تحویل مواد غذایی & وانت نرم افزار شما باید با استفاده از طول Coronavirus مستند


به عنوان مقامات دولتی تقلا شامل جدید شیوع کروناویروس با ممنوعیت در همایش بزرگ محدودیت های مسافرتی و تعطیلی مدارس و بقیه از ما باید به نگرانی در مورد چگونه ما در حال رفتن به با خیال راحت خرید آب توالت کاغذ و مواد غذایی و دیگر کالاهای خانگی در جهانی COVID-19 بیماری همه گیر.

اگر چه در فروشگاه ها هنوز باز (در حال حاضر) که لزوما یک آجر و ملات فروشگاه بهترین مکان برای خرید ملزومات از دیدن به عنوان آنها معمولا پر از ده ها اگر نه صدها نفر از مردم در یک زمان. قرار می دهد که شما در معرض خطر بالاتری از ابتلا یا پخش جدید کروناویروس.

به جای رفتن جسمی به یک فروشگاه مواد غذایی وجود دارد بسیاری از خدمات خود را در آیفون یا تلفن آندروید است که شما می توانید استفاده کنید برای خرید آنچه شما نیاز دارید از راه دور و گرفتن آن را به خود را درب تحویل — بدون افشای خودتان را به بیش از حد بسیاری از مردم دیگر. فقط توجه داشته باشید که تقاضا بالا است در این خدمات به دلیل اقامت در خانه سفارشات در همه جا بنابراین شما ممکن است قادر به دریافت همان روز خدمات.

اگر گرفتن مواد غذایی, تحویل, شما می توانید از تحویل فرد به ترک این مواد غذایی در درب و سپس صبر کنید تا آنها را به ترک. شما می توانید پس از آن و خالی کردن آیتم های خود را و پاک کردن آنها را با مواد ضد عفونی کننده و یا آب و صابون اگر شما می خواهید به دقت فوق العاده قبل از قرار دادن آنها را دور. اگر شما نمی خواهید به پرداخت برخی هزینه های تحویل و یا راهنمایی برخی از شما اجازه انتخاب کنید تا مواد غذایی خود را در فروشگاه با منظقه وانت.

لیست سریع از فروشنده آنلاین

خدمات زیر را ارائه و تحویل وانت گزینه ها بسته به نیازهای شما. اگر شما نمی خواهید به ترک خانه خود را به هر دلیلی برای گرفتن مواد غذایی خود را بررسی کنید بعد لیست برای خدمات است که به طور انحصاری تحویل خانه.

آنهایی که با ستاره (*) توضیح داده شده در جزئیات بیشتر در این برنامه بخش های زیر است. آنهایی که با تعدادی علامت (#) خدمات که کار با چند فروشنده محلی نه فقط یکی است و ممکن است بهترین شانس خود را برای سفارش از کوچکتر ها ، اگر آن را یک سرویس بدون یکی از این نمادها در کنار آن و شما هرگز از آن شنیده می شود قبل از آن یک فرصت خوب برای فروشگاه مواد غذایی در منطقه شما.

تحویل خانه & وانت

فقط تحویل خانه

ما مورد علاقه مواد غذایی آنلاین خدمات

ما تصمیم به برجسته پنج grocery delivery apps زیر به خاطر آنها بهترین از دسته این که آیا آن را به دلیل آن را بسیار در دسترس میلیون ها نفر از مردم (آمازون تازه) اختصاص داده شده به آوردن شما organic, non-GMO محصولات (رشد بازار) و یا اجازه می دهد تا شما را به خرید همه مواد غذایی مورد علاقه خود را به صورت فله (جعبه).

برنامه 1: آمازون تازه (بهترین کلی)

یکی از بهترین و محبوب ترین گزینه برای تحویل مواد غذایی به آمازون تازه یکی از سه آمازون تقسیم بندی ارائه می شود که مواد غذایی (آمازون نخست در حال حاضر و نخست شربت خانه بودن دیگران) در شهرستانها در سراسر ایالات متحده آمریکا از جمله لس آنجلس, بروکلین, میامی, نیواورلئان, Portland, فیلادلفیا, St. Louis, واشنگتن دی سی ، اگر چه وجود ندارد اختصاص داده شده نرم افزار تلفن همراه شما می توانید با استفاده از آمازون تازه درون منظم Amazon app.

