سنگین باران و تندباد در اوریسا و بنگال به عنوان طوفان Amphan نزدیک: 10 امتیاز

طوفان Amphan: ماهیگیران توصیه شده است نه به سرمایه گذاری به دریا.دهلی نو: Super Cyclone Amphan به احتمال زیاد

توسط ELEMENTORSITE در 30 اردیبهشت 1399

طوفان Amphan: ماهیگیران توصیه شده است نه به سرمایه گذاری به دریا.

دهلی نو: Super Cyclone Amphan به احتمال زیاد به ریزش زمین در غرب بنگال فردا بعد از ظهر را تضعیف کرده است به بسیار شدید سیکلون طوفان باعث سنگین باران و gusts باد در Odisha و باران در برخی از نقاط بنگال است. فاجعه ملی پاسخ نیروی (NDRF) رئیس SN Pradhan امروز به خبرنگاران گفت: آنها به صورت "دو چالش" از coronavirus همه گیر و یک فاجعه طبیعی است. West Bengal وزیر Mamata بانرجی گفت: او را از راه آهن به توقف در حال اجرا ویژه "Shramik" قطار برای مهاجران به دولت تا پنج شنبه. این طوفان بهداشت حرفه ای است که به احتمال زیاد برای عبور از غرب بنگال را Digha و بنگلادش Hatiya فردا.

در اینجا 10 صفحه به روز رسانی در طوفان Amphan:

  1. چهل تیم از NDRF مستقر شده اند در بنگال غربی و Odisha برای مقابله با هر گونه وضعیت اضطراری آقای Pradhan گفت Cyclone Amphan است "دوم فاجعه آینده در میان COVID-19 همه گیر" و این نیاز به نظارت مستمر.

  2. این NDRF آموخته است و از آن تجربه دست زدن به طوفان Fani و مستقر درخت-قطب برش در مناطقی که انتظار می رود که ضربه شدید ترین. "بی سیم مجموعه, تلفن های ماهواره ای و تجهیزات ارتباطی دیگر نیز با تیم ما. آماده است در تاریخ همتراز با رو به یک سوپر گردباد مانند است که آمار Odisha ساحل در سال 1999" این NDRF رئیس گفت.

  3. طوفان Amphan توسعه یافته به یک سوپر گردباد بیش از خلیج بنگال در روز دوشنبه و پتانسیل به علت آسیب گسترده در مناطق ساحلی. این دومین سوپر گردباد بیش از خلیج بنگال در دو دهه.

  4. سه لاخ مردم شده اند تخلیه از مناطق ساحلی در غرب بنگال وزیر Mamata بانرجی گفت: امروز. "همه اقدامات احتیاطی گرفته شده برای مقابله با هر احتمالی ناشی از طوفان. من تا به حال یک کلمه با وزیر آمیت شاه در مورد آن. حداقل سه لاخ مردم شده اند تخلیه از سه مناطق ساحلی از دولت نقل مکان کرد و به امداد پناهگاه," او گفت.

  5. به عنوان در 6:30 بعد از ظهر امروز طوفان Amphan دراز محور بیش از غرب و مرکزی خلیج بنگال در حدود 420 متر در جنوب پردیپ در اوریسا 570 کیلومتری جنوب-جنوب غربی Digha و 700 کیلومتری جنوب-جنوب غربی Khepupara در بنگلادش, Bhubaneswar هواشناسی مرکز مدیر گفت: HR Biswas گفت.

  6. هند هواشناسی بخش مدیر کل Mrutyunjay Mohapatra گفت: از آنجا که super cyclone است که به تدریج تضعیف تاثیر آن بعید است که به طور شدید در Odisha. اما مناطق ساحلی مانند Jagatsinghpur, Kendrapara, Bhadrak و بلسر به احتمال زیاد به ضرب و شتم سنگین باران همراه با سرعت بالا بادها از امروز.

  7. Odisha ویژه امداد کمیسر PK ینا گفت: تخلیه از مردم زندگی در مناطق کم ارتفاع, کاهگلی و گل سازه ها در مناطق ساحلی در جریان است و این روند تکمیل خواهد شد امروز. او گفت: دولت ساخته شده است که ترتیبات برای تخلیه بیش از 11 لاخ مردم است.

  8. نخست وزیر نارندرا توییتی که او دعا برای همه, ایمنی پس از ریاست یک جلسه مجازی در آماده سازی در روز دوشنبه. "بررسی آمادگی در خصوص وضعیت با توجه به وقوع توفان Amphan.' پاسخ اقدامات و همچنین تخلیه طرح مورد بحث قرار گرفت. من دعا می کنم برای همه, ایمنی و اطمینان همه ممکن است حمایت از دولت مرکزی" PM مودی توییتی.

  9. اگر چه پیش بینی می شود در مسیر مستقیم از طوفان جنوب شرقی بنگلادش به تقریبا یک میلیون Rohingya پناهندگان میانمار ترین زندگی در وسیع اردوگاه از حاجت. سازمان ملل متحد گفت: اقلام ضروری از جمله مواد غذایی برزنت و تصفیه آب قرص شده بود انبار.

  10. یک گردباد تورنادو و جاری شدن سیل کشته 139,000 در بنگلادش در سال 1991 در حالی که در سال 2008 گردباد نرگس چپ 138,000 نفر کشته و یا مفقود در میانمار. در حالی که طوفان' فرکانس و شدت افزایش یافته است - متهم تا حدودی در تغییر آب و هوا - مرگ و میر کاهش یافته است با تشکر سریعتر تخلیه بهتر پیش بینی و بیشتر پناهگاه آژانس خبری AFP گزارش شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن