دولت صادر بدهی بیشتر از همیشه در ماه گذشته. چگونه نگران ما باشد ؟

تاثیر اقتصادی coronavirus همه گیر باعث شد دولتها به مسئله بدهی بیشتر از همیشه قبل از در ماه آوریل با توجه به اطلاعات ارائه شده توسط موسسه مالی بین المللی.

این Covid-19 شیوع بدان معنی است کشورها باید به طور موثر به حال تعطیل با بسیاری از دولت ها تحمیل محدودیت های شدیدی بر زندگی روزمره میلیاردها نفر از مردم.

به حبس از اقدامات اجرا شده در 187 کشور یا سرزمین در تلاش برای سعی کنید به سرعت گسترش ویروس. محدودیت های در حال انتظار به نتیجه در بدترین شوک اقتصادی پس از رکود بزرگ در دهه 1930 ،

آن را مجبور کرده است از رهبران جهان به سرعت استقرار اورژانس اقدامات مالی و آشر در تهاجمی بسته های مشوق در تلاش برای جلوگیری از یک ویرانگر سقوط اقتصادی.

“افزایش بدهی اجتناب ناپذیر است. این است برای رفتن به اتفاق می افتد — ما در یک زمان استرس زا است بنابراین هیچ دلیلی برای زیر سوال که چرا آنها در حال وام گرفتن” Emre Tiftik بدهی متخصص در موسسه مالی بین المللی گفت: CNBC از طریق تلفن.

این IIF جهانی بدهی نظارت بر داشت که جهانی کلی بدهی صدور (اوراق قرضه و وام) آمار یک رکورد $2.6 تریلیون دلار در مارس تا از رکورد قبلی صدور $2.1 تریلیون دلار در مارس.

برای قرار دادن که به زمینه Tiftik گفت: بدهی های جهانی صدور ارقام بیش از دو برابر بالاتر از هنجارهای تاریخی. او استدلال آن را منعکس فوق العاده ای در مقیاس جهانی انباشت بدهی به دولت, تقلا برای جبران تاثیر اقتصادی بی سابقه ای بهداشت جهانی بحران.

ایالات متحده فدرال رزرو در ساختمان می ایستد در واشنگتن, دی سی, ایالات متحده, در تاریخ چهار شنبه, ژوئن 24, 2009.

معاونت | بلومبرگ | گتی ایماژ

آن را “ترسناک اما دوباره آن را باید انجام شود بنابراین ما در حال تلاش برای رسیدگی به نقدینگی مشکل” Tiftik گفت.

دولت ایالات متحده داشت اختصاص 1.4 تریلیون دلار از مجموع بدهی های عمومی در سراسر جهان صدور در مارس و 1.2 تریلیون دلار در مارس. بزرگترین اقتصاد جهان است متعهد به بزرگترین بسته نجات از هر کشور تا کنون.

‘نگه داشتن رسید’

صندوق بین المللی پول گفته است یک افزایش سریع در جهانی بدهی های عمومی می تواند تهدیدی برای یک بار تهدید این بیماری همه گیر از بین میرود.

در یک گزارش منتشر شده مارس 15 صندوق گفت: “در مواقع اضطراری مفهوم برای سیاستگذاران این است که آیا هر آنچه در آن طول می کشد اما مطمئن شوید که برای نگه رسید.”

در آن زمان مقامات جهانی در حال حاضر گرفته شده مالی اقدامات به مقدار حدود 8 تریلیون دلار برای مهار این بیماری همه گیر و محدود کردن آن آسیب به اقتصاد است.

همه گیر و همراه “بزرگ مستند” منجر به افزایش در بدهی فراتر از آن ثبت در بحران مالی جهانی صندوق گفت: با توجه به بدهی های عمومی نسبت به احتمال زیاد برای ایجاد ثبات در جدیدتر — بالاتر از سطوح به عنوان همه گیر abates.

سیگنال حلق آویز با یک پیام به زبان اسپانیایی است که بار خوانده شده ‘محافظت از دهان خود را با ماسک در خالی بوئنوس آیرس ستون هرمی شکل سنگی چشم انداز در طول دولت-دستور مستند در مه 01, 2020 در بوئنوس آیرس, آرژانتین.

ریکاردو Ceppi | گتی ایماژ

ایان Shepherdson اقتصاددان ارشد در پانتئون اقتصاد کلان گفت: CNBC از طریق تلفن است که تعداد نسبتا کمی از صدای carping از حاشیه در مورد خطرات ناشی از افزایش بدهی های عمومی شد “از دست رفته نقطه به طور کامل.”

“بدهی عمومی این است که یک مرتبه دوم سوال شاید حتی یک سوم-منظور سوال در حال حاضر با توجه به ویران کردن که این ویروس در ایجاد اغتشاش در اقتصاد جهانی” او گفت:.

“هدف اصلی این است که برای محدود کردن یا رفع آسیب های آن نمی تواند مانع این است که برای اطمینان حاصل کنید اما سعی کنید و استفاده از سیاست های مالی برای جلوگیری از اقتصاد از یک زمین بایر برای زمانی که ویروس مغلوب است.”

“این واقعا یک انتخاب” Shepherdson ادامه داد. “شما می تواند پوشیدن مو پیراهن و می گویند:” ما در حال رفتن به صرف پول چون ما می خواهیم برای حفاظت از نسل های آینده است.’ اما نسل آینده خواهد شد که هیچ چیز به ارث می برند از آنجا که اقتصاد را به طور کامل نابود شده — و است که می تواند در هر کسی منافع.”

‘که در حال رفتن به از این سود اضافی بدهی؟’

در شروع سال بانک جهانی هشدار داده بود در مورد تشدید خطر تازه جهانی و بحران بدهی گفت: برای ساخت جهانی استقراض از سال 2010 تا به حال شده است “بزرگترین و سریع ترین و گسترده ترین مبتنی بر افزایش” پس از 1970s.

این گروه تا به حال به خواست دولت و بانک مرکزی به رسمیت شناختن است که در طول تاریخ کم نرخ بهره ممکن است به اندازه کافی برای جبران دیگر گسترده مالی بحران.

Coronavirus بحران و تاریخی گسترده مالی هزینه های بسته را پس از درخواست برخی به هشدار می دهند که اقتصادهای توسعه یافته ممکن است پیدا کردن خود را در آستانه یک بحران بدهی در میان مدت.

“ما می توانید ذخیره کنید بعد با قرض گرفتن پول است اما مسئله این است که در آن ما می رویم به استفاده از این پول ؟ که در حال رفتن به از این سود اضافی بدهی ؟ ” IIF را Tiftik گفت.

یک مرد با پوشیدن فولاد ماسک کار می کند بر روی کامپیوتر خود را در خیابان برادوی به عنوان نیویورکی عمل “اجتماعی فاصله” به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر در تاریخ 12 آوریل سال 2020 در شهر نیویورک ایالات متحده است.

Roy Rochlin | گتی ایماژ

“در حال حاضر ما در حال تلاش برای متوقف کردن خونریزی اما در حال حاضر ما شروع به تمرکز بر روی بهبود است. بنابراین ما چگونه می خواهیم به آن زخم التیام یابد به طوری که آن را در حال رفتن به بسیار بهتر برای همه؟”

وقتی پرسیده شد که آیا شیوع کروناویروس ممکن است به اثبات می شود ماشه برای یکی دیگر از جهانی بحران بدهی Tiftik پاسخ داد: “همه در حال انجام است تا آنجا که ممکن است به مطمئن شوید که این مورد نیست.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im