جلعاد مدیر عامل شرکت می گوید remdesivir موجود به کروناویروس بیماران این هفته: ‘ما اهدا عرضه کل’

Gilead Sciences’ coronavirus مبارزه با مواد مخدر خواهد بود در دست پزشکان و بیماران در اوایل این هفته شرکت بیوتکنولوژی مدیر عامل شرکت گفت:.

“ما قصد داریم به [remdesivir] به بیماران در اوایل این هفته آینده آغاز به کار این دولت است که تعیین خواهد کرد که شهرهای آسیب پذیر هستند و که در آن بیمارانی هستند که نیاز به این دارو” Gilead Sciences رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت Daniel o’day گفت: CBS’ “چهره ملت است.”

“ما اهدا عرضه کل است که ما در زنجیره تامین ما و ما که به دلیل ایمان و تشخیص درد و رنج انسان, نیاز انسان به اینجا می خواهم به مطمئن شوید که هیچ چیز می شود در راه این گرفتن برای بیماران” o’day اضافه شده است.

مرگبار coronavirus باعث شده است که بی سابقه اجتماعی و مالی اختلال در ایالات متحده و در سراسر جهان. جلعاد را داروی ضد ویروسی — remdesivir— شده است یک منبع امید برای بیش از 1.1 میلیون نفر آمریکایی مبتلا به این سرعت گسترش بیماری و همچنین فعالان بازار امید برای بازگشایی سریع از اقتصاد است.

جلعاد منتشر شد نتایج اولیه از آن کارآزمایی بالینی بر روی داروی ضد ویروس remdesivir هفته گذشته نشان میدهد حداقل 50 درصد از COVID-19 بيمار تحت درمان با پنج روز دوز دارو بهبود یافته است. موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی پس از آن منتشر شد یک مطالعه نشان داد که Covid-19 بيمار که در زمان remdesivir معمولا بهبود پس از 11 روز چهار روز سریع تر از کسانی که نمی نگاهی به مواد مخدر است.

پس از این موفق محاکمه غذا و دارو اعطا اضطراری با استفاده از مجوز برای این دارو برای درمان Covid-19. این بدان معناست که این دارو دستخوش نیست همان نقد به عنوان مورد تایید FDA درمان, اما پزشکان اجازه خواهد داشت به اداره remdesivir به بیماران بستری مبتلا به این بیماری. همه از عرضه مواد مخدر را به دولت برای اختصاص سراسر کشور.

“آنچه که ما انجام خواهد داد این است که ارائه کمک مالی به دولت ایالات متحده و آنها را تعیین می کند — بر اساس چیزهایی مانند ICU, تخت, که در آن دوره از این بیماری همه گیر است که در ایالات متحده — آنها آغاز خواهد شد حمل و نقل ده ها هزار نفر از دوره درمان از اوایل این هفته و تنظیم است که به عنوان اپیدمی تغییر و تکامل می یابد و در بخش های مختلف, در شهرهای مختلف در ایالات متحده” o’day اضافه شده است.

جلعاد انتظار به تولید بیش از 140,000 دور از آن 10 روز رژیم درمانی تا پایان ماه مه و پیش بینی آن می تواند 1 میلیون گلوله در پایان این سال است.

سهام علوم جلعاد تا نزدیک به 25 درصد این سال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>