Gilead Sciences گفت: نتایج اولیه از یک coronavirus مواد مخدر دادگاه نشان داد که حداقل 50 درصد از بیماران تحت درمان با 5-بعد دوز از داروی ضد ویروسی remdesivir بهبود یافته و بیش از نیمی از آن از بیمارستان مرخص ظرف دو هفته.

این شرکت همچنین گفت: یکی دیگر از محاکمه توسط موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی ملاقات کرد هدف اصلی آن است. آن را ارائه جزئیات بیشتر ،

سهام جلعاد بودند تا بیش از 3 درصد در midmorning تجارت.

کارآزمایی بالینی درگیر 397 بيماران مبتلا به موارد شدید Covid-19. شدید مطالعه “تک دست” به معنی آن نیست ارزیابی دارو در برابر یک گروه کنترل از بیمارانی که دریافت نمی مخدر است.

مطالعه ردیابی دو گروه از بیماران که در بیمارستان بستری شدند با Covid-19. یک گروه دریافت 5 روز درمان remdesivir در حالی که گروه دیگر مواد مخدر در زمان برای 10 روز. محققان گفت: بیش از نیمی از بیماران در هر دو گروه درمان بودند از بیمارستان مرخص ظرف 14 روز. آنها گفتند: 64.5 درصد از بيمارانی که کوتاه تر درمان مرخص شدهاند در مقایسه با 53.8 درصد از گروهی که تحت درمان قرار گرفتند و برای 10 روز.

“این داده ها هستند و تشویق آنها به عنوان نشان می دهد که بیمارانی که دریافت کوتاه تر 5-بعد دوره remdesivir تجربه مشابه بهبود بالینی بیماران که دریافت 10 روز دوره درمان” گفت: Aruna سوبرامانیان یک محقق سرب از مطالعه.

وجود دارد هیچ درمان اثبات شده برای Covid-19, نیز آلوده کرده است که بیش از 3 میلیون نفر در سراسر جهان کشته و حداقل 217,569 که از صبح روز چهارشنبه با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. آمریکا مقامات بهداشتی می گویند تولید یک واکسن برای جلوگیری از این بیماری را به حداقل 12 تا 18 ماه ساخت پیدا کردن یک داروی موثر در درمان زود حتی بیشتر مهم است.

وجود دارد تعدادی در حال انجام مطالعات تست جلعاد را remdesivir برای دیدن اگر آن را موثر در توقف coronavirus از تکرار.

Remdesivir نشان داده است برخی از وعده در درمان سارس و MERS آن نیز ناشی از coronaviruses. برخی از مقامات بهداشتی در آمریکا و چین و دیگر نقاط جهان شده اند با استفاده از remdesivir که مورد آزمایش قرار گرفت به عنوان یک امکان درمان برای ویروس ابولا در امیدوار است که این دارو می تواند در کاهش طول مدت Covid-19 در بیماران است.

دکتر اسکات Gottlieb مدت کوتاهی پس از جلعاد اخبار منتشر شد توضیح داده remdesivir به عنوان “بخشی از یک بهتر toolbox” برای مقابله با کروناویروس. اما او گفت: در CNBC “Squawk Box” که آن را “نه یک اجرا خانه, درمان با هر وسیله ای.”

“آن را نمی تواند درمان کند اما از آن است که برای رفتن به یک دارو به طور بالقوه است که اگر شما با استفاده از آن به خصوص در اوایل دوره بیماری و … می تواند به کاهش شانس خود را از داشتن واقعا بد نتیجه,” او گفت:.

جلعاد سهام seesawed در هفته های اخیر به عنوان سرمایه گذاران در تحولات برای درمان coronavirus.

در اوایل این ماه جلعاد رسید پس از اطلاعات درز کرده در مورد یکی از آن آزمایش های بالینی نشان دادن آنچه در ظاهر به نتایج امیدوار کننده در درمان این بیماری است. دانشگاه شیکاگو دریافتند که بیماران مبتلا به Covid-19 تا به حال “سریع بهبود در تب و علائم تنفسی” و ترخيص شدند در کمتر از یک هفته با توجه به آمار ،

سهام این شرکت کاهش یافت و هفته گذشته پس از گزارش های متعدد با استناد به یک سند پیش نویس که به طور تصادفی منتشر شده توسط سازمان بهداشت جهانی گفت: این دارو بهبود نمی بخشد Covid-19 بيماران شرایط و یا کاهش virus حضور در خون در یک کارآزمایی بالینی در چین است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو