فرماندار Snubs Ashok Gehlot برای 3 بار در طول جلسه مجلس تقاضا

وزیر Ashok Gehlot رفت و به فرماندار خانه به دیدار او در روز چهارشنبه.

جیپور:

راجستان فرماندار Kalraj Mishra امروز را رد کرد وزیر Ashok Gehlot درخواست برای یک جلسه مجلس برای بار سوم. فرماندار نیز بازگشت این پیشنهاد را به تماس با یک جلسه در روز جمعه با این نظر که 21 روزه توجه لازم است و ابراز نگرانی در مورد کوروناویروس وضعیت.

به زودی پس از حمله این وزیر رفت و به فرماندار یمن به دیدار با او را برای چهارمین بار پس از کنگره شورشی بحران آغاز شد در اوایل این ماه هل دادن این حزب در دولت در راجستان به آستانه.

“من می خواهم به دیدار با او را به پیدا کردن آنچه او می خواهد. آیا او به دنبال اطلاع از 21 روز یا 31 روز به جلسه مجلس ما خواهد بود پیروز” Ashok Gehlot به خبرنگاران گفت: قبل از رفتن به راج Bhavan.
آقای Gehlot فرستاده بود یک سوم پیشنهاد دیروز برای درخواست یک جلسه مجلس در روز جمعه بعد از قبلی درخواست بازگردانده شد توسط فرماندار با سه شرایط که شامل 21-روز توجه کنید و یک coronavirus برنامه ریزی برای خانه.

وزیر مبارزه با شورش خود را اخراج معاون Sachin خلبان و حداقل 18 بیشتر MLAs شده است با فشار دادن برای یک جلسه مجلس از هفته گذشته و اعتراض به مدت پنج ساعت در فرمانداری اقامت جمعه گذشته است. او معتقد است که او نیز قرار داده شده را به نفع خود اعتماد رای برگزار شد راست در مورد این زمان و تا به حال ارائه شده به فرماندار یک لیست از 102 MLAs فقط یک گذشته اکثر علامت 101 در 200 عضو راجستان مجمع.

در آخرین رد فرماندار در نامه ای به رئیس جمهوری که او را در برابر تماس با یک جلسه مجلس. “راج Bhavan (فرماندار) به پیش بروید به تماس های جلسه مجلس با در نظر گرفتن پیشنهادات ساخته شده,” او نوشت:, فهرست, سوالات که نیاز به رسیدگی می شود.

او پرسید که آیا وزیر می خواست برای آوردن اعتماد رای; در صورتی که مورد است 21-بعد متوجه مورد نیاز است برای یک جلسه ویژه. “آیا شما می خواهید را به یک اعتماد به نفس حرکت ؟ به عنوان آن است که در این پیشنهاد اما در شما (آقای Gehlot) در حال ساخت اظهارات که شما می خواهید را به یک اعتماد به نفس حرکت” آقای Mishra زیر سوال برده بود.

فرماندار همچنین گفت: از آن دشوار خواهد بود به تماس همه MLAs در کوتاه مدت متوجه طول بیماری همه گیر. “شما می توانید نظر دادن 21 روز’ توجه به MLAs?” – توجه داشته باشید خود را پرسید. دولت گفته است که با تصویب مجمع برگزار شده است در گوا مانیپور و تامیل نادو در وسط ویروس مبارزه است.

سومین سوال شد: چگونه اجتماعی فاصله حفظ می شود در طول جلسه. تیم Gehlot پاسخ داد که آن را تا به بلندگو برای تصمیم گیری در اقدامات ایمنی و ترتیبات صندلی.
جمعه گذشته فرماندار داده بود شش دلیل برای هیچ کس Mr Gehlot پیشنهاد. او در این فایل ذکر نشده هر دستور و یا تاریخ. او همچنین اشاره کرد که یک مورد بود که شنیده ام در دیوان عالی کشور است. برای مقابله با آخرین نقطه راجستان سخنران CP Joshi کاهش یافته است یک دادخواست در دیوان عالی کشور مربوط به قدرت خود را به رد صلاحیت 19 شورشی MLAs.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>