“باید به یاد بگیرند برای زندگی با کروناویروس”: Arvind Kejriwal, به یاد دهلی

Arvind Kejriwal به آخرین به روز رسانی در مورد کوروناویروس تعداد در دهلی نو.

دهلی نو:

نزدیک به 75 درصد coronavirus بیماران در دهلی نو هستند یا بدون علامت یا دارای علائم خفیف وزیر Arvind Kejriwal گفت: امروز به عنوان او خاطر نشان کرد که این شهر به “یادگیری برای زندگی با COVID-19”. این بیماران توصیه شده است برای بازیابی در خانه های خود به رئیس جمهوری گفت: امروز پس از دولت مرکزی در روز شنبه آن تجدید نظر دستورالعمل در تخلیه COVID-19 بيمار.

“از 6,923 کل coronavirus موارد گزارش شده تا کنون در دهلی نو 2,069 بیماران بهبود یافته اند; 73 بیماران فوت کرده اند. هشتاد و دو درصد از کسانی که جان خود را در سرمایه های ملی بودند که بالای 50 سال سن… شهروندان ارشد هستند بیشتر آسیب پذیر است. ما باید به مراقبت از سالمندان, آنها باید برای جلوگیری از پله” در دهلی نو رئیس جمهوری گفت: در یک کنفرانس ویدئویی در این بعد از ظهر.

“تنها 1,463 دفاع بیماران بستری در بیمارستان ها در حال حاضر استراحت از آنها را — در حدود 75 درصد – یا بدون علامت و یا آنها را به علائم خفیف. ما در حال تلاش سخت است که همه بیماران بهبود می یابند. ما به دنبال این مرکز آخرین دستورالعمل ها است که می گویند که آنها می تواند به درمان در خانه های خود. تیم ما در حال بازدید از خانه های خود را به اطمینان حاصل شود که آنها پس از تمام پروتکل های زیر با آنها روزانه” 51 ساله Aam Aadmi Party (AAP) ارشد اضافه شده است.

“اگر این بیماران لازم نیست اتاق های جداگانه در خانه های خود ما را مطمئن شوید که آنها می توانید مراجعه کننده به COVID-19 مراکز مراقبت. به مطمئن شوید که ما نمی افتد کوتاه از منابع در مبارزه با COVID-19 ما استخدام آمبولانس خصوصی بیش از حد,” او اضافه شده است.

سرمایه های ملی را ثبت کرده است سوم بیشترین تعداد coronavirus موارد در هند. رئیس جمهوری امروز گفت که در حالی که “به طور کلی تاج ارقام (هستند) افزایش در دهلی اما در همان زمان مردم در حال گرفتن درمان و رفتن به خانه امن است. در حال حاضر ما به یاد بگیرند برای زندگی با تاج.” هفته گذشته او تا به حال ساخته شده مشابه سخنان به عنوان دولت شهر آماده به سهولت مستند محدودیت.

او همچنین هدفمند احزاب مخالف در این ویدئو کنفرانس بیش از اقدامات انجام شده توسط AAP دولت برای کسانی که در خط مقدم در مبارزه با این بیماری بسیار عفونی. “بسیاری از COVID-19 رزمندگان – معلمان و پزشکان و بهداشت کارگران در خط مقدم هستند . اگر هر یک از آنها سقوط بیمار ما رزرو هتل پنج ستاره به مراقبت از آنها. تعهد به مراقبت از آنها نهفته است بر ما. آن را عجیب و غریب است که مخالفان ما حمله به این” او گفت: بدون نام بردن از هیچ حزب.

“یک پلیس – Amit رعنا – درگذشت با توجه به COVID-19. ما اعلام کرده اند 1 کرور تومان غرامت برای خانواده اش است. اپوزیسیون باید خودداری از حملات سیاسی در زمان بحران است.”

حدود 125 پلیس در دهلی نو که تا کنون قرارداد این بیماری 25 از آنها بهبود یافته اند.

Arvind Kejriwal امروز دوباره به دادگاه تجدید نظر به کارگران مهاجر برای جلوگیری از گرفتن سفر از صدها کیلومتر بر پا است. “مهاجران هنوز در تلاش برای پیاده روی صدها کیلومتر به بازگشت به خانه. این غم برای دیدن آنها راه رفتن با کودکان در شانه ها بدون غذا. به نظر می رسد این سیستم شکست خورده است.”

با اشاره به مرگ مهاجران در چند روز گذشته گفت: “من باید تجدید نظر شود – آیا ترک شهرستان. این مستند برداشته خواهد شد به زودی. ما در حال تلاش برای ترتیب بیشتر قطار پس از دو فرستاده شد به بیهار و, Madhya Pradesh. برخی از آنها مجروح در تصادف قطار; دیگران در تصادف یکی دیگر.”

شانزده مهاجران در یک گروه از 20 اجرا شد بیش از یک قطار باری در ماهاراشترا در حالی که آنها خواب بودند بر روی آهنگ. شب گذشته حداقل پنج مهاجر کارگران کشته و 15 مجروح در Madhya Pradesh, زمانی که کامیون آنها در سفر لغو شد.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im