چرا آمازون تازه چنین گزینه است ؟ برای شروع, آن را شامل خود پرداخت آمازون نخست ثبت نام و اشتراک (که می تواند طیف وسیعی از $12.99 قیمت در هر ماه و یا $6.49 یک ماه برای دانش آموزان). دوم حمل و نقل برای مواد غذایی خود را رایگان است تا زمانی که سفارش خود را 35 دلار یا بیشتر قبل از مالیات. هر چیزی کمتر از $35 و شما پرداخت جزئی $4.99 هزینه تحویل. سوم آمازون تازه اجازه می دهد تا شما را به خرید اقلام مواد غذایی از بی شمار از فروشگاه های مواد غذایی از جمله غذاهای کل بازار تازه آویشن بازار کشاورزان بریستول مزارع و آیتم های اضافی از محلی آمازون تحقق مراکز. آخر شما می توانید مواد غذایی خود را و ملزومات به عنوان سریع به عنوان یک ساعت.

آمازون تازه نیز ارائه می دهد هزاران نفر از موارد دیگر از مواد غذایی مانند آیتم های خانگی و الکترونیک و حتی محلی غذاهای رستوران. هنگامی که شما محل سفارش شما می توانید راننده در زمان واقعی است. خود را وارد کنید, کد پستی اینجا را به دیدن اگر آمازون تازه می تواند ارائه به شما.

برنامه 2: Instacart (بهترین برای انعطاف پذیری)

موجود در صدها نفر از شهرستانها در سراسر ایالات متحده Instacart یکی دیگر از آنلاین تحویل سرویس شما می توانید با استفاده از به منظور, مواد غذایی از فروشگاه های محلی و باید آنها را تحویل به درب خود را در عنوان کمی تا یک ساعت برای کم و یا حتی بدون هزینه تحویل. شما می توانید جستجو برای هزاران تن از محصولات در Instacart, از فروشگاه های مواد غذایی مانند Stater, برادران, هدف, Aldi, Ralphs, Sprouts, Costco CVS Albertsons, Vons, تاپ, و بیشتر.

در عرض چند دقیقه, شما می توانید جستجو برای مواد غذایی (یا دیگر آیتم های خانگی) شما می خواهید اضافه کردن آنها به سبد خرید خود و سپس سفارش خود را. یک کارمند از Instacart می رود و بر میدارد اقلام و سپس ارائه مواد غذایی به خانه خود (در همان روز اگر شما زندگی می کنند در شهرهای بزرگ مانند لس آنجلس, میامی, نیویورک شهرستان, شیکاگو, Austin, واشنگتن, D. C, هوستون, آتلانتا, و غیره.). اگر شما نیاز به هر گونه تغییرات به سفارش خود را, شما می توانید پیگیری و ارتباط خود را با خریداران شخصی.

هزینه دامنه در Instacart بسته به جایی که شما در حال سفارش از و چگونه سریع شما می خواهید مواد غذایی خود را. برای مثال شما می توانید آیتم های از هدف در 2 ساعت برای به عنوان کم به عنوان $3.99 اما قیمت می تواند تا اگر ناگهانی تقاضای بالا (به نام شلوغ و قیمت گذاری) مرتب کردن بر اساس مانند Uber افزایش است. اگر شما ثبت نام برای Instacart اکسپرس ($9.99 در هر ماه و یا $99 سال) شما می توانید فضای مجاز: نامحدود تحویل رایگان سفارشات $35, کاهش هزینه خدمات و مشغول قیمت گذاری شده است.

برنامه 3: رشد بازار (برای سلامتی)

رشد بازار متفاوت از دیگر آنلاین تحویل خدمات در این لیست به دلیل آن تمرکز صرفا بر روی با کیفیت بالا, organic, non-GMO محصولات است که با تخفیف از خود را به طور منظم قیمت های خرده فروشی. شما می توانید با رژیم غذایی (keto, سرخپوشان, gluten-free, و غیره.) یا راهرو (اسنک, پخت, نوشیدنی, مراقبت از پوست, و غیره.), و همچنین به عنوان محصولات با تخفیف, بهترین فروشندگان و برندها به کشف.

  • نصب رشد بازار: آندروید (رایگان) | iOS (رایگان)

با توجه به وب سایت خود را, شما صرفه جویی در به طور متوسط از 26 دلار در هر سفارش و 312 دلار در هر سال با آن پس انداز به لطف معاملات روزانه و هفتگی و رشد نقدی; دومی نقدی-بازگشت از ویژگی های است که شما می توانید برای استفاده از اعتبار خود را در سفارش بعدی. به علاوه بیشتر شما صرف بیشتر به شما پاداش. اگر شما صرف بیش از یک مقدار مشخصی (برای مثال $59) شما می توانید ادعا رایگان موارد مانند آلی روغن بادام.

به عضویت سالانه به رشد است $59.95, اما آنها ادعا می کنند که اگر شما نمی صرفه جویی حداقل 60 دلار در یک سال دریافت خواهید کرد تفاوت در اعتبار در پایان سال است. اگر چه آن را ندارد همان روز تحویل 85 درصد از سفارشات کشتی در دو روز و یا کمتر و سفارشات بیش از $49 در حال حمل رایگان.

برنامه 4: جعبه (برای سفارشات عمده)

نیاز به مواد غذایی و کالاهای دیگر اما در عرضه ؟ با جعبه شما می توانید سفارش از یک انتخاب سرپرستی از محصولات این که آیا شما به دنبال موز, آوکادو و دیگر شدنی یا ظرف صابون و حوله کاغذی و آب گازدار — همه به صورت فله. آن را مانند Costco جز این که جعبه ندارد هیچ هزینه عضویت.

با استفاده از جعبه ساده است; شما از طریق فهرست آیتم بهترین فروشندگان جدید و ویژگی های. شما همچنین می توانید فهرست را از طریق تخفیف ویژه در اقلام به عنوان به خوبی به عنوان نمونه رایگان (سودا گرانولی را کنار بگذارید نوار و غیره.) است که می تواند اضافه شده به هر منظور شما را (در حد دو در هر سفارش).

اگر شما به دنبال برای خرید محصولات تازه لبنی یا دلی موارد شما می توانید با استفاده از جعبه اکسپرس که تحویل داده شده است به طور جداگانه از غیر شدنی از طریق یو پی اس در یک تا سه روز کسب و کار. برای هر چیز دیگری شما می توانید انتظار ترین جعبه تحویل به تحویل داده می شود در عرض دو روز کسب و کار, اما آن را نیز می تواند طولانی تر از آن است.

تحویل رایگان در اولین سفارش خود را به عنوان به خوبی به عنوان هر گونه سفارش بیش از $49. اگر منظور شما این است که در زیر $49, جعبه, اتهامات شما $6.99 برای حمل و نقل پس از آن یک مقدار دیوانه. اگر شما علاقه مند به ارتقاء به عضویت شما در بسته بندی ارائه می دهد پاداش نقدی (2 درصد در هر خرید) حمل و نقل رایگان در هر سفارش و تخفیف های منحصر به فرد — برای 49 $در سال است.

برنامه 5: پیراشکی (بهترین برای شخصی)

در نهایت ما باید پیراشکی است که کوچکترین مواد غذایی تحویل نرم افزار در این لیست است. آن را تنها یکی است که اجازه می دهد تا شما را به را انتخاب کنید نه تنها یک خریدار شخصی بلکه هر فروشگاه مواد غذایی در منطقه خود را (مانند یک دلی یا سنگ بنای خود را در منطقه) — حتی اگر آن را نشان نمی دهد تا در برنامه.

این فرایند ساده است: ایجاد یک حساب کاربری را انتخاب کنید شخصی شما خریدار و سپس پیدا کردن یک فروشگاه است. تحت خریدار شخصی مشخصات شما ذخیره آن به خرید از قبل است. اگر شما نمی بینید فروشگاه خود را, شما می توانید نوع در نام فروشگاه و موارد شما نیاز دارید. حتی اگر آن را به یک فروشگاه است که محبوب مانند Ralphs, شما می توانید نوشتن در هر گونه مواد غذایی شما نیاز دارید که نمی نشان می دهد. انعطاف پذیری چیزی است که هیچ دیگر تحویل برنامه در این لیست ارائه می دهد.

اما, پیراشکی است که کمی پر هزینه تر از برنامه های دیگر. مهم نیست که چگونه بسیاری از موارد شما خرید و برای هر هزینه شما همیشه پرداخت 20 دلار در خرید و تحویل هزینه به عنوان به خوبی به عنوان یک 5% پلت فرم هزینه. وجود دارد هیچ ماهانه یا سالانه حق عضویت بنابراین پیراشکی ممکن است گزینه مناسب زمانی که شما را در تحویل مواد غذایی خرید یک بار در هر ماه آبی بدون نیاز به ارتکاب به عضویت.

می خواهم به کمک ابزار هک و دریافت یک معامله بزرگ در برخی از شیرین جدید tech? بررسی تمام معاملات جدید ابزار هک فروشگاه.

پوشش عکس و تصاویر توسط نلسون اگویلار دو لا فرانترا/ابزار هک

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید