در اینجا پنج نمودار نشان دادن بهبود اقتصادی در ایالات متحده در میان coronavirus همه گیر

یک مسافر از طریق پیاده روی ریگان ملی فرودگاه را به عنوان رمان coronavirus (COVID-19) همه گیری همچنان به حفظ هواپیمایی سفر در سطح حداقل و اقتصاد ایالات متحده قرارداد در سه ماهه اول در آن بیشترین سرعت پس از رکود بزرگ در واشنگتن, مارس 29 سال 2020 است.

کوین لمرقو | ایسنا

جهت درخواست

داده ها از ابزار ناوبری نقشه های اپل می گوید یک داستان متفاوت بسته به حالت از حمل و نقل. در حالی که درخواست برای رانندگی و پیاده روی جهت پیشی گرفته اند قبل از همه گیر سطح مسیرهای حمل و نقل همچنان به بهبود بسیار آهسته تر. هر چند که ممکن است تغییر عنوان کارکنان بیشتر بازگشت به کار در مراکز شهری مانند نیویورک و شیکاگو و سان فرانسیسکو, درخواست برای مسیرهای حمل و نقل هنوز در نیمی از آنها در اوایل ماه مارس.

رستوران رزرو

رستوران رزرو از طریق خدمات رزرو OpenTable کاهش یافته و به صفر در اواخر ماه مارس و در طول ماه آوریل قبل از چیدن به بالا در ماه مه هنگامی متحده کاسته محدودیت در فرد ناهار خوری. در حالی که رزرو افزایش یافته است به یک سطح پایین بودن 60 درصد نسبت به سال گذشته روند رو به بالا پتانسیل غرفه به عنوان متحده مانند تگزاس و فلوریدا توقف بازگشایی مجدد برنامه های میان شیوع کروناویروس.

اشغال هتل

هتل ها’ نرخ اشغال باید روند صعودی خود را ادامه داد و در حال حاضر اندازه گیری در 44 درصد با توجه به داده ها از جهانی مهمان نوازی شرکت تحقیقاتی STR. چهره های جدید در علامت گذاری دهمین هفته متوالی نرخ اشغال کرده اند افزایش یافته است. نورفولک/Virginia Beach, Virginia, به عنوان به خوبی به عنوان تمپا/سنت پترزبورگ فلوریدا بودند هر دو بالا بازار سفر که دیدم نرخ اشغال از 54 درصد و 49 درصد. اما شهر نیویورک به حال نرخ اشغال از 44 درصد از 46 درصد از هفته قبل.

مسافرت هوایی

تعداد مسافران سفر هر روز از طریق پست های بازرسی امنیتی فرودگاه به پایین است که بیش از 70 درصد نسبت به سال گذشته با توجه به داده ها از اداره امنیت حمل و نقل. این اعداد نشان دهنده ادامه داد: برای بهبود این مشکل مسافرت هوایی میباشد. خطوط هوایی آمریکا جمعه اعلام کرد که آن را به از سرگیری پرواز تمام هواپیماهای در تاریخ 1 ژوئیه پس از 70 درصد ظرفیت محدود برای پرواز.

خرید خانه

هر چند برنامه های کاربردی وام مسکن برای خرید یک خانه تک خانواری هستند و 18 درصد بالاتر نسبت به همین هفته در سال گذشته آنها را ببینید با اندکی کاهش از هفته گذشته با توجه به داده ها از وام مسکن بانکداران انجمن. حتی با ادامه نرخ بالای بیکاری و عدم اطمینان اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس MBA گفت: خرید خانه در بازار است که هنوز هم قوی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید