دست بر درمان خارجی اعضای فرقه اسلامی به پلیس: دهلی رسمی

Hand Over Cured Foreign Members Of Islamic Sect To Police: Delhi Official

Coronavirus: اتحادیه وزارت خانه تا به حال در لیست سیاه صدها نفر از اتباع خارجی در ماه گذشته (فایل)

دهلی نو:

این 567 اتباع خارجی که تسلیم شده اند در قرنطینه مراکز در دهلی نو پس از حضور در جماعت اسلامی فرقه در مارس باید تحویل پلیس اگر آنها تست coronavirus منفی ارشد دهلی نو گفت: منظور در روز شنبه.

“567 اعضای Tablighi Jamaat (در دهلی نو) خارجی هستند. کسانی که آزمایش منفی و هنوز هم زندگی در دهلی نو قرنطینه مراکز باید تحویل به پلیس دهلی به عنوان در اتحادیه خانه وزارت نظم” دهلی بخشی کمیسر گفت: در سفارش به او جواب بدهد.

هزاران نفر از هند و در سراسر جهان حضور داشتند جماعت بین مارس 1-15 در دهلی Nizamuddin. جمع آوری و تبدیل به بزرگترین خوشه در هند با صدها نفر از شرکت کنندگان تست coronavirus مثبت است.

“کل 2,446 دفاع کرد گرفته شد, هندی, اعضای Tablighi Jamaat شده اند و زندگی در دهلی مراکز. کسانی که تست منفی می شود منتشر شده طبق پروتکل یا استاندارد عملیات روش گذاشته شده توسط اتحادیه وزارت بهداشت و درمان” افسر اضافه شده است.

آنها را به خانه خود کشورهای افسر گفت: اما باید آن را تضمین آنها مستقیما به خانه های خود را به هر جای دیگر. اجتماعی فاصله گرفتن قوانین و پروتکل نباید نقض شود.

“اعضای فرقه اسلامی هستند که ساکنان دهلی نو صادر می شود باید عبور برای سفر به خانه های خود. آنها نباید اجازه رفتن به هر جای دیگر و یا اجازه اقامت در مساجد” افسر می افزاید.

دهلی وزیر بهداشت Satyendar جین در هفته گذشته گفت: بیش از 4000 Tablighi Jamaat اعضای که تکمیل اجباری قرنطینه و نشان می دهد هیچ علائم کروناویروس می توانید به خانه بروید.

وزیر همچنین گفت که پلیس دهلی می توانید اقدام در آن جماعت است که اعضای نام در دهلی پلیس در حال انجام تحقیقات در این “مرکز” Nizamuddin حادثه در ماه مارس است.

اتحادیه وزارت خانه تا به حال در لیست سیاه صدها نفر از اتباع خارجی برای مشارکت در فعالیت های مذهبی ،

اقدامات قانونی خواهد بود آغاز در برابر همه لیست سیاه Tablighi Jamaat کارگران تحت بخش 14 از خارجی ها عمل می کنند که شامل سوء استفاده از ویزای رسمی گفته بود NDTV ماه گذشته. متحده همچنین خواسته شد برای اقدام علیه آنها.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de