جهانی CFOs بیشتر منفی بر اقتصاد و انتظار بزرگ coronavirus ضربه به شرکت خود را در سال 2020: بررسی

CFOs از شرکت های بزرگ در سراسر جهان به طور فزاینده ای خاص از یک منفی coronavirus تاثیر بر روی کسب و کار خود را

توسط ELEMENTORSITE در 12 خرداد 1399

CFOs از شرکت های بزرگ در سراسر جهان به طور فزاینده ای خاص از یک منفی coronavirus تاثیر بر روی کسب و کار خود را در سال 2020 است.

iStock/ گتی ایماژ Plus / MicroStockHub

نزدیک به نیمی (48.8%) از پیشرو افسران ارشد مالی مورد بررسی در آخرین CNBC جهانی CFO شورای بررسی می گویند Covid-19 همه گیر خواهد شد که یک "منفی" تاثیر بر شرکت خود را در سال 2020 در حالی که یکی دیگر از 39 درصد می گویند آن را "بسیار منفی" تاثیر است.

این CFOs که در پاسخ به این سه ماهه را بررسی رشد کرده اند برخی بیشتر در مورد چشم انداز منفی برای کسب و کار خود و بدبینی بیشتر در مورد چشم انداز اقتصاد جهانی در سه ماه پس از CNBC آخرین بررسی آنها.

این CNBC جهانی CFO شورا نشان دهنده برخی از بزرگترین شرکت های خصوصی و دولتی در جهان در مجموع مدیریت بیش از $5 تریلیون دلار در ارزش بازار در سراسر طیف گسترده ای از بخش های.

در سه ماهه اول نظرسنجی انجام شده در مارس 30 درصد از CFOs گفت که "خیلی زود به می دانم که" تاثیر این بیماری همه گیر را در شرکت های خود را در این سال است. در حال حاضر تنها یکی از 41 CFOs بررسی می گوید آن را خیلی زود به می دانم و فقط دو فکر می کنم تاثیر مثبت خواهد بود برای شرکت های خود را ترک اکثریت قریب به اتفاق رو به پایین بسیار دشوار 2020.

چهل و یکی از 130 نفر از اعضای شورا در پاسخ به نظر سنجی که انجام شد از ماه مه 14-28 (15 از آمریکای شمالی و 10 EMEA و 16 APAC).

CFOs در تاثیر رمان coronavirus در شرکت های خود را در سال 2020

CNBC جهانی CFO شورای بررسی Q2 سال 2020

CFOs' چشم انداز اقتصاد جهانی بدتر شده پس از ماه مارس را به عنوان به خوبی.

به طور متوسط CFOs دارای چشم انداز تولید ناخالص داخلی برای هر منطقه از جهان به عنوان "کاهش" به غیر از برزیل و آمریکای لاتین که به عنوان "به شدت در حال کاهش است." هر دو منطقه در حال حاضر جهانی نقاط داغ برای عفونت های جدید. رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro شده است انتقاد خود را برای پاسخ به همه گیر.

این اولین بار است که پس از CNBC شروع بررسی CFOs که هر منطقه داده شده است, به بدترین شکل ممکن امتیاز. این "کاهش" چشم انداز اقتصاد ایالات متحده است که آن بدترین تا کنون.

دامن زدن به بدبینی نظر اکثریت CFOs گزارش قابل توجهی کاهش در تقاضا برای شرکت های محصولات و یا خدمات است.

شصت و چهار درصد از CFOs می گویند شرکت های خود را دیده اند کاهش تقاضا در آمریکا از آوریل 1 با بسیاری از آنها آن را "عمده کاهش می دهد."

تقاضای ایالات متحده چشم انداز

CNBC جهانی CFO شورای بررسی Q2 سال 2020

در ضمن 56.4% دیده می شود کاهش در تقاضا از اروپا و 30.8 درصد را شاهد کاهش تقاضا از چین است. یک نقطه روشن در نتایج: 28.2% گزارش افزایش در تقاضا از چین نشانه آن است که برخی از شرکت ها می تواند دیدن اقتصادی و مصرف کننده ارتجاعی است که اتفاق می افتد زمانی که یک کشور شروع می شود به قرار دادن بدترین بیماری همه گیر در آینه.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن