گله ایمنی به نظر می رسد در حال توسعه در بمبئی فقیرترین مناطق

Herd Immunity Seems To Be Developing In Mumbai's Poorest Areas

Dharavi, آسیا بزرگترین زاغه خوشه جمعیت به عنوان بزرگ به عنوان سان فرانسیسکو (فایل)

بمبئی:

حدود شش در ده زندگی مردم در برخی از بزرگترین محله های فقیرنشین در کشور باید آنتی بادی برای رمان coronavirus نشان می دهد آنها از بهبود عفونت در آنچه به نظر می رسد یکی از بالاترین سطح ایمنی جمعیت در سراسر جهان شناخته شده.

این یافته ها از یک جولای بررسی سرولوژی 6,936 مردم در سراسر سه حومه در کشور را مرکز مالی بمبئی, ممکن است توضیح دهد که چرا یک شیب افت در عفونت دیده می شود در میان نزدیک بسته بندی شده جمعیت با وجود موارد جدید شتاب به طور کلی در سخت-آمار کشور است.

“بمبئی زاغه نشین آوریل رسیده اند گله ایمنی” گفت: Jayaprakash Muliyil رئیس کمیته مشورتی علمی از موسسه ملی اپیدمیولوژی ایران و بازنشسته و رئیس یکی از آن برتر دانشکده های پزشکی. “اگر مردم در بمبئی می خواهید یک مکان امن برای جلوگیری از عفونت آنها باید احتمالا رفتن وجود دارد.”

یافته های این مطالعه که انجام شده توسط مقامات شهرداری و موسسه تاتا از تحقیقات بنیادی نشان می دهد که با وجود تلاش برای مهار گسترش آن در بمبئی فقیرترین مکان ممکن است ناخواسته به دنبال بحث استراتژی گله ایمنی. این توصیف یک رویکرد که در آن عفونت مجاز است برای اجرا از طریق یک جمعیت به سریعتر خنثی کردن پاتوژن را تهدید.

حدود 57 درصد از نظر سنجی از مردم در محله های فقیرنشین از Dahisar, Chembur و Matunga دارای آنتی بادی در خون خود نسبت به 21.2% موجود در یک مارس مطالعه در شهر نیویورک و 14 درصد گزارش شده در استکهلم در ماه مه.

ویروس فتح

یک “دست کردن” رویکرد مورد انتقاد قرار گرفته در مکان هایی مانند سوئد که در آن به نظر می رسد که منجر به مرگ و میر بیشتر نسبت به کشورهای همسایه که اجرا مستندات. اما این یافته ها از محله های فقیرنشین بمبئی که در آن جمعیت جوان است و کمتر از قبل از دفع به موارد شدید COVID-19 مارس در حمایت از بهداشت عمومی استراتژی بیشتر متمرکز بر حفاظت از آسیب پذیر و بدون تلاش برای سرکوب ویروس به طور کامل.

اجتماعی فاصله بیشتر یا کمتر غیر ممکن بمبئی زاغه ها فوق العاده خوب و مناسب برای coronavirus را گسترش. Dharavi, بزرگترین, بسته های جمعیت به عنوان بزرگ به عنوان سان فرانسیسکو را به یک منطقه به اندازه پارک مرکزی نیویورک با عنوان بسیاری از 80 مردم اغلب های عمومی و خانواده ها از هشت به طور منظم بسته بندی شده در 100 فوت مربع اتاق.

در عین حال زاغه ها را شیب دار دیده می شود قطره در عفونت ها در هفته های اخیر پس از موارد اولین فوران در مارس حتی به عنوان هند به طور کلی موارد رشد در سریع ترین سرعت در سطح جهان است. اعتباری تا حد زیادی داده شده است به ويژه مهار اقدامات مقامات اجرا شده در محله های فقیرنشین مانند درب-به-درب نمایش درمانی و به سرعت در حال بنا امکانات قرنطینه.

سرولوژيکی یافته ها نشان می دهد احتمال دیگر: بحران ممکن است تا حد زیادی بیش از آنجا که این ویروس گسترش یافته است موثر نمی کند چرا که آن متوقف شد.

“یک توضیح این است که آنها یک کار بسیار عالی حاوی آن دیگر این است که گله ایمنی رسیده است” آقای Muliyil گفت. “این ویروس می کند کار خود را. این ویروس نیست و نگرانی در مورد قرنطینه و آن را بسیار کارآمد تر از تلاش های خود را برای آن داشته باشد.”

او اما اعتبار دولت در مهار اقدامات با نگه داشتن میزان مرگ و میر پایین در محله های فقیرنشین به دلیل فعال نظارت تضمین که موارد گرفتار شده بودند اولیه و با توجه به مراقبت با کیفیت بالا. از یک جمعیت به عنوان بزرگ به عنوان یک میلیون نفر Dharavi ثبت 253 مرگ و میر.

رشد گله ایمنی نیز ممکن است در پشت شیب در موارد در شهر دهلی نو گفت که آقای Muliyil که در آن یک مطالعه در اوایل ماه جولای نشان داد که یک چهارم از جمعیت در معرض شده بود.

اپیدیولوژی به طور کلی بر این باورند که عفونت سطوح باید به 60 درصد برای ایجاد گله ایمنی. اما قرار گرفتن در معرض متمرکز در جمعیت حداقل قادر به اجتماعی فاصله هنوز هم می تواند کاهش سرعت کلی گسترش عفونت است.

در بمبئی به طور کلی موارد جدید کاهش یافته و به پایین ترین شمارش تقریبا در سه ماه این هفته اگر چه جولای آنتی بادی نظرسنجی نشان می دهد که تنها 16 درصد بوده است در معرض این ویروس در میان کسانی که زندگی در مکان های که در آن اجتماعی فاصله بیشتر امکان پذیر مانند آپارتمان ها و خانه ها.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>