یک پاسیو یا حیاط ؟ رشد کدو سبز در پیروزی باغ

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

شما در حال حاضر ارزیابی فضایی خود را و جمع آوری منابع خود را و در حال حاضر شما آماده برای گیاه کوچک خود را از پیروزی باغ. اگر شما به اندازه کافی خوش شانس به خارج از منزل و فضای شما خارش را بیشتر از آن شما باید تعداد زیادی از گزینه ها حتی اگر گفت: فضایی است که فقط چند متر مربع از تخت مطرح شده. (به من اعتماد کن: شما می توانید تعداد زیادی در چند متر مربع است.)

برای باغبان کار با shadier فضاهای چوب با مشاوره مورین اوبراین یک باغ جامعه, مربی در بروکلین باغ گیاهی و رفتن برای سبزی که تنها نیاز به حدود 4 تا 6 ساعت از نور خورشید در روز است. با کمی فضای بیشتر شما می توانید اضافه کردن بزرگتر داشتن مقاومت هاردی گزینه های مانند برگ چغندر و کلم پیچ را به مخلوط خود را عمیق تر ریشه سیستم نمی کاملا به عنوان ظرف پسند که کاهو و اسفناج اما در هر دو بزرگ و عمیق گلدان یا یک تخت مطرح شده آنها به احتمال زیاد به رشد است. اگر شما فراوانی از کل دانه و کمی کمتر به کار با شما می توانید بذر بیشتر پر و برداشت کلم به عنوان microgreens یا نوزاد برگ—مناسب برای سالاد garnishes و مخلوط بدون در نظر گرفتن خیلی فضا در همه.

خجسته با یک حیاط خلوت یا پاسیو و کامل آفتاب ؟ شانس شما: با هر دو فضا و خورشید را در کنار خود شما باید بسیاری از گزینه های شما می توانید سعی کنید دست خود را در هر تعداد از باردهی سبزیجات از لوبیا به خیار به ذرت است. اما در خصوص انتخاب عالی برای شروع ممکن است با کدو سبزکه اغلب تولید معروف بازده بالا می تواند رشد در تعدادی از شرایط آب و هوایی و انجام خوبی در جادار ظروف و همچنین تخت مطرح شده است. بوش-نوع کدو را در رشد جمع و جور بوته به جای وسیع انگور است که باعث می شود آنها را یک انتخاب بهتر برای یک منطقه کوچک است. به علاوه شما می توانید با خوردن گل هر تعداد از راه های, از جمله پر شده با پنیر و سرخ شده. عاشق عشق یک گیاه است که چند وظایف.

مگر اینکه شما در حال کار با یک واقعا فضای بزرگ آن ممکن است بهتر است به تمرکز بر روی کوتوله گونه پرورش داده شده برای ظروف حتی اگر شما یک تخت. “با استفاده از یک ظرف تنوع حتی برای یک تخت مطرح شده باعث می شود همه چیز کمی بیشتر کنترل می گوید:” اوبراین “به جای عظیم کدو مصرف بیش از تمام تخت زیرا آنها نیاز به اتاق را برای ramble.”

در اینجا برخی از اضافی خبر خوب: هر یک از فوق گیاهان در این سری مناسب برای کوچک حیاط یا پاسیو ، اگر شما می خواهم به جای نگه داشتن آن ساده با چند گلدان گیاهان از یادگیری فهم و outs از گوجه فرنگی مراقبت که کاملا خوب است. مهم ترین چیز این است که شما مانند آنچه شما در حال باغبانی—اگر یک کاسه, تازه, ترد, سزار-مقداری جواهر کوچک کاهو برای تلفن های موبایل ده برابر جذاب تر به شما از یک محصول سپر از کدو سبز, پس از آن فقط چوب با کاهو, حتی اگر شما فضای کافی برای چیزی بزرگتر. کوچک خود را از پیروزی باغ احساس خواهد شد بسیار با ارزش تر (و آسان تر به مراقبت از) هنگامی که شما در واقع لذت بردن از جمله میوه ها از کار خود را.

یک لیست خرید برای کوچک حیاط خلوت باغ پیروزی

که در آن به خرید دانه کدو سبز

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>