جهانی coronavirus موارد پیش افتادن از 5 میلیون جانز هاپکینز نشان داده

یک زن با پوشیدن یک ماسک صورت برای محافظت در برابر coronavirus در میدان سرخ در مقابل کلیسای جامع سنت بازیل مسکو, روسیه در 25 مارس سال 2020 است.

الکساندر Nemenov | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

گزارش Covid-19 نفر در سراسر جهان رسیده و 5 میلیون در روز پنج شنبه به عنوان برخی از کشورها شروع به کاهش سخت اجتماعی فاصله دستورالعمل و نگاه به بازگشایی اقتصاد خود را با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

تعداد موارد گزارش شده در سراسر جهان ضربه 5,000,038 و جهانی مرگ و میر در حال حاضر در 328,172, آخرین اطلاعات از هاپکینز نشان داد.

آخرین مرضی نقطه عطف می آید به عنوان گسترش coronavirus در سراسر جهان نشان می دهد هیچ نشانه ای از کم کردن سرعت. حتی به عنوان شیوع بیماری در چین و کشورهای دیگر به نظر می رسد که فروکش همه گیر برداشت تا به سرعت در دیگر نقاط جهان. سازمان جهانی بهداشت گفت: تعداد تازگی گزارش coronavirus موارد در سراسر جهان به یک رکورد روزانه در این هفته با بیش از 100 ، 000 مورد جدید بیش از 24 ساعت گذشته.

تقریبا دو سوم از موارد گزارش شده فقط در چهار کشور که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در آژانس ژنو مقر. “ما هنوز راه طولانی برای رفتن در این بیماری همه گیر.”

اکثریت موارد تایید شده هستند که از آمریکا پس از اروپا با توجه به این که گزارش روزانه است. ایالات متحده گزارش 45,251 موارد جدید در روز سه شنبه, به گزارش آژانس. روسیه تا به حال دوم بیشترین موارد گزارش شده در روز سه شنبه در 9,263 با توجه به این که.

تاخیر شیوع

شرق اروپا در حال تجربه یک تاخیر اپیدمی اما می تواند پیاده سازی درسهایی که آموخته شده است در هزینه ها در آسیا و آمریکای شمالی و اروپای غربی با توجه به مقامات. روسیه پیشی گرفته است پادشاهی متحده, اسپانیا و ایتالیا به عنوان کشور دوم-بیشترین تعداد عفونت با توجه به JHU داده است.

“تفاوت وجود دارد در حال حاضر در غرب اروپا است که از طریق که اولین موج بزرگ و اروپای شرقی به ویژه روسیه است که در حال حاضر تجربه بیشتری از بیماری” دکتر مایک رایان مدیر اجرایی که در شرایط اضطراری برنامه گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در مارس 8.

که مقامات هشدار داده اند در برابر کاهش coronavirus محدودیت و بازگشایی اقتصاد به سرعت بیش از حد آن می تواند منجر به یک “چرخه معیوب” اقتصادی و بهداشت و درمان حوادث به عنوان موارد resurge و مسئولان باید به reinstitute مستندات.

آن را یک “غلط معادله” به انتخاب بین اقتصاد و بهداشت عمومی رایان گفت. “بدترین چیزی که می تواند اتفاق می افتد” از لحاظ اقتصادی این است که یک کشور بازگشایی و پس از آن تعطیل و دوباره برای پاسخ به تجدید حیات ویروس, رایان گفت.

برخی از کشورها مانند سنگاپور قادر به کنترل Covid-19 اما از آن زمان دیده می شود موارد پرش در بیشتر مناطق پر جمعیت که مقامات گفت. در دراز مدت مراقبت از امکانات و زندان — که در آن مردم زندگی می کنند نزدیک به هم هستند در خصوص بالا خطرات ناشی از شیوع بیماری و مقامات نیاز به پیدا کردن راه های پیشگیری از ویروس از انتقال از فرد به فرد.

بازگشایی آمریکا

در آمریکا و برخی از کشورهای در حال شروع به بازگشایی کسب و کار حتی به عنوان مدل نشان می دهد آن منجر به افزایش مداوم تعداد Covid-19 موارد و مرگ و میر بیش از چند هفته آینده.

تعداد تازگی موارد گزارش شده در ایالات متحده, که حساب برای نزدیک به یک سوم از تمام موارد در سطح جهان است به رشد کشورهای دیگر در جهان که در مقایسه با همان دوره از زمان با توجه به داده ها از هاپکینز.

بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر گفته سی ان ان روز یکشنبه بازگشایی نیست کاملا وابسته به واکسن. آمریکا را آزمایش کرده است تعداد بیشتری از افراد بدون علامت در مقایسه با کشورهای دیگر, او گفت:.

ایالات متحده در حال حاضر انجام بیش از 300,000 آزمون در هر روز و اجرا شده است حدود 10 میلیون آزمون در کل. که هنوز هم بخش کوچکی از جمعیت این کشور در حدود 328 میلیون نفر است.

برخی از پر جمعیت ترین ایالت در کشور از جمله کالیفرنیا و نیویورک باید به آرامی شروع به بازگشایی اقتصاد خود را در مراحل به عنوان کشورهای در ادامه به ارائه گزارش کاهش بستری شدن در بیمارستان ،

نیویورک اجازه داده است منظقه خرده فروشی و تولید شغل به سر در یک تعداد انگشت شماری از مناطق در دولت در حالی که کالیفرنیا است که اجازه می دهد این فعالیت ها به سر ایالتی اگر چه حوزه های قضایی محلی را می توانید در ادامه به اجرای خود stay-at-home سفارشات.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو و کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom هر دو روز دوشنبه گفت که کشورهای خود را می تواند از سر ورزش حرفه ای بدون تماشاگر به زودی.

کشورهای دیگر اجازه داده اند برای بیشتر بازگشایی اقتصاد در سراسر کشور. در اواخر ماه آوریل گرجستان اجازه کسب و کار مانند سالن های ورزشی ، سالن های بولینگ کوچه و تو سرو برای بازگشایی به عنوان طولانی به عنوان آنها به دنبال خاص اجتماعی فاصله دستورالعمل.

تگزاس روز دوشنبه اجازه ورزش امکانات غیر ضروری تولیدی و ساختمان های اداری به بازگشایی با 25 درصد ظرفیت و اجتماعی دیگر-فاصله دستورالعمل. در فروشگاه های خرده فروشی, خدمات, شام خوردن در رستوران, خدمات, سینما و مراکز خرید و موزه ها و کتابخانه ها می تواند باز با 25 درصد اشغال تحت شرایط خاصی.

— CNBC ویلیام Feuer, برکلی لاولیس جونیور, یاس کیم و هانا میلر کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید