خبر خوب طرفداران دیزنی: پیرکس فقط راه اندازی یک Limited-Edition میکی موس مجموعه

دولت از دیزنی پارک باقی مانده در هوا را به عنوان COVID-19 می سازد راه خود را در سراسر کشور, اما برای طرفداران

توسط ELEMENTORSITE در 12 تیر 1399

دولت از دیزنی پارک باقی مانده در هوا را به عنوان COVID-19 می سازد راه خود را در سراسر کشور, اما برای طرفداران میکی ماوس وجود دارد یک راه جدید را به شخصیت های مورد علاقه صفحه اصلی که شامل نیست چیدن مجموعه ای از گوش در فروشگاه هدیه: مجموعه ای از ظروف پیرکس.

همه موش های مورد علاقه را نشان می شود در یک مجموعه از شیشه ظروف ذخیره سازی در انواع اشکال و اندازه در special-edition مجموعه ای که در حال حاضر در فروش در پیرکس وب سایت. این محدود به زمان مجموعه به ارمغان می آورد انواع طرح های مختلف از جمله میکی با "True اصلی" "در سال 1928" و عبارت "اوه پسر!" همراه با نقطه و درب روشن رنگ.

در حالی که به عنوان مجموعه اشاره میکی شده است در اطراف از سال 1928 پیرکس روشن چنگال ساخته شده از کم-حرارتی-انبساط شیشه بوده است حتی دیگر: اختراع شد و در سال 1915. هر دو از برندهای شده اند کالاهای اساسی آمریکا و تا به حال مشابه یاد و معشوق محل وجود دارد. "شبیه به پیرکس میکی موس بی انتها است و شادی را به خانواده ها برای نسل" توضیح داد بن Gadbois مدیر عامل شرکت Corelle مارک های مورد اینکه چرا همکاری کار می کرد.

اگر شما نمی دانید که بسیار در مورد پیرکس آن را به یک شرکت بسیار جالب توجه. آن را شروع به ساخت "غیر انبساط شیشه ای" برای راه آهن سیگنال اما سپس آن را به پایان رسید تا در حال حرکت به آشپزخانه ظرف یک دهه و هنوز هم باعث می شود آن محصول منحصر به فرد در ایالات متحده آمریکا "همکاری با دیزنی اجازه می دهد تا ما را به یکی از جهان ترین تشخیص کاراکتر به خانه از تمام طرفداران خود را ایجاد لحظات جادویی در آشپزخانه هر روز می گوید:" Gadbois. اما این نیست میکی اول بازار مال فروشان: کارتون موش سال ها صرف ساخت راه خود را به آشپزخانه خود را از طریق محصولات مورد علاقه از جمله Le Creuset, هلندی اجاق و یخچال و فریزر Smegtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
مقالات مشابه
نظرات کاربرن