جهانی لوکس فروش می تواند به سقوط تا 60 درصد در سه ماهه دوم مشاوره شرکت می گوید

مردم راه رفتن در مقابل یک Louis Vuitton store پوشش داده شده با تخته سه لا ویندوز و ورودی برای جلوگیری از غارت

توسط ELEMENTORSITE در 19 اردیبهشت 1399

مردم راه رفتن در مقابل یک Louis Vuitton store پوشش داده شده با تخته سه لا ویندوز و ورودی برای جلوگیری از غارت در طول شیوع بیماری کروناویروس (COVID-19) در نیویورک, مارس 31 سال 2020 است.

ادواردو Munoz | ایسنا

فروش جهانی کالاهای لوکس هستند به سمت یک فروپاشی در چند ماه آینده به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس نابسامانی تقاضا Bain & Company گفت: در یک گزارش جدید منتشر شده پنج شنبه.

با توجه به مشاوره شرکت در سراسر جهان فروش شخصی کالاهای لوکس — که شامل لباس و طلا و جواهر و ساعت, زیبایی, محصولات و لوازم جانبی — خواهد شاقول در حدود 50% به 60% در سه ماه منتهی به ماه ژوئن است.

اولین گزارش در چین هوبئی استان در اواخر سال گذشته virus در حال حاضر آلوده بیش از 3.8 میلیون نفر کشته و بیش از 269,500. به بنیادی گسترش سریع آن کشورها عملا تعطیل اقتصاد خود را تحت فشار قرار دادند و اجتماعی فاصله گرفتن از قوانین است که نگه داشته و مردم در خانه های خود و مجبور اکثر فروشگاه های خرده فروشی ، داخلی و بین المللی سفر نیز متوقف شده است.

میلیون ها نفر در سراسر جهان از دست داده اند شغل خود و جهان است که در "بدترین رکود اقتصادی از زمان رکود بزرگ" با توجه به صندوق بین المللی پول.

هر چند برخی از این اقدامات سختگیرانه هستند کاسته شود در بسیاری از نقاط Bain پیش بینی شده است که وجود خواهد داشت یک سال و انقباض بین 20% تا 35% برای شخصی لوکس در بازار است. تخمین فروش برای سال 2020 است که انتظار می رود بین 180 میلیارد یورو به 220 میلیارد یورو (حدود 195 میلیارد - $239 میلیارد دلار).

"وجود خواهد داشت یک بهبود برای بازار لوکس اما این صنعت خواهد بود عمیقا دگرگون شده گفت:" کلودیا D'Arpizio یک شریک در Bain و اصلی نویسنده این گزارش است.

گزارش Bain & Company لوکس مطالعه 2020 بهار به روز رسانی انجام شد و با همکاری, ایتالیایی, کالاهای لوکس تولید کنندگان پایه Altagamma. آن را به حساب تاثیر موج دوم از عفونت و یا توسعه و معرفی یک واکسن جهانی.

مشاوره مک کینزی و شرکت نیز با انتشار گزارشی در ماه آوریل گفت که جهانی درآمد برای شخصی کالاهای لوکس بازار است و انتظار می رود قرارداد بین 35% تا 39% در سال 2020 نسبت به سال قبل است. تجزیه و تحلیل خود را در بر داشت که اگر فروشگاه ها بسته باقی می ماند برای دو ماه حدود 80 درصد از "عموم ذکر شده شرکت های مد در اروپا و آمریکای شمالی خواهد بود در پریشانی مالی."

مسیر بهبودی

شخصی لوکس در بازار ثبت شده برآورد فروش 281 میلیارد یورو در سال 2019 قبل از شیوع ویروس با توجه به Bain. انتظار می رود به بازگشت به آن سطح بین و 2022 2023 بسته اقتصادی روند ضریب اطمینان مصرف کننده در سطح که در آن زمان جریان گردشگری و تجاری توانایی پیش بینی و تحقق نیازهای مصرف کننده گفت: مشاوره.

مصرف کنندگان چینی پیش بینی شده منجر به احیای لوکس خرید. بسیاری از کشور پدید آمده از مستند و شیوع ویروس در سرزمین اصلی به نظر می رسد به تحت کنترل در حال حاضر.

پس از چند ماه از فروشگاه تعطیلی اجتماعی فاصله و مختل شخصی و عادات حرفه ای, چینی, مشتریان خواهد شد و به احتمال زیاد نشان می دهد تمایل به "بازیابی بخشی از خرید های ساخته شده در مستند" بن گفت.

با توجه به سفر جهانی محدودیت مشتریان چینی که به طور معمول رفتن به خارج از کشور به جاهایی مثل پاریس و لندن و نیویورک خود را برای خرید اقلام طراح هستند به احتمال زیاد به خرید خود را در داخل کشور با توجه به گزارش.

بهترین اجرای برندها در حال حاضر شاهد افزایش در سال-به روزترین اعداد در چین Bain گفت. فروشگاه بازدیدکننده داشته است در حدود نصف از یک سال پیش اما, بسیاری از کسانی که بازدید از رسانه های فیزیکی تمایل به خرید.

شخصی لوکس در بازار پیش بینی شده است برای رسیدن به بین 320 میلیارد یورو به 330 میلیارد یورو تا سال 2025 در بخش با توجه به رشد چینی لوکس مصرف کنندگان است. پنج سال از هم اکنون چین است که انتظار می رود به حساب برای نزدیک به نیمی از تمام لوکس هزینه در سراسر جهان نسبت به 35 درصد در سال 2019 بن گفت.

چین "ادامه خواهد داد به رانندگی لوکس بازار رشد" و حدود 50 درصد از کسانی که خرید مجموعه ای را در سرزمین اصلی این گزارش گفت:. بقیه آسیا "را از نزدیک دنبال," رانده شده توسط یک مخلوط از هر دو مصرف محلی و درون منطقه ای گردشگری آن گفت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن