دولت منابع مقابله با مغلوب ساختن پیشی جستن ادعای چت با PM در چین

Government Sources Counter Trump's Claim Of Chat With PM On China

مغلوب ساختن پیشی جستن در چهار شنبه توییتی که او “آماده, مایل و قادر به واسطه” بین دو کشور.

دهلی نو:

ساعت رئیس جمهور آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: به او گفته بود به نارندرا نخست وزیر و “او است نه در خلق و خوی خوب در آنچه در جریان است در چین” top منابع دولت مغایر با این ادعا که وجود داشته است هیچ های اخیر تعامل بین رهبران دو کشور.

“شده است وجود ندارد اخیر تماس بین ساعت مودی و رئیس جمهور آمریکا مغلوب ساختن پیشی جستن. آخرین گفتگو بین آنها بود در 4 آوریل سال 2020 در موضوع هیدروکسی کلروکین” گفت: منابع

“دیروز وزارت امور خارجی نیز روشن ساخته است که ما به طور مستقیم با چین از طریق ایجاد ساز و تماس دیپلماتیک” آنها گفت.

رئیس جمهور تهمت ساخته شده شگفت انگیز ادعا می کنند روز پنج شنبه در حالی که تکرار پیشنهاد خود برای میانجیگری بین هند و چین در آنچه که او به نام “جنگ بزرگ” در جریان بین دو کشور است.

“من می توانم به شما بگویم; من صحبت می کنند به نخست وزیر مودی. او در خلق و خوی خوب در مورد آنچه در جریان است با چین” رئیس جمهور ایالات متحده گفت: در طول یک تعامل در کاخ سفید است.

“آنها در یک درگیری …هند و چین است. دو کشور با 1.4 میلیارد نفر (هر). دو کشور با بسیار قدرتمند جهان ، هند خوشحال است و احتمالا چین خوشحال است” گفت: وقتی پرسید که آیا او نگران بود در مورد وضعیت مرز بین هند و چین است.

وی افزود: “آنها مثل من در هند. من فکر می کنم آنها می خواهم مرا در هند بیش از رسانه های امثال من در این کشور است. و من مثل مودی. من دوست دارم خود را نخست وزیر بسیاری است. او یک نجیب زاده است.”

رییس جمهور پیشنهاد میانجیگری یک روز زودتر شد و پس از دقت گردد پاسخ از دهلی نو در روز پنج شنبه.

“هند مشغول است با طرف چینی به صورت مسالمت آمیز حل و فصل آن” Anurag پژو سخنگوی وزارت خارجه به خبرنگاران گفت که در مورد خواسته مغلوب ساختن پیشی جستن را ارائه دهد.

“تعامل ما در جبهه دیپلماتیک در ادامه هر دو در دهلی نو و همچنین در پکن,” او اضافه شده است. هند و چین گفت: باید درگیری هر دو در سطح نظامی نیز به عنوان به خوبی به عنوان سطح دیپلماتیک. این دو کشور را امضا کرده اند چندین پروتکل در حفظ صلح و آرامش در مرز وجود دارد و بسیاری از موافقت نامه.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در چهار شنبه توییتی که او “آماده, مایل و قادر به واسطه” بین دو کشور.

“ما مطلع هر دو کشور هند و چین که ایالات متحده آماده, مایل و قادر به واسطه یا حکمیت خود را در حال حاضر مواج مرز اختلاف است. با تشکر از شما!,” او در توییتی.

در مورد صدای جیر جیر دیروز مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: اگر برای کمک به نام “من را که (واسطه). اگر آنها فکر می کردند این کمک خواهد کرد” مورد “میانجیگری و یا حکمیت من می خواهم به انجام است که” او گفت:.

هندی و چینی سربازان قفل شده در صورت خاموش در Ladakh از اوایل ممکن است. تنش را به تمرکز شدید پس از گزارش از درگیری میان سربازان هر دو طرف در Pangong دریاچه منطقه در مارس 5 و 6 مه.

مغلوب ساختن پیشی جستن قبلی ارائه می دهد برای میانجیگری بین هند و پاکستان در کشمیر شد بصورتی پایدار و محکم رد دهلی نو بیش از یک بار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید