وزیر بهداشت می گوید مخالف در دهلی محدودیت پس از Arvind Kejriwal اظهار

Health Minister Says Opposite On Delhi Curbs After Arvind Kejriwal Remark

اتحادیه وزیر بهداشت Harsh Vardhan صحبت می کرد به خبرنگاران گفت این بعد از ظهر در وضعیت در دهلی نو.

دهلی نو:

دهلی نو باید اجازه می دهد “فقط حداقل تسهیلات” و دقیق اقدامات لازم برای مقابله با بسیار مسری coronavirus در شهرستان یونیون وزیر بهداشت Harsh Vardhan گفت: این بعد از ظهر و اضافه کرد که این “نظر شخصی”. وی این اظهارات را یک روز پس از وزیر Arvind Kejriwal گفت که سرمایه های ملی است “آماده برای بلند کردن مستند” در خط با مرکز آخرین دستورالعمل هفته گذشته منتشر شد.

“این درست نیست برای من برای اظهار نظر در مورد وضعیت در شهر (دهلی نو) آن را به عنوان ممکن است به عنوان یک بیانیه سیاسی. اما من شخصا احساس می کنم که دهلی نو یکی از چند متحده در این کشور که در آن دقیق اقدامات لازم برای مقابله با این بیماری همه گیر” دکتر Harsh Vardhan به خبرنگاران گفت:.

“تنها حداقل تسهیلات باید اجازه داده شود. در حالی که وزارت خانه داده شده دقیق دستورالعمل های هر کشور را به تصمیم گیری با توجه به وضعیت و یا میزان شیوع,” او اضافه شده است.

سرمایه های ملی گزارش کرده است بیش از 4500 COVID-19 بيمار تا کنون در جایگاه سوم در کشور; 64 مرگ و میر مرتبط با این بیماری گزارش شده از شهرستان است که بیش از 90 مهار مناطق. شهرستان ثبت بالاترین-single بعد سنبله روز یکشنبه با 427 بیماران جدید.

روز یکشنبه وزیر Arvind Kejriwal گفته بود که سرمایه های ملی است “آماده برای بلند کردن مستند”. “زمان آن رسیده است تا دوباره باز دهلی نو است. ما باید آماده برای زندگی با کروناویروس” او اعلام کرد در یک کنفرانس مطبوعاتی.

نشان می دهد یک حذف مرحله به مرحله این مستند به وزیر گفت: دهلی نو آماده است تا به سهولت محدودیت “در جاهای دیگر از مهار مناطق”. دلیل او گفته است که دهلی نو “تهیه شده در شرایط از بیمارستان ها و کیت”.

امروز صبح به عنوان الکل مغازه ها – بسته از مارس 25 وقتی که این مستند در سراسر کشور آغاز شده – re-opened پلیس دیده می شد با توسل به استفاده از زور به عنوان مردم مسخره اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای. در چندین بخش از شهرستان مشروب فروشگاه بسته شد دوباره به زودی پس از بزرگ جمعیت شروع به جمع آوری در خارج از رسانه ها.

دفاتر خصوصی شده اند مجاز به دوباره باز کردن در شهر, اما تنها 33 درصد از نیروی کار است. بخش های مانند آن سخت افزار تولید کالاهای ضروری واحدهای تولیدی می تواند ادامه. مراسم ازدواج اجازه داده شده با 50 نفر در حضور, تشییع جنازه با 20 نفر.

لوازم التحریر فروشگاه مستقل و همسایگی مغازه های مسکونی و کوچه و مغازه ها برای هر دو ضروری و غیر ضروری خدمات شده اند مجاز به دوباره باز کردن. همچنین افراد خود اشتغال مانند تکنسین لوله کش و کمک افراد خانواده می توانند رزومه خدمات.

در سراسر هند coronavirus تعداد عبور کرده 40,000-علامت; بیش از 1300 بیماران فوت کرده اند.
 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de