“دولت قوی” می گوید: Sena MP به عنوان Uddhav Thackeray, Sharad Pawar دیدار

ماهاراشترا وزیر Uddhav Thackeray ملاقات NCP رئیس Sharad Pawar در روز دوشنبه. (فایل)

بمبئی:

ماهاراشترا وزیر Uddhav Thackeray و NCP رئیس Sharad Pawar ملاقات در روز دوشنبه خبرنگار شکاف میان دولت حاکم و متحدان بیش از coronavirus بحران و مستند استراتژی خروج برای دولت بدترین ضربه گیر در هند.

به عنوان رهبران دو کشور ملاقات در ارشد وزیر بمبئی خانه Matoshree حدس و گمان شدت در فشار در روابط خود را بیش از Mr Pawar پیشنهاد که ماهاراشترا باید بازگشایی به تدریج و ظهور از نامحدود shutdown برای احیای فعالیت های اقتصادی.

آقای Pawar, گزارش پیشنهاد شده است ناراضی در Mr Thackeray بی میلی برای پایان دادن به این مستند و به طور فعال به کاوش پیشنهادات خود را.

هر دو طرف می گویند این ویروس بحران و تاثیر آن در دولت مورد بحث قرار گرفت در این نشست است.

شیو سنا رهبر سانجی Raut تایید این جلسه و توییتی بود که “بدون نیاز به نگرانی در مورد ثبات دولت”.

“Sharad Pawar و وزیر Uddhav Thackeray ملاقات در Matoshri گذشته ، رهبران دو کشور تا به حال یک بحث برای یک ساعت و نیم. اگر کسی در حال گسترش اخبار در مورد ثبات دولت آن است که خود را از درد معده. دولت قوی است. هیچ نگرانی. Jai ماهاراشترا!!” – صدای جیر جیر توسط Sanjay Raut شیو سنا MP شد و با هدف قرار دادن یک درب در بحث از دشمنی.

ساعت قبل از مذاکرات خود با وزیر, آقای Pawar به حال ملاقات با فرماندار Bhagat Singh Koshyari.

NCP رهبر Praful پاتل که به همراه آقای Pawar به آن جلسه تأکید شد که در آن “فقط یک دیدار با حسن نیت ارائه میدهد”.

“این تنها یک حسن نیت ارائه میدهد نشست بین Pawar صاحب و محترم فرماندار ما رفت وجود دارد فقط برای یک فنجان چای. فرماندار Saheb دعوت کرده بود Pawar Saheb برای یک چای. ما وجود دارد فقط برای حسن نیت ارائه میدهد هیچ سیاست درگیر در این دیدار گفت:” آقای پاتل سابق اتحادیه وزیر.

اما در این جلسه جلب علاقه به این دلیل که آقای Pawar بود و در میان صدای برجسته در برابر آقای Koshyari را “مداخله” در عملکرد دولت است.

اخیرا فرماندار اعتراض به نامه نوشته شده توسط وزیر امور خارجه Uday Samant به کمیسیون مالی دانشگاه معرفی انداختن امتحانات دانشگاه.

در نامه ای به وزیر, آقای Koshyari گفته بود که “نه انجام نهایی سال امتحانات توسط دانشگاه ها به مقدار نقض UGC دستورالعمل”. او همچنین خواسته Thackeray به موضوع مناسب دستورالعمل به آقای Samant برای “مداخله بی جا”.

در وسط این آشفتگی BJP رهبر Narayan Rane نیز ملاقات فرماندار خواستار رئیس جمهور قانون در دولت وی از سوی مامورین که شیو سنا به رهبری دولت ائتلافی شکست خورده بود برای مقابله با COVID-19 بحران است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>