بورس های جهانی گره خورده است به یک بهبود اقتصادی همچنان به تجمع. در اینجا چگونه وال استریت فکر می کند می تواند آخرین

مردم در حال راه رفتن بازار بورس نیویورک (NYSE) ساختمان در طول Covid-19 همه گیر در پایین منهتن شهر نیویورک ایالات متحده در 26 مه سال 2020 است.

Tayfun Coskun | Anadolu Agency | گتی ایماژ

تحلیلگران گلدمن ساکس بانک مرکزی آمریکا و بارکلیز همه بر این باورند که تیز چرخش به دوره ای و ارزش سهام می تواند همچنان در کوتاه مدت.

میانگین صنعتی داو جونز کاهش 300 امتیاز در روز سه شنبه اما به طور کلی بازارهای جهانی سهام در حال نشان دادن یک تجمع گسترده با وجود ادامه نگرانی ها در مورد تاثیر اقتصادی این بیماری همه گیر کوروناویروس.

دوره ای سهام آن به چرخه اقتصادی. به طوری که رشد بهبود cyclicals سود سهام عملکرد تمایل به افزایش و بالعکس. ارزش سهام کسانی هستند که تصور می شود عملکرد ضعیفی و در نتیجه در نظر گرفته underpriced.

شرکت کنندگان در بازار به نظر می رسد به طور آزمایشی قیمت گذاری در یک گسترده اقتصادی ارتجاعی به عنوان کشورهای سراسر جهان شروع به مقیاس برخی از مستند محدودیت.

تحلیلگران گلدمن ساکس رهبری جهانی استراتژیست پیتر اوپنهایمر بر این باورند که بازار نقل مکان کرد و به یک “فاز دوم” در هفته های اخیر.

بیشتر تجمع در سهام رانده شده توسط یک “تیز چرخش رهبری نسبت به ارزش و cyclicals,” اوپنهایمر گفت: در یک پژوهش توجه داشته باشید اضافه کردن این نوع چرخش بود و معمول تر از آنچه که ممکن است دیده می شود در بازار خرس پایین.

در یک یادداشت تحقیقاتی منتشر شده در هفته گذشته تحلیلگران در آمریکا سرمایه گذاری بانک گفت: “سوال بزرگتر” برای سرمایه گذاران شد: چه مدت طول خواهد این دوره رالی گذشته و می تواند آن را تبدیل به شروع یک سکولار روند ؟

“تجربه تاریخی نشان می دهد که این زمان چرخش می تواند همچنان در کوتاه مدت” تحلیلگران گلدمن ساکس گفت و اشاره کرد که وجود داشته اند 15 دوره زمانی که cyclicals باید عملکرد بهتری نسبت به اصطلاح دفاعی بخش بیش از دهه گذشته است.

به طور متوسط در اروپا و این چرخش تا به حال به طول انجامید در حدود چهار ماه و تولید یک outperformance از 15 درصد آنها یافت می شود. از این رو “با استفاده از این به عنوان یک معیار میانگین را نشان می دهد ما در حال حاضر حدود 80 درصد از طریق معمولی ادواری چرخش است.”

گلدمن را اوپنهایمر نتیجه چرخش بود “بعید” به پایدار در دراز مدت اگر چه حتی این می تواند تغییر کند اگر رشد بازدهی اوراق قرضه و انتظارات تورمی “همه افزایش بیشتر در راه معنی دار.”

دوره ای دفاعی در مقابل سهام

به طور معمول دوره ای سهام ممکن است شامل نیمه هادی ها و بسیاری سهام تکنولوژی و همچنین حمل و نقل انرژی و مواد. مصرف کننده مربوط به سهام مانند خودرو بازی ها و رستوران ها نیز تصور می شود دوره ای.

در مقابل دفاعی سهام کسانی هستند که تصور می شود کمتر به چرخه اقتصادی. مراقبت های بهداشتی و آب و برق و مصرف کنندگان کالاهای اساسی و سهام همه دیده می شود به عنوان کلاسیک دفاعی سهام.

تئوری پشت سرمایه گذاری در دفاعی سهام است که حتی در زمان بحران اقتصادی مردم هنوز هم نیاز به پرداخت هزینه های مرتبط با سلامت اقلام مانند داروها و بازدیدکننده داشته است بیمارستان.

تحلیلگران بارکلیز بر این باورند که هنگامی که فعالیت اقتصادی شروع به بهبود می یابند در دوره ای از بخش ها به احتمال زیاد برای انجام بهتر چرا که آنها “به شدت همبسته” به PMIs (شاخص مدیران خرید).

“در واقع ما تجزیه و تحلیل از موارد گذشته از فعالیت rebounding از طریق سطوح نشان می دهد که cyclicals تمایل به شدت بهتر در طول سال های پس از آن و یا پس” تحلیلگران بارکلیز گفت: در یک یادداشت تحقیقاتی منتشر شده در اواخر ماه گذشته. Cyclicals تا به حال به طور کلی انجام شده بهتر است در هفته های اخیر آنها را ادامه داد در حالی که “ارزش است که هنوز هم در حال مبارزه.”

با اینحال “بهبود cyclicity و ارزیابی” از کیفیت و رشد فضای ممکن است بازی را به نفع یک ارزش گرفتن تحلیلگران بارکلیز استدلال کرد.

در ارزش فضای catch-up به نظر می رسد “گذشته” در بخش بانکی آنها اضافه شده است. چرا که بخش بانکی بوده است در میان بدترین وضعیت در اروپا در سال-به روزترین و به نظر می رسد که به تازگی overshot کاهش بازده اوراق قرضه.

در ضمن Savita سوبرامانیان بانک مرکزی آمریکا از سهام آمریکا و کمی استراتژی گفت: راسل 1000 ارزش شاخص تا به حال عملکرد بهتری نسبت به رشد آن در آمریکا در دو هفته آخر ماه مارس و اضافه کرد: “ما نشانه این می تواند ادامه یابد.”

در یک یادداشت تحقیقاتی منتشر شده 1 ژوئن, سوبرامانیان گفت: “در 14 از 14 رکود ارزش دارای عملکرد بهتری نسبت به رشد برای حداقل 3 ماه زمانی که اقتصاد نشان داد نشانه هایی از بهبود.”

این نشان می دهد که ممکن است در اواخر ماه ارزش رالی “می توانست پاهای,” سوبرامانیان گفت.

— CNBC باب Pisani & مگی فیتزجرالد کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im