هاریانا به “به طور کامل مهر و موم” در مرز با دهلی نو بیش از Coronavirus: وزیر

Haryana To 'Completely Seal' Border With Delhi Over Coronavirus: Minister

هاریانا مهر و موم شده مرز با دهلی نو برای جلوگیری از گسترش coronavirus در دولت (فایل)

دهلی نو:

این Haryana, دولت, صادر کرده و دستور به “به طور کامل مهر و موم” تمام مرزهای با دهلی نو, دولت, وزیر آنیل Vij توییتی در روز جمعه پس از ضعیف نگرانی از coronavirus كردن با مردم رفت و آمد از سرمایه های ملی.

در اوایل این ماه در دادگاه عالی دهلی نو مجبور به دخالت و سفارش هاریانا اجازه می دهد تا کسانی که درگیر در خدمات ضروری برای سفر بین دولت و سرمایه و حذف محدودیت های ویژه ای در مرزهای خود اعمال شده در سراسر کشور COVID-19 مستند.

این هاریانا دولت به تعهد اطمینان که آن ضروری کارگران خدمات از جمله پزشکان و پرستاران و مقامات پلیس و دادگاهها و شهرداری بدن را مجاز بین دهلی نو و هاریانا در تولید e-عبور می کند.

این هاریانا دولت نیز گفت: دادگاه عالی که حرکت کامیون های حامل های ضروری و غیر ضروری کالا بین دهلی نو و هاریانا و همچنین رفتن را از طریق کشور همسایه باید اجازه داده شود.

نظم در آمد زیر یک مورد است که گفت: Haryana دولت بود و نه حتی اجازه می دهد افراد درگیر در خدمات ضروری مانند پزشکان و پرستاران و امدادگران بهداشت کارگران و پلیس دهلی کارکنان و دیگران را به سفر بین ایالات متحده.

هاریانا تا به حال محکم کردن مرزهای خود با دهلی نو در ماه گذشته پس از دولت وزیر بهداشت آنیل Vij گفت: بسیاری از کسانی که کار در دهلی نو و اقامت در هاریانا را تبدیل به “کرونا-حامل”. این حرکت ایجاد مشکلات برای بسیاری از کسانی که زندگی در دهلی شهرستانها ماهواره ای از گورگان و فریدآباد.

هاریانا گزارش 76 جدید COVID-19 نفر در روز چهارشنبه در نظر گرفتن تعداد کل موارد در دولت به 1,381 از جمله 18 مرگ و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>