“خوبی برای خوبی”: Shramik مسافران ارائه مواد غذایی در بیهار. سازمان دیده بان

'Goodness For Goodness': Shramik Passengers Offered Food In Bihar. Watch

این کلیپ نشان می دهد که روستاییان راه رفتن با بسته های مواد غذایی به سمت قطار.

یک قطار ویژه برای کارگران رشته در سراسر کشور با توجه به محدودیت متوقف به طور خلاصه در یک روستا در بیهار به تازگی و قطار مسافران غرق شدند که تعداد زیادی از مردم محلی و آمد به آنها ارائه مواد غذایی است. این ویدئو به اشتراک گذاشته شده در توییتر توسط Mizoram وزیر Zoramthang که حرکت قلب و گرم شدن کره زمین. “هند و زیبا است که همراه با عشق” او توییتی همراه با کلیپ.

وی یادآور شد پیروان خود را در مورد مشابه کلیپ که او تا سه روز از مردم از دولت خود را کمک به کسانی که تحت تاثیر سیل در آسام. “چند روز پس از رشته Mizos ارائه می دهد مواد غذایی خود را به سیل زده قربانیان در راه خود را به عقب مختصر توقف خود را #ShramikSpecialTrain در #بگوسری بیهار شاهد خوب #سامریان آنها ارائه مواد غذایی در بازگشت! خوبی برای خوبی است. #هند زیبا است که همراه با #عشق (sic)” 75 ساله رهبر توییتی همراه با کلیپ.

حدود 30-کلیپ دوم از بیهار احتمالا دستگیر شده در تلفن همراه نشان می دهد که گروهی از روستاییان با عجله به سمت قطار با بسته های مواد غذایی. سه مرد جوان دیده می شود توزیع بیش از یک سبد پر از مواد غذایی به یک مسافر از پنجره قطار.

“اشک شادی! این است که روح از هند است. با تشکر برای به اشتراک گذاری آقا” نوشت: یکی از Zoramthang پیروان در پاسخ.

روز پنجشنبه Mizoram وزیر بود توییتی یک کلیپ از یک قطار از بنگالور عبور از سیلاب آسام. مسافران شد مردم از Mizoram بازگشت به خانه های خود. آنها سعی در کمک به مردم محلی با توزیع مواد غذایی بسته به آنها را از پنجره قطار گذشته نقل مکان کرد.

“زیر ویروسی واتساپ ویدیو همه چیز در مورد رشته Mizos در راه خود را از بنگلور های خود را eatables در امتداد مسیر راه آهن برای سیل تحت تاثیر قرار مردم در راه خود را به #Mizoram و آن را فقط ساخته شده روز من!” Zoramthang را صدای جیر جیر به عنوان خوانده شده.

در میان دیگران بودند که لمس تصاویری بود ملی برنده جایزه فیلم ساز Utpal Borpujari. “#Mizos نفع خود قلب ما دوباره. گفت: این دوباره اگر همه رفتار مانند Mizos هند خواهد بود بسیار بهتر است. #Mizoram #AssamFloods #coronavirusinindia #COVID19India” او هنوز توییتی.

قلب و گرم شدن کره زمین تصاویری آمده در زمانی که ناراحت کننده عکس و کلیپ از سراسر کشور جذب بدبختی از کسانی که تحت تاثیر این مستند در سراسر کشور. Lakhs شد رشته که در سراسر کشور مستند اعلام شد در ماه مارس برای مقابله با شیوع کروناویروس.

چند کلیپ ها نشان داده اند که آنها راه رفتن صدها کیلومتر با پای پیاده به خانه های خود. تصاویری ناراحت کننده نیز نشان داده شده مسافران از Shramik قطار – قطار ویژه آغاز شده توسط مرکز رشته مهاجران – مبارزه برای مواد غذایی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>