ناتوان بازار از اینجا — آنچه تاریخ به ما می گوید در مورد شانس باز گشت همچنان

نمایی از بازار بورس نیویورک (NYSE) دیده می شود در وال استریت در ژوئن 29 سال 2020 در شهر نیویورک است.

آنجلا Weiss | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

می توانید تاریخچه کمک نقص که در آن بازار سر از اینجا به بعد مسیر فوق العاده ای سهام گرفته اند تا کنون در این سال ؟

خشونت و سرعت تصادف-و-خروش حرکت در عمده شاخص های قرار داده شده در این بازار در شرکت نادر با تعداد نسبتا کمی از سوابق به معدن برای نکات از آنچه تمایل به بعد آمده است.

و در عین حال قابل پیش بینی احتمالات نمی خط در یک جهت. بنابراین یک سرمایه گذار تلاش برای کشف درس از گذشته تا به بازی یک بازی از همیشه معمولا به ندرت و هرگز طبقه بندی شواهد درآمده است.

همیشه

S&P 500 به بازگشت نزدیک به 20 درصد در سه ماهه دوم تنها دهمین تقویم سه ماهه پس از جنگ جهانی دوم هنگامی که آن را به دست آورد بیش از 15٪. پس قبل از نه چهارم شاخص بود همیشه تا زیر سه ماه به طور متوسط 9 درصد با کوچکترین پیشرفت چشمگیر 4 درصد و با توجه به قرار دادی گروه سرمایه گذاری.

در وحشی گزاف گویی و پیگیری از طریق تجمع کردن اوجی کم بازار در اواخر ماه مارس یک سری از نادر “وسعت محوری” خوانش ثبت نام کرده بودند اندازه گیری شدید شتاب و حریص تقاضا برای تقریبا هر سهام زیر جامع انحلال از طریق مارس.

یکی از این خوانش ردیابی برای سال توسط Ned دیویس تحقیقات می آید که حداقل 90 ٪ از تمام S&P 500 سهام خود پیشی بگیرد میانگین متحرک 50 روزه. این آستانه رسیده بود مارس 26. در قبل از 19 بار این رخ داده است از سال 1967 S&P بود همیشه تا بیش از سال بعد به طور متوسط 17 درصد است.

اتفاق نادر است وقتی که می آید به الگوهای تاریخی پس از این چندان دور ادم تنظیم برنده مقدار زیادی از توجه و قرض دادن برخی از وزن به “مبارزه نیست نوار” صعودی مورد.

هنوز هم این تجزیه و تحلیل پوشش بسیار دقت تعریف شده شرایط و نه ده نه 19 نمونه از گذشته از راه دور از یک روش آماری قوی نمونه.

معمولا

پس از آن وجود دارد این واقعیت است که آنها نمی کاملا مناسب با برخی از شرایط است که معمولا رخ می دهد در شرایطی مانند این بازار در است.

بیایید فراموش نکنید که از قدرت و تداوم تجمع اخیر آمده است در بخشی به عنوان نه کاملا برابر واژگونی مشابه نادر شتاب نزولی و کف فروش با شرایط قبل از سقوط.

این اره دو سر بریدن در نت پایه سمت چپ S&P 500 به پایین در حدود 4% در سال به تاریخ از طریق شش ماه. شاخص منفی بوده و در نیمه راه علامت 35% از تمام سال در سال 1928. بیش از نیمی از کسانی که سال اول معمولا ارائه subpar می گرداند. به طور متوسط با توجه به بنای ماکرو ویژگی های استراتژیست کارتر ارزش نیمه دوم این سال تولید 0.7% به دست آورید. از گذشته شش برابر S&P در زیر آب در ماه ژوئن 30 (2000, 2001, 2002, 2005, 2008 و 2010) از آن کاهش یافت و بیشتر از چهار بار هر چند آخرین نمونه در سال 2010 S&P زد بالاتر 22 درصد در نیمه دوم برای نجات, سال گاو.

صحبت از معمولا ژوئیه است که معمولا یک ماه خوب برای سهام, بهترین از ماه های تابستان با به دست آوردن سه چهارم از زمان 20 سال گذشته.

سپس دوباره در حالی که سهام معمولا نسبتا خوبی در انتخابات سال آنها معمولا بسیار ضعیف منتهی به انتخابات, در سال زمانی که وقت حزب از دست می دهد کاخ سفید به این نمودار از LPL مالی را نشان می دهد. البته هیچ کس نمی داند چگونه این انتخابات خواهد شکست و حتی به عنوان رئیس جمهور تهمت مسیرهای پیاده روی در پای صندوق های رای, اما بازار معمولا به نظر می رسد پیش بینی نتیجه. یا شاید این همه فقط تصادفی است.

به ندرت

سپس دوباره حتی اگر سیاسی راه اندازی یک چالش است این ممکن است جبران راحتی به خریداران: بازار است و به ندرت به دست آورد بیش از سه چهارم از یک خرس-بازار-کاهش اندازه – به عنوان S&P 500 در حال حاضر پس از 35 درصد تصادف و موفق به ادامه افزایش, بازگشت به بالا, پیر اوج. به عبارت دیگر چنین قابل ملاحظه جستن به ندرت به پایان رسید تا به عنوان یک محکوم خرس-بازار رالی. یک استثنا بود و اولیه دوباره بجای اول برگشتن از سال 1929 سقوط.

بازار نیز به ندرت به دنبال یک سه ماهه 19%-به علاوه قطره با 19 درصد به علاوه تجمع های گذشته دو چهارم. و یک بار دیگر تنها دیگر وقوع چنین بودند در طول رکود بزرگ: هنگامی که در سال 1932 و یک بار در سال 1938.

سهام نیز به ندرت به مشکل جدی به زودی پس از سرمایه گذاران خرده فروشی نظرسنجی انجام شده توسط AAII نشان داده بیش از نیمی از پاسخ دهندگان خود را نزولی در سهام چشم انداز به عنوان بارها و بارها مورد در طول این سه ماه به بهبود است.

هرگز

تاریخی تمثیل مانند تمام موارد بالا همیشه قابل اعتماد قرعه کشی پاسخ از برخی از افراد که سابقه در حال حاضر بی ربط به دلیل وضعیت امروز است “بی سابقه” که آیا با توجه به فدرال رزرو فعالیت یا بوالهوسی یک بیماری همه گیر و یا هر دلیل دیگر.

در کل این اعتراض میکنن که شرایط خاص همیشه متفاوت اما بازار تمایل به سوخت و ساز اطلاعات در راه آشنا بر اساس جمعیت روانشناسی و حلقه های بازخورد ذاتی سرمایه داری.

در عین حال شاید آن را حس می کند حداقل به نود در جهت شرایط فعلی که به نظر می رسد کمی استثنایی است.

S&P 500 است هرگز شده است به عنوان متمرکز در فن آوری به طور گسترده تعریف شده – به عنوان آن امروز است. S&P tech بخش علاوه FANG – Facebook, آمازون, Netflix, و, گوگل, پدر و مادر الفبا – در حال حاضر حساب برای بیش از 40 درصد از شاخص. چرخش این به عنوان یک امتیاز مثبت (بالاتر ارزیابی توجیه با توجه به نسبت رشد و سودآوری) و یا منفی (تمرکز شدید خطر در شبیه دیجیتال مدل کسب و کار) به عنوان دوست دارید.

نیز وجود دارد که متمایز ریتم به بازار است که شاید باعث می شود آن را کمی بیشتر مستعد ابتلا به تولید شدید شتاب خوانش از مرتب کردن بر اساس است که صعودی چشم انداز فوق بر این اساس است.

فرانک Cappelleri از Instinet آهنگ NYSE تیک شاخص سنج چگونه بسیاری از سهام بودند بالا یا پایین در گذشته خود را تیک – پروکسی برای همه-یا-هیچ جریان سفارش. هشت نفر از 12 پایین تیک خوانش در تاریخ آمده اند در این سال است.

و 10 از 19 وسعت-محوری خوانش از سال 1967 بالا توضیح داده شد نشان داد که 100% یک سال برنده رای برای سهام پس از آن رخ داده است در ده سال گذشته ،

آیا هر یک از این ماده در ناتوان بازار ؟ شاید بهترین آن را همه به عنوان مفید در زمینه به جای نبوت — شناخت که وزن از شواهد به نظر می رسد به نفع صعودی بیشتر در ماه های آینده ارائه می دهد اما هیچ تضمینی وجود ندارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de