وضعیت زمین در بیهار پشت Nitish کومار موضع در مهاجران

Coronavirus: Ground Situation In Bihar Behind Nitish Kumar's Stance On Migrants

Nitish کومار حاضر به بازگرداندن دانشجویان و کارگران مهاجر (عکس)

پتنا:

بیهار وزیر Nitish کومار حاضر به بازگرداندن دانشجویان و کارگران مهاجر چسبیده به خود را پایه قرار می دهد که مستند به قوانین ، در حالی که آن را تضمین کرده است که COVID-19 آمار و ارقام در دولت باقی می ماند پایین – زیر 375 از آنها دو نفر فوت کرد – آن را نیز قرار داده شده که وزیر در مرکز طوفان از انتقاد.

مخالفت spiraled پس از یوگی Adityanath ارشد وزیر کشور همسایه اوتار پرادش آن را یک نقطه نه تنها به بازگرداندن کارگران مهاجر بلکه دولت رشته دانش آموزان است.

آقای کومار و دولت خود را حفظ کند که این حرکت به طور کامل در برابر اصول اجتماعی فاصله و مستند است که به تنهایی می تواند شامل coronavirus در حال حاضر.

بسیاری از رهبران نیز ناراضی در مورد آنچه آنها به نام “استانداردهای دوگانه” از دولت مرکزی است.

“تمایل به بازگشت به خانه عادی است اما یکی به درک که از نظر این بیماری همه گیر آن شده است, دانستنی جرم. ما نمی توانیم اجبار مردم ما به شکستن قانون و حتی برخی از کشورهای در حال غرقه شدن در تبانی با نام felicitating بازگشت این رشته گفت: Sanjay Jha یک از نزدیکان از Nitish کومار و یک رهبر ارشد خود را Janata Dal ایران.

آقای Jha مرجع بود که به اتحادیه های وزارت خانه صادر شده است که این مستند رهنمود اما به ترخیص کالا از گمرک به, Uttar Pradesh برای بازگرداندن آن کارگران مهاجر از Haryana.

وزیر روشن ساخته است که مگر اینکه این مرکز به ارمغان می آورد یک اصلاح مدیریت بحران عمل می کنند که در شکل کنونی آن ممنوعیت بین دولت و جنبش, وجود خواهد داشت بدون سوال از امکان بازگشت از دانشجویان یا کارگران مهاجر.

در حالی که با اشاره به قانون اجازه می دهد تا وزیر را به یک اخلاقی را از دیگر نگرانی های فوری خود و بر زمین واقعیت است.

مانند پنجاب است که با احتیاط از آن بازگشت توانیر جمعیت Nitish کومار وزیر یک دولت با تعداد زیادی از مهاجران بود و نگران از افراد آلوده بازگشت و گسترش این بیماری در آمار.

ترس خود را ثابت کرد درست است. از اول 150 نفر از coronavirus در بیهار 60 درصد قرارداد این بیماری از سه نفر که در بازگشت از دبی و کویت. اولین بیمار از این بیماری در پتنا نیز یک فرد که به یک سفر تاریخ است.

یکی دیگر از دلایل چرا Nitish کومار نمی خواهند از ورود مهاجران در چنین اعداد بزرگ است تظاهرات توسط ساکنان است. هنگامی که در مورد دو لاخ مهاجران بازگشته به دولت در هفته گذشته از ماه مارس وجود دارد به سختی هر مورد مثبت در میان آنها است. اما در مناطق مختلف ساکنان اعتراض مسدود و ورود خود را ترس از گسترش ویروس.

در طول چند روز گذشته حدود 30 نفر بودند فرستاده می شود به بحار از نقاط مختلف کشور است. در چهار نمونه بستگان همراه بیماران آزمایش مثبت است. برخی از کارگران مهاجر که او نیز به نحوی ساخته شده راه خود را به دولت باید آزمایش مثبت است.

کارشناسان بهداشت می گویند که وضعیت در بیهار شده است تحت کنترل است. اما اگر وجود دارد افزایش در انتقال وجود خواهد داشت بسیار کمی برای انجام با راه کمک های پزشکی.

عرضه کیت پزشکی در کشور است که به دور از رضایت بخش است. حتی مقامات اتحادیه وزارت بهداشت باید اذعان کرد که در برابر آقای کومار تقاضا از 5 لاخ PPE کیت مرکز شده است قادر به ارائه 7,000. در برابر تقاضای خود را از 10 لاخ N95 ماسک مرکز ارائه شده حدود 60000.

دید از مشاوران ارشد وزیر حفظ آنچه که واقعا آسیب دیده آقای کومار است که تصمیم خود را برای دور ماندن از رسانه ها. آخرین تعامل با خبرنگاران بود که در مارس 16, زمانی که دولت و مجلس جلسه موکول حساب coronavirus. این عدم ارتباط آنها می گویند ایجاد این تصور که او تا به حال خود را رها مردم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>