بهداشت و درمان-مراقبت از تجمع سهام: معامله گر یک راه برای بازی boom

بهداشت و درمان-مراقبت از سهام را بهتر از حد انتظار در سه ماه گذشته و وجود دارد می تواند بیشتر صعودی آمده است.

تاد گوردون مدیر عامل صعود ثروت همکاران می گوید: در شرایط رسیده و گروه برای ادامه منجر شده است.

“در دراز مدت ما در حال صعودی در این بخش به عنوان جمعیتی در ایالات متحده در حال پیری و این اجازه خواهد داد که شرکت های بیمه سلامت به تقاضای بالاتر حق بیمه” گوردون گفت CNBC “تجارت ملت” در روز پنج شنبه. “در نور از همه چیز که اتفاق افتاده با Covid-19 تقریبا هل دادن اقتصاد به افسردگی وجود دارد بدیهی است که رفتن به تمرکز بیشتر بر مراقبت های بهداشتی رفتن به جلو است.”

گوردون می گوید: ویژگی های مجموعه نیز به نظر می رسد حمایت — از XLV مراقبت های بهداشتی بخش ETF دیده است V شکل ارتجاعی پس از فروش به عنوان آن را می سازد راه خود را بازگشت به اوج است.

“یک نام اشاره کردم که ما انجام می دهیم مثل این است که ایالات بهداشت و درمان برای دلایل بنیادی است. از نقطه نظر فنی شما می توانید ببینید که برک آوت است که ممکن است شما را شناسایی کرده اند در XLV رخ داده است در اینجا و شما می بینید که این سری از اوج راست در اطراف $300 به $305 علامت گذاری شده اند, بیش,” گوردون گفت. “ما در حال حاضر در دیده بان برک آوت. ما مانند سهام بالاتر است.”

“اگر شما گزینه های معامله گر یکی از راه های شما می توانید انجام دهید این است که خرید یک عمیق-در-این-پول گزینه تماس — به نوعی در خدمت به عنوان یک سهام جایگزین استراتژی” گوردون گفت.

او خرید 280 اعتصاب تماس با Sept. 18 انقضا. این تماس اتحاد دلتا 70 — این به این معنی است که اگر سهام افزایش می یابد توسط $1 مقدار از گزینه افزایش خواهد یافت و 70 سنت است.

“آنها به نقل از ما در حال حاضر در حدود 38 دلار برای خرید سپتامبر 280 اعتصاب تماس بگیرید. که $3,800 است که شما باید برای قرار دادن در خارج وجود دارد برای دریافت نگه دارید از این 100 سهام برای 114 روز. مقایسه کنید که به 100 سهم در قیمت های فعلی $30,000 بنابراین کمی کمتر از یک دهم میزان سرمایه مبلغ سرمایه گذاری” گفت: گوردون.

افشا: صعود ثروت همکاران دارای UNH.

سلب مسئولیت

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im