ؟
  • چقدر بیشتر می توان انتظار داشت از گران رشد سهام کوچک در هل دادن شاخص های رو به جلو به عنوان سرمایه گذاران منتظر بهبودی به دست آوردن کشش?
  • وجود دارد هنوز هم به اندازه کافی پول نقد و احتیاط دروغ گفتن در مورد بازار به بافر نزولی و به عنوان سوخت برای رالی-تعقیب در ماه های آینده?

قدرتمند مارس-ژوئن تجمع علامت چند تا از جعبه ها را به صورت کسانی که سعی می کنید به گواهی مهم و با دوام در بازار پایین و بهبود. تداوم قیمت سود میزان ضرر و زیان جبران در یک زمان کوتاه و نادر وسعت سهام نشان افراطی حرکت تا به حال ویژگی های استراتژیست خواستار آن اوایل بازار گاو نر. به جلو می گرداند پس از این نوع رو به بالا پرتاب ما شاهد به ماه ژوئن هستند از لحاظ تاریخی قوی بیش از پس از آن شش تا 12 ماه اما در نزدیکتر اصطلاح اغلب منجر به از نو سنگر سازی و choppiness.

در طول سه هفته گذشته متوسط سهام در بازار پایین است برخی از 12% و خدمات اصلی-بخش-احیای نقش در خطوط هوایی و هتل ها و قمار و خرده فروشان در حال خاموش 20% یا بیشتر از اوایل ژوئن اوج به عنوان سرمایه گذاران مجبور به تجدید نظر در فرضیات برای قوی خطی راه اندازی مجدد اقتصاد یک بار این خیابان را “عبور آزاد” نزدیک انقضا.

برای بسیاری از ماه ژوئن چرخه بشود بخش کاهش یافته است در حالی که دفاعی رشد سهام برگزار شد و همه چیز با هم. و یک موضوع با ایده های جدید بازار گاو نر است بدون ارزیابی افراط بودند واپیچیدن از سهام. صادقانه آن را بیشتر یک رویداد محور, تصادف کاهش قاطع و سریع سیاست نجات. سهام هرگز برای یک لحظه رو ارزان شد و نه به ترازنامه پاک در هر رابطه است.

در حال حاضر متوسط شاخص S&P 500 سهام معاملات در 20-بار جلو درآمد – گران انتزاعی, بخشایش اگر سود تصادف است مختصری تا حد زیادی قابل توجیه تنها در مقایسه با فشرده بدهی شرکت های بزرگ هزینه های.

که ما به ارمغان می آورد به سوال در مورد چه بیشتر می تواند درخواست مگا-درپوش رشد رهبران پنج کشور بزرگ در حال حاضر نزدیک به یک چهارم از S&P 500. این گروه در امان نمی شد هفته گذشته متوسط فروش سریال به اشتراک گذاری-قیمت-هدف را افزایش می دهد توسط تحلیلگران در اپل و آمازون عدم تولید تازه انگیزه برای سرمایه گذاران به ارتکاب پول جدید به آنها را به شدت. در حال حاضر حداقل.

در حالی که این برنده شدن سیستم عامل های دیجیتال شده اند به عنوان جشن تحکیم تسلط خود را در stay-در-خانه-تقاضا, اقتصاد, بازار, بیشتر رفتار آنها را به عنوان منابع کمیاب و با دوام جریان های نقدی شبیه به اوراق قرضه با صعودی قیمت بالقوه است.

در اینجا رایگان-cash-flow عملکرد Nasdaq-100 برابر بازدهی برای اوراق درجه بالا بدهی شرکت های بزرگ و شاخص S&P 500 با افزایش نرخ سود بانکی در طول پنج سال گذشته. همه فشرده همراه مشابه منحنی.

آیا این به این معنی است که این گروه از سهام را سخت و زمان برگزاری آن ارزش بالاتر-باند-عملکرد محیط زیست ؟ می کند که حتی به نظر می رسد سناریویی ارزش پیش بینی در این نقطه است ؟

به عنوان برای عرضه نقدی و احتیاط بیشتر اقدامات آن کافی به اندازه کافی برای نگه داشتن سهام pullbacks از رشد بیش از حد عمیق و یا نظم در حال حاضر. اقدامات تامینی-صندوق موقعیت و سنتی نهادی مواجهه نشان می دهد حرفه ای نیست overcommitted به سهام قوی تر و یا استراتژیهای شتاب.

سیتی سهام استراتژیست Tobias Levkovich جمعه منتشر شد نتایج یک نهادی جدید مدیر صندوق نظرسنجی آشکار قابل توجهی نگرانی. آنها نگهداری پول نقد سطوح دو برابر میانگین دراز مدت ترین شکل 2021 شرکت سود پیش بینی بیش از حد بالا هستند و تنها یک سوم فکر می کنم شاخص S&P به عقب خواهد بود به اوایل ژوئن سطوح بالای 3200 تا پایان سال و هنگامی که پرسیده شد که آیا 20 درصد در بازار کاهش یا 20% تجمع بود و به احتمال زیاد بیشتر از 70 درصد از مدیران را انتخاب 20 درصد کاهش است.

این نوع احتیاط است و به علاوه برای بازار اگر نه اتوماتیک کاتالیزور برای S&P به ضربه محکم و ناگهانی تا ژوئن اوج – که پس از نشستن بر روی یک جزیره در نمودار 7.5% رالی تا از اینجا به عنوان روز تیک پایین به حاصل کار دو تیم.

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید