“نفرت انگیز رفتار مجاز نیست”: Twitch تعلیق مغلوب ساختن پیشی جستن کانال

'Hateful Conduct Not Allowed': Twitch Suspends Trump's Channel

تهمت شکایت کرده است که دره سیلیکون سیستم عامل مغرضانه در برابر محافظه کاران است. (فایل)

سان فرانسیسکو:

ق در روز دوشنبه گفت: این yanked یک فروم استفاده توسط حامیان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان بخشی از سرکوب نفرت پست در آنلاین محبوب هیئت مدیره بولتن در حالی که بازی در جریان پلت فرم Twitch به طور خلاصه به حالت تعلیق جمهور.

“r/The_Donald” بود و در میان حدود 2000 مرجع تخصصی و یا “subreddits” ممنوع به عنوان محکم از قوانین در اخبار-اجتماعی متمرکز وب سایت Reddit گفت.

حرکت یا کشش ناگهانی بازی پلت فرم متعلق به آمازون گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن کانال متوقف شد بیش از نقض قوانین و که محتوای متخلف حذف شد.

“نفرت انگیز رفتار است نه مجاز در حرکت یا کشش ناگهانی” سخنگوی گفت.

“ما را استثنا سیاسی و یا انتشار محتوا را در محتوای گزارش به ما که ما را نقض قوانین است.”

Twitch گفت: متخلف نظرات پخش شده در کانال شامل مغلوب ساختن پیشی جستن از سخنان 2015 گفت که مکزیکی ها از آمدن به ایالات متحده شد “آوردن مواد مخدر” “آوردن جرم” و “متجاوزان.”

همچنین ذکر شد خود را از اظهارات اخیر تولسا تجمع که “بسیار دشوار hombre است به شکستن پنجره از یک زن جوان که شوهر دور است.”

ق سال گذشته “قرنطینه” نرم افزار-مغلوب ساختن پیشی جستن فروم برای ترویج خشونت و در روز دوشنبه آن را حذف.

“در نهایت این مسئولیت ما را برای حمایت از ما در جوامع با در نظر گرفتن قوی تر اقدام علیه کسانی که سعی تسلیحاتی نقاط ق برابر افراد دیگر” Reddit گفت: در یک پست در مورد سیاست خود را به روز رسانی.

این دیرین pro-مغلوب ساختن پیشی جستن subreddit مورد استفاده توسط “همواره میزبانی و upvoted بیشتر حکومت شکستن محتوا از متوسط antagonized ما و جوامع دیگر و آن (مدیران) حاضر به ملاقات با ما از اساسی ترین انتظارات” ق اضافه شده است.

ق محتوای جدید سیاست به طور خاص ممنوعیت ترویج نفرت بر اساس هویت و یا آسیب پذیری و تماس برای نوشته های شخصی باشد و معتبر برای جلوگیری از اسپم.

“همه جوامع در ق باید رعایت محتوای ما در سیاست حسن نیت” Reddit گفت.

“ما ممنوع r/The_Donald چرا که آن را انجام داده است و نه با وجود هر فرصت است.”

“به روشنی نمایش ها در سراسر طیف سیاسی مجاز در ق — اما همه جوامع باید در سیاست های ما و انجام این کار با حسن نیت و بدون استثنا.”

این حرکت همراه با سیستم عامل آنلاین رو فشار برای سرکوب نفرت محتوا از جمله از رئیس جمهور در میان یک جنبش گسترده به آدرس نژادی سهام در پی پلیس به قتل آفریقایی-آمریکایی است.

تهمت شکایت کرده است که دره سیلیکون سیستم عامل مغرضانه در برابر محافظه کاران با وجود خود بزرگ رسانه های اجتماعی زیر است.

(به جز تیتر این داستان شده است ویرایش شده توسط NDTV کارکنان و منتشر شده است از یک همزمان خوراک.)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید