تنش های رو به رشد چین را از دست داده و coronavirus می تواند منجر به یک ‘بدتر’ جنگ تجاری سرمایه گذار می گوید

یک زن با پوشیدن لباس های محافظ ماسک صورت در فرانسه. این کشور به آرامی بازگشایی بعد از تقریبا دو ماه از سخت مستند.

پاسکال لو Segretain | گتی ایماژ

افزایش تنش بیش از چین را از دست داده و coronavirus همه گیر می تواند یک “خطر عمده” برای بهبود اقتصادی —و حتی ممکن است منجر به یک جنگ تجاری بدتر از یکی از بین پکن و واشنگتن یک سرمایه گذار گفت: CNBC.

از آمریکا به اروپا و استرالیا و بیشتر و بیشتر رهبران جهان خواستار چین به بررسی بیش از ریشه های شیوع, که برای اولین بار گزارش شده در چین در شهر ووهان در اواخر ماه دسامبر.

به عنوان اقتصاد آماده سازی برای بازگشایی دوباره پس از هفته مستند به بنیادی این ویروس گسترش بازیابی می تواند از خط خارج توسط تنش های سیاسی گفت: David Sokulsky مدیر عامل شرکت و مدیر سرمایه گذاری رئیس متمرکز رهبران صندوق.

“این یک خطر عمده آن نیست که قیمت در این لحظه گفت:” CNBC “سرمایه اتصال” در روز پنج شنبه.

“همانطور که ما تصویب اوج عفونت نرخ سیاستمداران در حال رفتن به می خواهید به سرزنش کسی و هدف واضح برای آن سرزنش چین است,” او اضافه شده است.

بازی سرزنش

اقتصاد جهان نزدیک به یک وقفه در ماه مارس به عنوان سازمان ملل تعطیل مرز و کسب و کار بودند توقیف در تلاش برای بلانت گسترش این بیماری است. تا کنون این بیماری آلوده 4.4 میلیون نفر کشته و بیش از 302,000 در بیش از 180 کشور و سرزمین.

برخی از کشورها مقصر چین برای قراضه شیوع ویروس هستند و خواستار پرداخت غرامت برای فلج تاثیر بر اقتصاد خود است. دیگران تماس برای پرس و جو و می خواهند بدانند که اگر چین می تواند مانع از شیوع بیماری از گسترش به طور گسترده ای.

اما پکن بارها رد ادعای آن سنن و وضعیت.

“چین یک قربانی نیست همدست به آن گفت:” چینی ها معاون وزیر Le Yucheng با توجه به متن رسمی از مصاحبه خود با ان بی سی نیوز. “این یک زمان است برای اتهام سیاسی و دستکاری,” او اضافه شده است.

آمریکا تهدید کرده است که اقدامات تلافی جویانه در برابر پکن, در حالی که رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen حمایت کرده است خواستار رسیدگی به این بیماری منشاء.

“اگر شما یک نگاهی به دوباره بجای اول برگشتن در (سه ماهه چهارم) در سال گذشته و در ماه ژانویه این سال های زیادی بود که با توجه به بهبود تجارت مذاکرات و امضای (این) فاز یک بین ایالات متحده و چین گفت:” Sokulsky.

ما می توانیم بسیار سریع rehashing تجارت جنگ است که ما تا به حال اما به طور بالقوه در یک بسیار بدتر مقیاس از آنچه که ما در سال گذشته بود.

دیوید Sokulsky

مدیر عامل شرکت متمرکز رهبران صندوق

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de