هاریانا می شود برای اولین بار دولت برای از سرگیری خدمات اتوبوس درون دولت

Haryana Becomes First State To Resume Bus Services Within The State

مستند: این هاریانا بین منطقه اتوبوس متوقف خواهد شد و تنها در مقصد خود را با دیگر متوقف می شود.

دهلی نو:

هاریانا تبدیل شده است برای اولین بار دولت برای بازگشت حمل و نقل عمومی درون دولت پس از آن از سر گرفته بین منطقه خدمات اتوبوس در روز جمعه به منظور تسهیل حرکت افرادی که در بخش های مختلف دولت با توجه به کروناویروس مستند.

“ما ارسال شد بسیاری از مردم به کشورهای دیگر. سپس ما متوجه شد که بسیاری از مردم ما گیر شد در مناطق مختلف با هیچ وسیله ای برای سفر. که هنگامی که ما تصمیم به شروع اینتر-منطقه خدمات اتوبوس” هاریانا رئیس پلیس Manoj Yadav گفت NDTV.

اینتر-منطقه اتوبوس متوقف خواهد شد و تنها در مقصد خود را با دیگر متوقف می شود در راه خود را و بلیط نیاز به رزرو آنلاین, او گفت:. “در یکی از آخرین هفته ما موفق به ارسال بیش از یک لاخ از کارگران مهاجر به کشورهای مربوطه,” بالا افسر پلیس گفت:.

vts7e88g

هاریانا: در روز 1 و اتوبوس از هشت انبار انجام سفرهای دور در چندین مسیر با 196 مسافر.

در ابتدا هاریانا دولت تعیین شده 29 راه برای از سرگیری خدمات اتوبوس. اما نه از مسیرهای بودند به حالت تعلیق در با توجه به بدون رزرو.

خدمات اتوبوس بسته بود پس از وزیر منهر لعل خطار اعلام کرد یک مستند در دولت در 23 مارس.

در روز 1 و اتوبوس از هشت انبار انجام سفرهای دور در چندین مسیر با 196 مسافر آوردن درآمد از تومان 42,580 به جاده.

“تنها غیر تهویه مطبوع اتوبوس در حال اجرا هستند و برای اطمینان اجتماعی فاصله در یک اتوبوس با ظرفیت 52 نفر, ما تنها اجازه می دهد 30 مسافر به سفر” ارشد بارگیری گفت.

هاریانا نیز اجازه داده می شود به بسیاری از صنایع خود را برای شروع تولید.

وجود دارد بیش از 35,000 صنایع مستقر در هاریانا و بسیاری از آنها در حال حاضر کاربردی است.

Delhi Haryana این کشور همسایه در آن پیشنهادات خود را به این مرکز به دنبال کسب اجازه برای شروع حمل و نقل محلی به تسهیل حرکت مردم در مستند 4.0. دهلی وزیر Arvind Kejriwal نوشت: نخست وزیر نارندرا مودی روز جمعه به دنبال بازگشایی مراکز با 33 درصد از مغازه های خود را باز کنید. او همچنین پیشنهاد کرد که مترو خدمات مجاز برای کارکنان بخش عمومی و برای کسانی که به ارائه ملزومات و e-عبور می کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de